Benteke ziet opvallende verandering bij Eden Hazard

376 stemmen
Benteke ziet opvallende verandering bij Eden Hazard

Christian Benteke speelde een degelijke wedstrijd in de spits. Boezemvriend Eden Hazard kreeg ruim een uur de kans om zich te tonen en speelde wisselvallig. Benteke ziet een opvallende verandering in het spel van Hazard. Dat liet hij weten aan Het Nieuwsblad.


"Hazard heeft een blessure-historie nu en vermijdt nu meer contact in zijn spel. Als je zo’n verleden meesleept, denk je daar onbewust aan. Maar het is niet omdat hij geen vijf of zes man meer dribbelt, dat Eden geen matchen meer naar zijn hand kan zetten. Hij beweegt nu intelligent", zei Benteke aan de krant.

Minuten tegen Wales

Hazard liet bij momenten leuke acties zien en was een aantal keren dichtbij een treffer, maar dat lukte niet. Toch haalt hij bijlange zijn beste niveau nog niet en het valt ook op dat de explosieve versnelling er niet meer is. De vraag is of die op zijn 30ste nog terugkeert nadat hij ruim 2 jaar op de sukkel was met blessures. Hazard lijkt mede daardoor zijn speelstijl te hebben moeten aanpassen.

Tegen Wales kan Hazard nog wat extra ritme gaan opdoen. De kans bestaat dat de bondscoach hem ook daar een uur gaat laten aantreden, zodat hij toch met wat extra kilometers in de tank kan terugkeren naar Madrid. Het valt voor heel België te hopen dat hij daar dan wat meer vertrouwen gaat krijgen van coach Carlo Ancelotti, al is die kans zeer klein.

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Moet Hazard ook starten tegen Wales?

Meest recent

Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

4
4
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

292
292
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

332
332
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

254
254
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

117
117
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

205
205
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

78
78
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

52
52
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

169
169
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

79
79
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

58
58
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

350
350
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

185
185
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

211
211
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

420
420
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

108
108
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

244
244
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

78
78
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

430
430
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

197
197
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

77
77
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

320
320
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

307
307
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

108
108

Meer sportnieuws