Verrassende interlandcarrière lonkt voor verdediger KV Mechelen

door
Verrassende interlandcarrière lonkt voor verdediger KV Mechelen

KV Mechelen nam dit seizoen een moeilijke start, maar dankzij een sterke reeks is het toch weer uitgegroeid tot één van de revelaties in de Jupiler Pro League. Na veertien speeldagen prijkt het op een knappe vierde plaats. Het gaat Malinwa dus voor de wind en één van hun spelers krijgt binnenkort mogelijk nog een extra opsteker.


Sandy Walsh zou weldra aan een verrassende interlandcarrière kunnen beginnen. De 26-jarige rechtsachter streek vorig seizoen neer bij KVM nadat hij bij Zulte Waregem geen nieuw contract gekregen had en groeide vrijwel meteen uit tot een sterkhouder. Hij zou straks kunnen gaan uitkomen voor Indonesië, want volgens lokale media is hij één van vier spelers die voor de voetbalbond voorgedragen werd om zich te laten naturaliseren.

Walsh kwam in het verleden altijd uit voor de Nederlandse nationale jeugdelftallen, tot en met de U20. Hij kon gezien zijn erg internationale familie echter ook nog uitkomen voor België, Engeland, Ierland en Zwitserland. De keuze lijkt nu dus te vallen op Indonesië, het land van zijn grootvader.

HOOP
Walsh sprak in een reactie op een bericht van een Indonesisch Instagram-account al de hoop uit dat de naturalisatie snel in orde komt, zodat hij zijn internationale debuut kan maken. Van het WK 2022 moet Walsh in ieder geval niet meer dromen, want Indonesië is in de Aziatische kwalificaties al sinds de zomer uitgeschakeld. In de tweede ronde eindigden ze laatste in een poule met de Verenigde Arabische Emiraten, Vietnam, Maleisië  en Thailand.


LEES OOK: Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zou dat een mooie stap zijn voor hem?

Meest recent

AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

8
8
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

7
7
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

15
15
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

233
233
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

40
40
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

359
359
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

168
168
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

304
304
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

305
305
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

316
316
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1182
1182
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

409
409
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

685
685
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

314
314
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

402
402
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

966
966
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

455
455
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

480
480
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

60
60
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

352
352
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

139
139
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

126
126
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

96
96

Meer sportnieuws