Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

door
Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

Om beter te doen dan vorig seizoen trok AA Gent afgelopen zomer opnieuw een blik nieuwkomers open, voorlopig zonder veel succes. Vooral voorin vallen de versterkingen tegen, terwijl centraal achterin Joseph Okumu daarentegen wél een voltreffer blijkt. Ook op het middenveld laat één aanwinst van zich spreken.

Hoewel hier en daar niet veel van hem werd verwacht, ontpopte Julien de Sart zich in de Ghelamco Arena immers al snel tot een vaste titularis. Tot dusver verscheen onze 26-jarige landgenoot, transfervrij overgenomen van KV Kortrijk, al in ieder competitieduel aan de aftrap. Slechts drie keer maakte hij niet de 90 minuten rond. Zeggen dat hij bij Hein Vanhaezebrouck in de bovenste schuif ligt, is dan ook haast een understatement.

In gesprek met Sport/Voetbalmagazine geeft De Sart nu aan dat die klik geen toeval is. "Vanhaezebrouck heeft me naar Gent gehaald. We hadden al lang contact, al van toen ik in het begin van mijn carrière nog bij Standard speelde. Toen hij wist dat ik vrij zou komen, belde hij me op. In januari hadden we een goed gesprek, waarna alles op zijn plaats viel", aldus de voormalige Jonge Duivel, die zijn kribbel zette tot medio 2024.

GELIJK VAN HEIN
Een deal die geen van beide partijen zich tot hiertoe beklaagt, met dank aan Vanhaezebrouck dus. Nochtans kreeg de trainer de laatste tijd wat kritiek voor zijn hand in vooralsnog mislukte transfers als Darko Lemajic, Vakoun Bayo en Ilombe Mboyo. In dit geval leverde zijn invloed echter een topaanwinst op. "Ik heb nog nooit zo'n gepassioneerde coach ontmoet. Het klinkt gek, maar uiteindelijk heeft hij vaak gelijk", aldus De Sart.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Denkt u dat Vanhaezebrouck een oogje heeft voor talent?

Meest recent

AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

0
0
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

82
82
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

68
68
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

245
245
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

114
114
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

40
40
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

438
438
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

486
486
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

105
105
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

181
181
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

197
197
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

318
318
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

315
315
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

205
205
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

29
29
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

388
388
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

419
419
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

80
80
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

235
235
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

52
52
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

102
102
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

386
386
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

857
857

Meer sportnieuws