Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

door
Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

Om beter te doen dan vorig seizoen trok AA Gent afgelopen zomer opnieuw een blik nieuwkomers open, voorlopig zonder veel succes. Vooral voorin vallen de versterkingen tegen, terwijl centraal achterin Joseph Okumu daarentegen wél een voltreffer blijkt. Ook op het middenveld laat één aanwinst van zich spreken.

Hoewel hier en daar niet veel van hem werd verwacht, ontpopte Julien de Sart zich in de Ghelamco Arena immers al snel tot een vaste titularis. Tot dusver verscheen onze 26-jarige landgenoot, transfervrij overgenomen van KV Kortrijk, al in ieder competitieduel aan de aftrap. Slechts drie keer maakte hij niet de 90 minuten rond. Zeggen dat hij bij Hein Vanhaezebrouck in de bovenste schuif ligt, is dan ook haast een understatement.

In gesprek met Sport/Voetbalmagazine geeft De Sart nu aan dat die klik geen toeval is. "Vanhaezebrouck heeft me naar Gent gehaald. We hadden al lang contact, al van toen ik in het begin van mijn carrière nog bij Standard speelde. Toen hij wist dat ik vrij zou komen, belde hij me op. In januari hadden we een goed gesprek, waarna alles op zijn plaats viel", aldus de voormalige Jonge Duivel, die zijn kribbel zette tot medio 2024.

GELIJK VAN HEIN
Een deal die geen van beide partijen zich tot hiertoe beklaagt, met dank aan Vanhaezebrouck dus. Nochtans kreeg de trainer de laatste tijd wat kritiek voor zijn hand in vooralsnog mislukte transfers als Darko Lemajic, Vakoun Bayo en Ilombe Mboyo. In dit geval leverde zijn invloed echter een topaanwinst op. "Ik heb nog nooit zo'n gepassioneerde coach ontmoet. Het klinkt gek, maar uiteindelijk heeft hij vaak gelijk", aldus De Sart.

LEES OOK: Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Denkt u dat Vanhaezebrouck een oogje heeft voor talent?

Meest recent

Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

9
9
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

71
71
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

32
32
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

22
22
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

74
74
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

22
22
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

69
69
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

51
51
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

23
23
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

77
77
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

218
218
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

117
117
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

122
122
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

193
193
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

278
278
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

379
379
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

316
316
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

370
370
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

70
70
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

282
282
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

203
203
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

201
201

Meer sportnieuws