Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

509
Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

Om beter te doen dan vorig seizoen trok AA Gent afgelopen zomer opnieuw een blik nieuwkomers open, voorlopig zonder veel succes. Vooral voorin vallen de versterkingen tegen, terwijl centraal achterin Joseph Okumu daarentegen wél een voltreffer blijkt. Ook op het middenveld laat één aanwinst van zich spreken.

Hoewel hier en daar niet veel van hem werd verwacht, ontpopte Julien de Sart zich in de Ghelamco Arena immers al snel tot een vaste titularis. Tot dusver verscheen onze 26-jarige landgenoot, transfervrij overgenomen van KV Kortrijk, al in ieder competitieduel aan de aftrap. Slechts drie keer maakte hij niet de 90 minuten rond. Zeggen dat hij bij Hein Vanhaezebrouck in de bovenste schuif ligt, is dan ook haast een understatement.

In gesprek met Sport/Voetbalmagazine geeft De Sart nu aan dat die klik geen toeval is. "Vanhaezebrouck heeft me naar Gent gehaald. We hadden al lang contact, al van toen ik in het begin van mijn carrière nog bij Standard speelde. Toen hij wist dat ik vrij zou komen, belde hij me op. In januari hadden we een goed gesprek, waarna alles op zijn plaats viel", aldus de voormalige Jonge Duivel, die zijn kribbel zette tot medio 2024.

GELIJK VAN HEIN
Een deal die geen van beide partijen zich tot hiertoe beklaagt, met dank aan Vanhaezebrouck dus. Nochtans kreeg de trainer de laatste tijd wat kritiek voor zijn hand in vooralsnog mislukte transfers als Darko Lemajic, Vakoun Bayo en Ilombe Mboyo. In dit geval leverde zijn invloed echter een topaanwinst op. "Ik heb nog nooit zo'n gepassioneerde coach ontmoet. Het klinkt gek, maar uiteindelijk heeft hij vaak gelijk", aldus De Sart.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Denkt u dat Vanhaezebrouck een oogje heeft voor talent?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

47
47
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

48
48
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

40
40
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

66
66
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

138
138
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

131
131
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

284
284
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

265
265
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

118
118
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

220
220
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

180
180
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

252
252
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

312
312
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

245
245
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

990
990

Meer sportnieuws