Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

door
Vanhaezebrouck levert AA Gent toptransfer op

Om beter te doen dan vorig seizoen trok AA Gent afgelopen zomer opnieuw een blik nieuwkomers open, voorlopig zonder veel succes. Vooral voorin vallen de versterkingen tegen, terwijl centraal achterin Joseph Okumu daarentegen wél een voltreffer blijkt. Ook op het middenveld laat één aanwinst van zich spreken.

Hoewel hier en daar niet veel van hem werd verwacht, ontpopte Julien de Sart zich in de Ghelamco Arena immers al snel tot een vaste titularis. Tot dusver verscheen onze 26-jarige landgenoot, transfervrij overgenomen van KV Kortrijk, al in ieder competitieduel aan de aftrap. Slechts drie keer maakte hij niet de 90 minuten rond. Zeggen dat hij bij Hein Vanhaezebrouck in de bovenste schuif ligt, is dan ook haast een understatement.

In gesprek met Sport/Voetbalmagazine geeft De Sart nu aan dat die klik geen toeval is. "Vanhaezebrouck heeft me naar Gent gehaald. We hadden al lang contact, al van toen ik in het begin van mijn carrière nog bij Standard speelde. Toen hij wist dat ik vrij zou komen, belde hij me op. In januari hadden we een goed gesprek, waarna alles op zijn plaats viel", aldus de voormalige Jonge Duivel, die zijn kribbel zette tot medio 2024.

GELIJK VAN HEIN
Een deal die geen van beide partijen zich tot hiertoe beklaagt, met dank aan Vanhaezebrouck dus. Nochtans kreeg de trainer de laatste tijd wat kritiek voor zijn hand in vooralsnog mislukte transfers als Darko Lemajic, Vakoun Bayo en Ilombe Mboyo. In dit geval leverde zijn invloed echter een topaanwinst op. "Ik heb nog nooit zo'n gepassioneerde coach ontmoet. Het klinkt gek, maar uiteindelijk heeft hij vaak gelijk", aldus De Sart.

LEES OOK: Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

🚀

Denkt u dat Vanhaezebrouck een oogje heeft voor talent?

Meest recent

Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

35
35
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

101
101
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

128
128
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

85
85
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

489
489
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

308
308
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

97
97
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

282
282
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

210
210
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

730
730
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

78
78
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

142
142
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

170
170
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

488
488
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

241
241
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

96
96
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

356
356
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

314
314
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

186
186
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

500
500
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

273
273
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

610
610
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69

Meer sportnieuws