Theate doet onthulling over gesprek met Martinez

door
Theate doet onthulling over gesprek met Martinez

Zaterdag nemen de Rode Duivels het in hun voorlaatste kwalificatiewedstrijd voor het WK 2022 op tegen Estland, waarna dinsdag nog een trip naar Wales volgt om de campagne af te sluiten. De kans lijkt groot dat Roberto Martinez daarin enkele jonge spelers voor de leeuwen zal gooien, al zal dat deels uit noodzaak zijn. Zo zijn de opties achteraan bijvoorbeeld beperkt.


Thomas Vermaelen kon niet afreizen vanuit Japan, terwijl Toby Alderweireld geblesseerd moest afhaken. Ook Vanheusden en Delcroix zijn out. Daardoor zullen Boyata, Denayer en Vertonghen straks wellicht het defensieve trio vinden, maar als doublures blijven enkel nog twee jonkies over: Wout Faes (23) en Arthur Theate (21). De kans lijkt dus groot dat minstens één van hen straks zal debuteren.

Daarbij lijkt Theate een streepje voor te hebben, want als linksvoetige beschikt hij over een speciaal profiel en in oktober werd hij ook al bij de selectie gehaald voor de Final Four van de Nations League. Bij Bologna maakte de ex-speler van KV Oostende de voorbije weken ook indruk in de Serie A.

VERWACHTINGEN
Martinez kwam Theate daar inmiddels ook al opzoeken. "Mijn relatie met de bondscoach is goed. We hebben in Italië een lang gesprek gehad en dat is goed verlopen", vertelt hij immers aan RTBF. "Hij heeft me niet echt verteld wat hij van me verwacht. Zijn job is om keuzes te maken en de beste spelers mee te nemen of de toekomst voor te bereiden, afhankelijk van de positie. Ik denk dat hij van mij verwacht dat ik blijf groeien bij mijn club en dat ik me daar kan doorzetten."

LEES OOK: Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Moet Theate in de komende interlands zijn kans krijgen?

Meest recent

Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

0
0
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

32
32
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

16
16
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

110
110
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

37
37
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

53
53
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

124
124
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

37
37
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

563
563
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

305
305
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

332
332
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

128
128
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

358
358
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

114
114
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

71
71
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

264
264
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

217
217
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

192
192
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

788
788
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

355
355
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

380
380
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

948
948
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

719
719

Meer sportnieuws