'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

200 stemmen
'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

Er waait een nieuwe wind bij FC Barcelona sinds de aanstelling van Xavi. De ex-middenvelder krijgt tijdens de interlandbreak de kans om zijn stempel al ietwat op de ploeg te drukken, al moet hij in die periode uiteraard heel wat spelers missen. De aanstelling van de nieuwe coach zal ook verandering brengen in de situaties van een aantal spelers.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat bijvoorbeeld Philippe Coutinho niet voorkomt in de plannen van Xavi en daarom in januari naar de uitgang begeleid zal worden. Maar andere spelers zullen mogelijk een nieuwe kans krijgen. Zo hoopt een andere Barça-flop dat hij zich in de gratie van de nieuwe coach zal kunnen spelen. Volgens Mundo Deportivo hoopt Miralem Pjanic volgend seizoen in Camp Nou terug te keren.

De Bosnische middenvelder werd dit seizoen verhuurd aan Besiktas, omdat Ronald Koeman het absoluut niet in hem zag zitten. Pjanic had zijn onvrede over het gebrek aan speelkansen ook publiekelijk laten merken, wat hem nog meer de toorn van Koeman opleverde. Maar in de zomer hoopt hij nu een nieuwe kans te krijgen en daarbij Xavi te overtuigen.

AANKOOPOPTIE
Dan zal Besiktas ook wel moeten meewerken, want de Turken wisten in zijn huurcontract een aankoopoptie te bedingen. Pjanic zal dus moeten hopen dat die niet gelicht zal worden. De 31-jarige middenvelder werd in de zomer van 2020 door Barça weggeplukt bij Juventus, in een ruiloperatie waarbij Arthur de omgekeerde beweging maakte. Officieel betaalden de Catalanen 60 miljoen euro. Hij kwam vorig seizoen in alle competities samen 30 keer in actie.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Moet Xavi hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

66
66
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

112
112
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

35
35
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

29
29
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

74
74
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

88
88
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

73
73
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

159
159
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

262
262
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

241
241
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

319
319
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

973
973
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1258
1258
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

420
420
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

196
196
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

216
216
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

66
66

Meer sportnieuws