'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

200
'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

Er waait een nieuwe wind bij FC Barcelona sinds de aanstelling van Xavi. De ex-middenvelder krijgt tijdens de interlandbreak de kans om zijn stempel al ietwat op de ploeg te drukken, al moet hij in die periode uiteraard heel wat spelers missen. De aanstelling van de nieuwe coach zal ook verandering brengen in de situaties van een aantal spelers.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat bijvoorbeeld Philippe Coutinho niet voorkomt in de plannen van Xavi en daarom in januari naar de uitgang begeleid zal worden. Maar andere spelers zullen mogelijk een nieuwe kans krijgen. Zo hoopt een andere Barça-flop dat hij zich in de gratie van de nieuwe coach zal kunnen spelen. Volgens Mundo Deportivo hoopt Miralem Pjanic volgend seizoen in Camp Nou terug te keren.

De Bosnische middenvelder werd dit seizoen verhuurd aan Besiktas, omdat Ronald Koeman het absoluut niet in hem zag zitten. Pjanic had zijn onvrede over het gebrek aan speelkansen ook publiekelijk laten merken, wat hem nog meer de toorn van Koeman opleverde. Maar in de zomer hoopt hij nu een nieuwe kans te krijgen en daarbij Xavi te overtuigen.

AANKOOPOPTIE
Dan zal Besiktas ook wel moeten meewerken, want de Turken wisten in zijn huurcontract een aankoopoptie te bedingen. Pjanic zal dus moeten hopen dat die niet gelicht zal worden. De 31-jarige middenvelder werd in de zomer van 2020 door Barça weggeplukt bij Juventus, in een ruiloperatie waarbij Arthur de omgekeerde beweging maakte. Officieel betaalden de Catalanen 60 miljoen euro. Hij kwam vorig seizoen in alle competities samen 30 keer in actie.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Moet Xavi hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

17
17
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

114
114
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

109
109
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

137
137
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

35
35
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

189
189
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

73
73
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

28
28
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

78
78
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

27
27
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

42
42
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

247
247
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

82
82
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws