'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

200
'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

Er waait een nieuwe wind bij FC Barcelona sinds de aanstelling van Xavi. De ex-middenvelder krijgt tijdens de interlandbreak de kans om zijn stempel al ietwat op de ploeg te drukken, al moet hij in die periode uiteraard heel wat spelers missen. De aanstelling van de nieuwe coach zal ook verandering brengen in de situaties van een aantal spelers.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat bijvoorbeeld Philippe Coutinho niet voorkomt in de plannen van Xavi en daarom in januari naar de uitgang begeleid zal worden. Maar andere spelers zullen mogelijk een nieuwe kans krijgen. Zo hoopt een andere Barça-flop dat hij zich in de gratie van de nieuwe coach zal kunnen spelen. Volgens Mundo Deportivo hoopt Miralem Pjanic volgend seizoen in Camp Nou terug te keren.

De Bosnische middenvelder werd dit seizoen verhuurd aan Besiktas, omdat Ronald Koeman het absoluut niet in hem zag zitten. Pjanic had zijn onvrede over het gebrek aan speelkansen ook publiekelijk laten merken, wat hem nog meer de toorn van Koeman opleverde. Maar in de zomer hoopt hij nu een nieuwe kans te krijgen en daarbij Xavi te overtuigen.

AANKOOPOPTIE
Dan zal Besiktas ook wel moeten meewerken, want de Turken wisten in zijn huurcontract een aankoopoptie te bedingen. Pjanic zal dus moeten hopen dat die niet gelicht zal worden. De 31-jarige middenvelder werd in de zomer van 2020 door Barça weggeplukt bij Juventus, in een ruiloperatie waarbij Arthur de omgekeerde beweging maakte. Officieel betaalden de Catalanen 60 miljoen euro. Hij kwam vorig seizoen in alle competities samen 30 keer in actie.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Moet Xavi hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

5
5
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

19
19
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

4
4
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

18
18
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

184
184
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

119
119
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

140
140
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

108
108
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

74
74
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

116
116
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

270
270
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

181
181
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

124
124
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

452
452
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

300
300
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

115
115
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

171
171

Meer sportnieuws