'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

door
'Barça-flop wil terugkeren nu Xavi coach is'

Er waait een nieuwe wind bij FC Barcelona sinds de aanstelling van Xavi. De ex-middenvelder krijgt tijdens de interlandbreak de kans om zijn stempel al ietwat op de ploeg te drukken, al moet hij in die periode uiteraard heel wat spelers missen. De aanstelling van de nieuwe coach zal ook verandering brengen in de situaties van een aantal spelers.


Er gingen de voorbije weken al geruchten dat bijvoorbeeld Philippe Coutinho niet voorkomt in de plannen van Xavi en daarom in januari naar de uitgang begeleid zal worden. Maar andere spelers zullen mogelijk een nieuwe kans krijgen. Zo hoopt een andere Barça-flop dat hij zich in de gratie van de nieuwe coach zal kunnen spelen. Volgens Mundo Deportivo hoopt Miralem Pjanic volgend seizoen in Camp Nou terug te keren.

De Bosnische middenvelder werd dit seizoen verhuurd aan Besiktas, omdat Ronald Koeman het absoluut niet in hem zag zitten. Pjanic had zijn onvrede over het gebrek aan speelkansen ook publiekelijk laten merken, wat hem nog meer de toorn van Koeman opleverde. Maar in de zomer hoopt hij nu een nieuwe kans te krijgen en daarbij Xavi te overtuigen.

AANKOOPOPTIE
Dan zal Besiktas ook wel moeten meewerken, want de Turken wisten in zijn huurcontract een aankoopoptie te bedingen. Pjanic zal dus moeten hopen dat die niet gelicht zal worden. De 31-jarige middenvelder werd in de zomer van 2020 door Barça weggeplukt bij Juventus, in een ruiloperatie waarbij Arthur de omgekeerde beweging maakte. Officieel betaalden de Catalanen 60 miljoen euro. Hij kwam vorig seizoen in alle competities samen 30 keer in actie.

LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Moet Xavi hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

0
0
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

34
34
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

59
59
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

88
88
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

83
83
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

69
69
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

121
121
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

525
525
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

71
71
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

42
42
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

111
111
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

467
467
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

210
210
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

514
514
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

174
174
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

229
229
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

39
39
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

666
666
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

814
814
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

146
146
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

313
313
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

399
399
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

468
468
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

421
421

Meer sportnieuws