Joos ziet groot probleem bij Anderlecht: "Zij worden erg gemist"

door
Joos ziet groot probleem bij Anderlecht:

RSC Anderlecht deed in de zomer een aantal goede transfers. Toch haalden we het al meermaals aan: de basisploeg van RSCA is niet sterker geworden, maar de kern in de breedte wel. Filip Joos ziet een groot gemis op het middenveld en in de aanval. 

Anderlecht verloor Lukas Nmecha en dat is een enorm verlies. Hij was vorig jaar samen met Paul Onuachu de beste spits in België. Hij had diepgang, was balvast, scoorde in kleine en grote matchen. Hij droeg de aanval op zijn eentje en loodste RSCA samen met een sterke Sambi Lokonga naar de Play-Offs. De naar Arsenal vertrokken speler was een dragende kracht en de leider van de ploeg. Iemand als Kristoffer Olsson kon nog niet overtuigen.

Nmecha en Lokonga schitteren

Joos ziet een groot probleem. "Nmecha is beter dan Raman, Zirkzee en Kouamé samen. Zirkzee gaat altijd hetzelfde zijn: dan eens goed, dan eens onzichtbaar.  Hij was zo slecht tegen Antwerp. Lokonga wordt ook erg gemist op het middenveld", zei hij aan SporzaTen opzichte van vorig seizoen kan Anderlecht wel meer kwaliteit inbrengen als invaller, vorig jaar moest het spelers als Abdoulay Diaby, Jacob Bruun Larsen en andere Mohammed Dauda's inbrengen.

Nmecha en Lokonga versierden afgelopen zomer een toptransfer. Nmecha trok via Manchester City naar Wolfsburg en is daar een sterkhouder geworden. Hij werd er zelfs Duits international. Lokonga ging naar Arsenal en werd er al snel een belangrijke kracht op het middenveld.

LEES OOK: Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

Wie wordt het felst gemist?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

15
15
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

55
55
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

66
66
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

155
155
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

185
185
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

78
78
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

135
135
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

276
276
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

81
81
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

239
239
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

156
156
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

170
170
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

381
381
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

166
166
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

293
293
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

163
163
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

196
196
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

383
383
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

528
528
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

115
115
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

435
435
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

331
331
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

763
763

Meer sportnieuws