'Vanheusden verwelkomt Chelsea-ster bij Genoa'

87 stemmen
'Vanheusden verwelkomt Chelsea-ster bij Genoa'

Genoa pakte onlangs uit met de komst van Andriy Shevchenchko. De Oekraïener moet de ploeg van Zinho Vanheusden opnieuw naar veiligere oorden loodsen. Onder vorige coach Davide Ballardini werd er dit seizoen maar één keer gewonnen, goed voor een voorlopig puntentotaal van slechts negen punten.


Met Shevchenko haalt Genoa er alvast een hele brok ervaring in de Serie A in huis. De voormalige spits speelde jarenlang aan de top bij AC Milan en scoorde talloze doelpunten in de Laars. Daarna probeerde hij het over het Kanaal bij Chelsea, maar dat avontuur was iets minder succesvol. Als coach stond hij al aan het hoofd van het Oekraïense nationale elftal.

Bij Genoa zal Shevchenko onze jonge landgenoot Zinho Vanheusden tegen het lijf lopen. De jonge verdediger speelt er sinds deze zomer op huurbasis, nadat Internazionale hem weghaalde bij Standard. De Limburgers speelde tot nog toe mee in zes duels voor de Genuezen, maar momenteel ligt hij in de lappenmand. Ondertussen beseffen ze bij Genoa ook dat er mogelijk versterking moet bijkomen tijdens de winter, gezien de magere oogst tot nog toe.

CHELSEA-AANVALLER GENOEMD
In zijn zoektocht naar versterking zou Genoa Christian Pulisic op het oog hebben. Dat meldt Il Secolo XIX. De 23-jarige Amerikaan, net terug uit blessure, staat nog tot 30 juni 2024 onder contract in Londen. Zij huidige marktwaarde zou 50 miljoen euro bedragen volgens Transfermarkt. Naast Pulisic wordt overigens ook Oleksandr Zinchencko in verband gebracht met Genoa. 




 

  

LEES OOK: WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

Zal Pulisic naar Genoa verkassen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

10
10
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

48
48
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

30
30
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

77
77
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

52
52
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

95
95
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

79
79
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

42
42
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

248
248
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

170
170
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

186
186
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

306
306
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

456
456
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

81
81
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

251
251
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

158
158
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

277
277
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

156
156
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

460
460
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

204
204
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

158
158
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

312
312
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

137
137
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

265
265
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

793
793

Meer sportnieuws