'Vanheusden verwelkomt Chelsea-ster bij Genoa'

door
'Vanheusden verwelkomt Chelsea-ster bij Genoa'

Genoa pakte onlangs uit met de komst van Andriy Shevchenchko. De Oekraïener moet de ploeg van Zinho Vanheusden opnieuw naar veiligere oorden loodsen. Onder vorige coach Davide Ballardini werd er dit seizoen maar één keer gewonnen, goed voor een voorlopig puntentotaal van slechts negen punten.


Met Shevchenko haalt Genoa er alvast een hele brok ervaring in de Serie A in huis. De voormalige spits speelde jarenlang aan de top bij AC Milan en scoorde talloze doelpunten in de Laars. Daarna probeerde hij het over het Kanaal bij Chelsea, maar dat avontuur was iets minder succesvol. Als coach stond hij al aan het hoofd van het Oekraïense nationale elftal.

Bij Genoa zal Shevchenko onze jonge landgenoot Zinho Vanheusden tegen het lijf lopen. De jonge verdediger speelt er sinds deze zomer op huurbasis, nadat Internazionale hem weghaalde bij Standard. De Limburgers speelde tot nog toe mee in zes duels voor de Genuezen, maar momenteel ligt hij in de lappenmand. Ondertussen beseffen ze bij Genoa ook dat er mogelijk versterking moet bijkomen tijdens de winter, gezien de magere oogst tot nog toe.

CHELSEA-AANVALLER GENOEMD
In zijn zoektocht naar versterking zou Genoa Christian Pulisic op het oog hebben. Dat meldt Il Secolo XIX. De 23-jarige Amerikaan, net terug uit blessure, staat nog tot 30 juni 2024 onder contract in Londen. Zij huidige marktwaarde zou 50 miljoen euro bedragen volgens Transfermarkt. Naast Pulisic wordt overigens ook Oleksandr Zinchencko in verband gebracht met Genoa. 




 

  

LEES OOK: 'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

Zal Pulisic naar Genoa verkassen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

3
3
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

27
27
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

252
252
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

244
244
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

137
137
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

187
187
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

53
53
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

501
501
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

187
187
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

358
358
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

539
539
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

203
203
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

367
367
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

148
148
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

149
149
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

73
73
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

244
244
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

69
69
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

318
318
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

225
225
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

521
521
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws