Martinez ziet na Tielemans nog een speler afhaken

door
Martinez ziet na Tielemans nog een speler afhaken

Komende week blazen de Rode Duivels week verzamelen voor de laatste WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales. Bondscoach Roberto Martinez zal het dan wel zonder onder meer Romelu Lukaku moeten doen. En mogelijk moet er ook een streep getrokken worden door de naam van Youri Tielemans.


De 24-jarige middenvelder startte zondagnamiddag zoals gewoonlijk in de basis bij Leicester City, dat het opnam tegen Leeds United. In het slot van de wedstrijd kwam hij echter stevig ten botsing met doelman Ilan Meslier. Tielemans kreeg meteen verzorging en werd vervolgens naar de kant gehaald. Over de ernst van zijn kwetsuur is voorlopig niets bekend. Dat hij op eigen kracht van het veld kon gaan, is wel enigszins geruststellend.

UPDATE 08/11
Dan toch slecht nieuws voor Martinez, want volgens Het Nieuwsblad staat Tielemans drie weken aan de kant. Dat verdict kreeg hij maandag te horen. De 47-voudig international haakt dus af voor de interlands tegen Estland en Wales. Zonde, want na zijn dipje leek Tielemans net weer de goede vorm te pakken te hebben. Om hem te vervangen schuift Kevin De Bruyne wellicht weer een rijtje lager, een andere optie is Hans Vanaken.

UPDATE 9/11

Ze vallen als vliegen bij de Rode Duivels. Toby Alderweireld moet volgens Het Laatste Nieuws ook afhaken voor de interlands tegen Estland en Wales. De speler van Al Duhail geraakte vorige week geblesseerd en geraakt niet fit. Jongens als Arthur Theate en Wout Faes mogen zo dromen van hun debuut bij de Rode Duivels. Al is de kans zeer groot dat Martinez voor Vertonghen, Boyata en Denayer zal kiezen.

LEES OOK: “Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Moet Martinez Faes een kans geven?

Meest recent

Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

3
3
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

40
40
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

48
48
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

151
151
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

182
182
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

55
55
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

343
343
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

91
91
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

378
378
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

172
172
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

305
305
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

488
488
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

216
216
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

148
148
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

258
258
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

54
54
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

395
395
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

354
354
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

67
67
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

376
376
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

184
184
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

203
203
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

111
111
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

272
272
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

111
111

Meer sportnieuws