Martinez ziet na Tielemans nog een speler afhaken

225 stemmen
Martinez ziet na Tielemans nog een speler afhaken

Komende week blazen de Rode Duivels week verzamelen voor de laatste WK-kwalificatieduels tegen Estland en Wales. Bondscoach Roberto Martinez zal het dan wel zonder onder meer Romelu Lukaku moeten doen. En mogelijk moet er ook een streep getrokken worden door de naam van Youri Tielemans.


De 24-jarige middenvelder startte zondagnamiddag zoals gewoonlijk in de basis bij Leicester City, dat het opnam tegen Leeds United. In het slot van de wedstrijd kwam hij echter stevig ten botsing met doelman Ilan Meslier. Tielemans kreeg meteen verzorging en werd vervolgens naar de kant gehaald. Over de ernst van zijn kwetsuur is voorlopig niets bekend. Dat hij op eigen kracht van het veld kon gaan, is wel enigszins geruststellend.

UPDATE 08/11
Dan toch slecht nieuws voor Martinez, want volgens Het Nieuwsblad staat Tielemans drie weken aan de kant. Dat verdict kreeg hij maandag te horen. De 47-voudig international haakt dus af voor de interlands tegen Estland en Wales. Zonde, want na zijn dipje leek Tielemans net weer de goede vorm te pakken te hebben. Om hem te vervangen schuift Kevin De Bruyne wellicht weer een rijtje lager, een andere optie is Hans Vanaken.

UPDATE 9/11

Ze vallen als vliegen bij de Rode Duivels. Toby Alderweireld moet volgens Het Laatste Nieuws ook afhaken voor de interlands tegen Estland en Wales. De speler van Al Duhail geraakte vorige week geblesseerd en geraakt niet fit. Jongens als Arthur Theate en Wout Faes mogen zo dromen van hun debuut bij de Rode Duivels. Al is de kans zeer groot dat Martinez voor Vertonghen, Boyata en Denayer zal kiezen.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Moet Martinez Faes een kans geven?

Meest recent

'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

44
44
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

166
166
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

343
343
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

107
107
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

216
216
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

81
81
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

67
67
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

47
47
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

362
362
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

200
200
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

241
241
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

122
122
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

158
158
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

416
416
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

287
287
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

252
252
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

213
213
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

303
303
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

237
237
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

572
572
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

251
251
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

416
416

Meer sportnieuws