Moeskroen zet achtervolging in met fraaie zes op zes

76 stemmen
Moeskroen zet achtervolging in met fraaie zes op zes

Nadat het vorige week de zespuntenwedstrijd tegen Virton winnend afsloot, heeft Moeskroen vanavond ook de scalp van Deinze gepakt. Sinds de trainerswissel lijkt de trein bij Les Hurlus eindelijk vertrokken, dat was ook nodig gezien de gapende puntenkloof met de rest in 1B.

Op speeldag tien was het vorige week eindelijk raak voor Moeskroen: Les Hurlus zegevierden op Virton en gaven zichzelf weer een levenslijn in 1B. Toch was een nieuwe overwinning bijna een must voor het team van Jeunechamps, ook RWDM en Virton (deze week) boekten eerder onverwachte zeges. Tegenstander Deinze voetbalde bij momenten al aardig dit seizoen maar het team van Wim De Decker beloont zichzelf vaak te weinig.
Les Hurlus klauwen opnieuw op Le Cannonier
Moeskroen opende prima op Le Cannonier en na een klein kwartier spelen maakte Ribeiro er centraal al 1-0 van. Meteen nadien vergat Ribeiro om zijn tweede aan te tekenen en even later ging een schot van Tainmont rakelings voorlangs. Deinze kreeg nadien wel wat halve kansjes maar deed zichzelf op het halfuur opnieuw pijn toen Prychynenko aan de noodrem ging hangen, de strafschop werd eenvoudig omgezet door Chevalier: 2-0. Halfweg hadden de Oost-Vlamingen nog enorm veel werk voor de boeg.

Voorlopig doet Moeskroen het onder Jeunechamps een pak beter dan onder Scifo.
Bezoekers missen efficiëntie en geluk
Deinze kwam beter uit de kleedkamer en creëerde meteen een dikke kans via Abrahams, na een prachtige assist van Challouk verscheen hij alleen voor Gillekens maar die laatste toonde zich de beste. Aan de overzijde was invaller Carcela op het uur dan weer enorm dicht bij de doodsteek voor de bezoekers, zijn schot ging half onder Vandenberghe door maar verdween tegen de lat. De bezoekers hadden nadien het geluk ook niet aan hun zijde, pogingen van Challouk en Blondelle werden gepakt door Gillekens, op twintig minuten van het einde ging een fraaie plaatsbal van De Belder dan weer pardoes tegen de lat. Moeskroen hield uiteindelijk stand, boekt een fraaie zes op zes en vindt stilaan weer de aansluiting bij de onderste ploegen.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ribeiro, 2-0 (33') Chevalier

Zal Moeskroen zich redden in 1B?

Meest recent

'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

71
71
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

91
91
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

152
152
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

342
342
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

232
232
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

328
328
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

104
104
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1505
1505
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

141
141
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

211
211
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

191
191
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

66
66
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

321
321
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

312
312
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

144
144
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

152
152
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

54
54
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

425
425
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

47
47
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

389
389
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

130
130
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

372
372
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

154
154

Meer sportnieuws