Moeskroen zet achtervolging in met fraaie zes op zes

door
Moeskroen zet achtervolging in met fraaie zes op zes

Nadat het vorige week de zespuntenwedstrijd tegen Virton winnend afsloot, heeft Moeskroen vanavond ook de scalp van Deinze gepakt. Sinds de trainerswissel lijkt de trein bij Les Hurlus eindelijk vertrokken, dat was ook nodig gezien de gapende puntenkloof met de rest in 1B.

Op speeldag tien was het vorige week eindelijk raak voor Moeskroen: Les Hurlus zegevierden op Virton en gaven zichzelf weer een levenslijn in 1B. Toch was een nieuwe overwinning bijna een must voor het team van Jeunechamps, ook RWDM en Virton (deze week) boekten eerder onverwachte zeges. Tegenstander Deinze voetbalde bij momenten al aardig dit seizoen maar het team van Wim De Decker beloont zichzelf vaak te weinig.
Les Hurlus klauwen opnieuw op Le Cannonier
Moeskroen opende prima op Le Cannonier en na een klein kwartier spelen maakte Ribeiro er centraal al 1-0 van. Meteen nadien vergat Ribeiro om zijn tweede aan te tekenen en even later ging een schot van Tainmont rakelings voorlangs. Deinze kreeg nadien wel wat halve kansjes maar deed zichzelf op het halfuur opnieuw pijn toen Prychynenko aan de noodrem ging hangen, de strafschop werd eenvoudig omgezet door Chevalier: 2-0. Halfweg hadden de Oost-Vlamingen nog enorm veel werk voor de boeg.

Voorlopig doet Moeskroen het onder Jeunechamps een pak beter dan onder Scifo.
Bezoekers missen efficiëntie en geluk
Deinze kwam beter uit de kleedkamer en creëerde meteen een dikke kans via Abrahams, na een prachtige assist van Challouk verscheen hij alleen voor Gillekens maar die laatste toonde zich de beste. Aan de overzijde was invaller Carcela op het uur dan weer enorm dicht bij de doodsteek voor de bezoekers, zijn schot ging half onder Vandenberghe door maar verdween tegen de lat. De bezoekers hadden nadien het geluk ook niet aan hun zijde, pogingen van Challouk en Blondelle werden gepakt door Gillekens, op twintig minuten van het einde ging een fraaie plaatsbal van De Belder dan weer pardoes tegen de lat. Moeskroen hield uiteindelijk stand, boekt een fraaie zes op zes en vindt stilaan weer de aansluiting bij de onderste ploegen.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ribeiro, 2-0 (33') Chevalier

Zal Moeskroen zich redden in 1B?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

37
37
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

32
32
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

72
72
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

85
85
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

381
381
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

54
54
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

211
211
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

58
58
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

114
114
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

710
710
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

84
84
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

195
195
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

482
482
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

123
123
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

323
323
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

73
73
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

411
411
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

747
747
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

221
221
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

721
721
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

178
178
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

399
399
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

248
248

Meer sportnieuws