Moeskroen zet achtervolging in met fraaie zes op zes

door
Moeskroen zet achtervolging in met fraaie zes op zes

Nadat het vorige week de zespuntenwedstrijd tegen Virton winnend afsloot, heeft Moeskroen vanavond ook de scalp van Deinze gepakt. Sinds de trainerswissel lijkt de trein bij Les Hurlus eindelijk vertrokken, dat was ook nodig gezien de gapende puntenkloof met de rest in 1B.

Op speeldag tien was het vorige week eindelijk raak voor Moeskroen: Les Hurlus zegevierden op Virton en gaven zichzelf weer een levenslijn in 1B. Toch was een nieuwe overwinning bijna een must voor het team van Jeunechamps, ook RWDM en Virton (deze week) boekten eerder onverwachte zeges. Tegenstander Deinze voetbalde bij momenten al aardig dit seizoen maar het team van Wim De Decker beloont zichzelf vaak te weinig.
Les Hurlus klauwen opnieuw op Le Cannonier
Moeskroen opende prima op Le Cannonier en na een klein kwartier spelen maakte Ribeiro er centraal al 1-0 van. Meteen nadien vergat Ribeiro om zijn tweede aan te tekenen en even later ging een schot van Tainmont rakelings voorlangs. Deinze kreeg nadien wel wat halve kansjes maar deed zichzelf op het halfuur opnieuw pijn toen Prychynenko aan de noodrem ging hangen, de strafschop werd eenvoudig omgezet door Chevalier: 2-0. Halfweg hadden de Oost-Vlamingen nog enorm veel werk voor de boeg.

Voorlopig doet Moeskroen het onder Jeunechamps een pak beter dan onder Scifo.
Bezoekers missen efficiëntie en geluk
Deinze kwam beter uit de kleedkamer en creëerde meteen een dikke kans via Abrahams, na een prachtige assist van Challouk verscheen hij alleen voor Gillekens maar die laatste toonde zich de beste. Aan de overzijde was invaller Carcela op het uur dan weer enorm dicht bij de doodsteek voor de bezoekers, zijn schot ging half onder Vandenberghe door maar verdween tegen de lat. De bezoekers hadden nadien het geluk ook niet aan hun zijde, pogingen van Challouk en Blondelle werden gepakt door Gillekens, op twintig minuten van het einde ging een fraaie plaatsbal van De Belder dan weer pardoes tegen de lat. Moeskroen hield uiteindelijk stand, boekt een fraaie zes op zes en vindt stilaan weer de aansluiting bij de onderste ploegen.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ribeiro, 2-0 (33') Chevalier

Zal Moeskroen zich redden in 1B?

Meest recent

Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

0
0
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

15
15
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

95
95
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

30
30
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

57
57
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

67
67
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

199
199
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

182
182
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

76
76
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

110
110
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

95
95
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

352
352
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

413
413
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

118
118
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

381
381
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

475
475
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

287
287
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

104
104
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

155
155
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

255
255
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

335
335
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

377
377
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

141
141

Meer sportnieuws