Aanvallende aanwinsten van Antwerp nog geen groot succes

317
Aanvallende aanwinsten van Antwerp nog geen groot succes

Royal Antwerp FC investeerde afgelopen zomer 25 miljoen euro aan nieuwe spelers en investeerde ook fors in het loon van Radja Nainggolan. Op aanvallend vlak konden de zomeraanwinsten tot op heden niet helemaal overtuigen. 

Michael Frey is een schot in de roos. Hij kostte 2 miljoen euro en scoorde al 13 keer in 17 wedstrijden, met daarbij 1 assist. Opvallend: zijn marktwaarde steeg hierdoor al naar 4 miljoen euro. De Zwitser is tot op heden een zeer geslaagde transfer. De andere aanvallers die naar de Bosuil kwamen stellen teleur. 



Ally Samatta wordt gehuurd van Fenerbahçe en scoorde 3 keer in 15 matchen en was goed voor 1 assist. De ex-spits van KRC Genk wist in de competitie zelfs nog niet één keer te scoren. Hij is tot op heden nog niet de spits die hij eerder was in Limburg. Antwerp haalde Johannes Eggestein voor 2 miljoen euro weg bij Werder Bremen. De spits had goede data, maar data zijn niet heiligmakend in het voetbal. De aanvaller scoorde voorlopig… 0 goals voor Antwerp. Hij was wel goed voor 2 assists in 13 wedstrijden. Zijn transfer is voorlopig geen geslaagde zet en in de laatste zes competitiewedstrijden mocht hij amper 47 minuten spelen.  Hij is gezakt in de rangorde. 

Viktor Fisher kwam als een toptransfer naar Antwerp. Met zijn sierlijke manier van voetballen kon hij al snel de harten van de Antwerpse fans veroveren. De Deen heeft momenteel 1 goal en 5 assists in 15 matchen achter zijn naam staan. De ex-speler is tot op heden een geslaagde transfer, maar hij mag zich nog meer opwerpen als leider. Michel-Ange Balikwisha werd voor ongeveer 6 miljoen euro weggehaald bij Standard. Hij kende wat blessureleed, maar ondertussen is hij al even weer fit. De flankaanvaller kan echter niet overtuigen en was midweeks nog bijzonder pover tegen Westerlo. Brian Priske geeft hem de nodige speelkansen en het wordt stilaan tijd dat hij zijn statistieken, 0 goals en 2 assists in 10 matchen, gaat opkrikken. 



De speler waarvan het minst werd verwacht, is Pierre Dwomoh. Hij werd voor 2 miljoen euro overgenomen van KRC Genk en werd aanzien als een wissel op de toekomst. De aanvallende middenvelder is echter een aangename verrassing sinds hij tegen Fenerbahçe zijn debuut maakte. Tegen Westerlo was hij één van de weinige lichtpunten. Dwomoh klopt steeds harder op de deur voor een basisplaats. 

Tot slot is er Manuel Benson. Hij is geen ‘nieuwe’ speler, maar ook weer wel. De vinnige flankaanvaller keerde in de zomer terug van een uitleenbeurt van PEC Zwolle. Hij is misschien wel de tweede beste ‘zomeraanwinst’ na Frey. De ex-speler van Genk heeft duidelijk een stap voorwaarts gezet in zijn ontwikkeling en is efficiënter geworden. Benson zorgt altijd voor dreiging en zijn werkpunten – goals en assists- worden aangepakt. De linkspoot was tot op heden goed voor 4 goals en 2 assists in 19 matchen, waardoor hij na Frey de best scorende aanvaller is voor de Great Old.

CR

LEES OOK: Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Zal Balikwisha snel zijn topniveau halen?

Meest recent

Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

1
1
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

5
5
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

16
16
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

41
41
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

25
25
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

48
48
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

78
78
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

319
319
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

227
227
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

319
319
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

365
365
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

434
434
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

381
381
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

117
117
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

54
54
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

135
135
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

166
166
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

98
98
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

125
125
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

140
140
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

79
79

Meer sportnieuws