TRANSFERUURTJE: 'Messi wil nog terug naar Barça, Ramos al weg bij PSG?'

176 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Messi wil nog terug naar Barça, Ramos al weg bij PSG?'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent dreigt één van zijn smaakmakers gratis kwijt te spelen. Het contract van Roman Bezus loopt op het einde van het seizoen af en voorlopig zijn er geen gesprekken lopende om dat te verlengen. De Oekraïense spelmaker groeide de voorbije maanden uit tot een belangrijke pion in het systeem van Hein Vanhaezebrouck. Vanaf 1 januari is hij echter vrij om met andere ploegen te praten.



Anderlecht zal na dit seizoen ook weer enkele spelers verliezen. Zo zullen Joshua Zirkzee en Christian Kouamé na hun uitleenbeurten terugkeren naar respectievelijk Bayern München en Fiorentina. Anderlecht probeerde wel om een aankoopoptie in de huurdeal van de spitsen op te nemen, maar het ving bij beide clubs bot.

Standard ziet een jong talent vertrekken. De 17-jarige Amin Daali gaat zijn kans in Italië, waar hij een contract tekende bij derdeklasser Taranto. De jonge offensieve middenvelder mocht Luik transfervrij verlaten.

BUITENLAND



Bij PSG hebben ze nog niet kunnen genieten van Sergio Ramos, want de Spaanse verdediger ligt nog altijd in de lappenmand met een knieblessure. Stilaan beginnen ze in Parijs echter hun geduld te verliezen met de ervaren rot, die in de zomer transfervrij overkwam van Real Madrid. Er zou zelfs overwogen worden om zijn contract nu al te verbreken.

Nog in Parijs mochten ze deze zomer Lionel Messi verwelkomen. De Argentijn is FC Barcelona echter nog niet uit het oog verloren. Hij vertelt in een interview immers dat hij graag nog wil terugkeren in Camp Nou, in gelijk welke functie. Hij geeft ook aan dat hij na zijn carrière graag technisch directeur zou willen worden.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Moet Gent de gesprekken met Bezus nog aanknopen?

Meest recent

'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

61
61
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

130
130
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

320
320
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

42
42
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

150
150
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

45
45
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

88
88
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

391
391
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

597
597
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

197
197
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

138
138
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

178
178
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

150
150
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

431
431
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

93
93
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

173
173
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

581
581
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

535
535
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

338
338
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

128
128
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

700
700
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

199
199

Meer sportnieuws