TRANSFERUURTJE: 'Messi wil nog terug naar Barça, Ramos al weg bij PSG?'

176
TRANSFERUURTJE: 'Messi wil nog terug naar Barça, Ramos al weg bij PSG?'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent dreigt één van zijn smaakmakers gratis kwijt te spelen. Het contract van Roman Bezus loopt op het einde van het seizoen af en voorlopig zijn er geen gesprekken lopende om dat te verlengen. De Oekraïense spelmaker groeide de voorbije maanden uit tot een belangrijke pion in het systeem van Hein Vanhaezebrouck. Vanaf 1 januari is hij echter vrij om met andere ploegen te praten.



Anderlecht zal na dit seizoen ook weer enkele spelers verliezen. Zo zullen Joshua Zirkzee en Christian Kouamé na hun uitleenbeurten terugkeren naar respectievelijk Bayern München en Fiorentina. Anderlecht probeerde wel om een aankoopoptie in de huurdeal van de spitsen op te nemen, maar het ving bij beide clubs bot.

Standard ziet een jong talent vertrekken. De 17-jarige Amin Daali gaat zijn kans in Italië, waar hij een contract tekende bij derdeklasser Taranto. De jonge offensieve middenvelder mocht Luik transfervrij verlaten.

BUITENLAND



Bij PSG hebben ze nog niet kunnen genieten van Sergio Ramos, want de Spaanse verdediger ligt nog altijd in de lappenmand met een knieblessure. Stilaan beginnen ze in Parijs echter hun geduld te verliezen met de ervaren rot, die in de zomer transfervrij overkwam van Real Madrid. Er zou zelfs overwogen worden om zijn contract nu al te verbreken.

Nog in Parijs mochten ze deze zomer Lionel Messi verwelkomen. De Argentijn is FC Barcelona echter nog niet uit het oog verloren. Hij vertelt in een interview immers dat hij graag nog wil terugkeren in Camp Nou, in gelijk welke functie. Hij geeft ook aan dat hij na zijn carrière graag technisch directeur zou willen worden.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Moet Gent de gesprekken met Bezus nog aanknopen?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

19
19
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

221
221
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

48
48
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

37
37
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

48
48
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

20
20
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

240
240
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

299
299
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

194
194
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

262
262
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

210
210
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

66
66
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

290
290
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

99
99
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

280
280
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

187
187
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1151
1151
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws