Barcelona: "Aguëro naar het ziekenhuis na pijn in de borst"

door
Barcelona:

FC Barcelona zette deze week Ronald Koeman op straat omwille van de tegenvallende resultaten. In afwachting van een definitieve opvolger - normaliter Xavi - wordt Sergi Barjuan doorgeschoven van de B-ploeg. Maar ook hij heeft in zijn eerste wedstrijd nog niet voor beterschap kunnen zorgen. Deze keer raakte Barça in eigen stadion immers niet voorbij Deportivo Alaves.


Alaves staat pas zestiende in La Liga, maar bleek voor Barça toch een taaie brok. De Catalanen kregen kort voor rust alweer een domper te verwerken toen Sergio Agüero vroegtijdig naar de kant moest. De Argentijnse spits stond pas voor de tweede keer aan de aftrap, maar hapte letterlijk naar adem en kon niet verder. Intussen raakte bekend dat de hartslag van Agüero abnormaal hoog was, maar dat hij zich intussen wel beter voelt. Hij ondergaat in het ziekenhuis wel nog bijkomende onderzoeken.

Vroeg in de tweede helft kwam Barça wel op voorsprong. Depay kreeg de bal aan de rand van de zestien en krulde vervolgens heerlijk in de verste bovenhoek. Van lange duur was de vreugde echter niet. Amper drie minuten later was de voorsprong alweer weg na een knappe individuele actie van Luis Rioja. Die 1-1 zou uiteindelijk tot het einde op het bord blijven staan, waardoor Barça amper één van zijn vijf laatste matchen in La Liga gewonnen heeft.

UPDATE 31/10

Sergio Aguëro werd tegen Alaves na 42 minuten gewisseld bij FC Barcelona. De Argentijnse aanvaller voelde pijn in de borst en werd meteen naar het ziekenhuis gebracht. Daar werd meteen het hart onderzocht. Het is voorlopig nog niet duidelijk wat er aan de hand is met de ex-speler van Manchester City. Ook Gerard Pique viel uit met een blessure en is mogelijk een tijdje out.

Zal Aguëro snel weer spelen?

Meest recent

Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

14
14
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

7
7
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

88
88
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

43
43
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

68
68
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

84
84
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

83
83
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

71
71
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

169
169
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

33
33
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

219
219
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

148
148
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

124
124
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

147
147
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

132
132
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

104
104
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

281
281
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

380
380
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

52
52
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

211
211
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

193
193
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

241
241
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

196
196
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

102
102
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

58
58

Meer sportnieuws