Barcelona: "Aguëro naar het ziekenhuis na pijn in de borst"

134 stemmen
Barcelona:

FC Barcelona zette deze week Ronald Koeman op straat omwille van de tegenvallende resultaten. In afwachting van een definitieve opvolger - normaliter Xavi - wordt Sergi Barjuan doorgeschoven van de B-ploeg. Maar ook hij heeft in zijn eerste wedstrijd nog niet voor beterschap kunnen zorgen. Deze keer raakte Barça in eigen stadion immers niet voorbij Deportivo Alaves.


Alaves staat pas zestiende in La Liga, maar bleek voor Barça toch een taaie brok. De Catalanen kregen kort voor rust alweer een domper te verwerken toen Sergio Agüero vroegtijdig naar de kant moest. De Argentijnse spits stond pas voor de tweede keer aan de aftrap, maar hapte letterlijk naar adem en kon niet verder. Intussen raakte bekend dat de hartslag van Agüero abnormaal hoog was, maar dat hij zich intussen wel beter voelt. Hij ondergaat in het ziekenhuis wel nog bijkomende onderzoeken.

Vroeg in de tweede helft kwam Barça wel op voorsprong. Depay kreeg de bal aan de rand van de zestien en krulde vervolgens heerlijk in de verste bovenhoek. Van lange duur was de vreugde echter niet. Amper drie minuten later was de voorsprong alweer weg na een knappe individuele actie van Luis Rioja. Die 1-1 zou uiteindelijk tot het einde op het bord blijven staan, waardoor Barça amper één van zijn vijf laatste matchen in La Liga gewonnen heeft.

UPDATE 31/10

Sergio Aguëro werd tegen Alaves na 42 minuten gewisseld bij FC Barcelona. De Argentijnse aanvaller voelde pijn in de borst en werd meteen naar het ziekenhuis gebracht. Daar werd meteen het hart onderzocht. Het is voorlopig nog niet duidelijk wat er aan de hand is met de ex-speler van Manchester City. Ook Gerard Pique viel uit met een blessure en is mogelijk een tijdje out.

🚀

Zal Aguëro snel weer spelen?

Meest recent

Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

25
25
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

18
18
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

24
24
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

41
41
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

136
136
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

108
108
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

27
27
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

148
148
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

120
120
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

105
105
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

74
74
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

346
346
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

272
272
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

118
118
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

110
110
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

84
84
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

28
28
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

150
150
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

183
183
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

38
38
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

123
123
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

345
345
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

390
390
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

255
255
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

76
76

Meer sportnieuws