Barcelona: "Aguëro naar het ziekenhuis na pijn in de borst"

door
Barcelona:

FC Barcelona zette deze week Ronald Koeman op straat omwille van de tegenvallende resultaten. In afwachting van een definitieve opvolger - normaliter Xavi - wordt Sergi Barjuan doorgeschoven van de B-ploeg. Maar ook hij heeft in zijn eerste wedstrijd nog niet voor beterschap kunnen zorgen. Deze keer raakte Barça in eigen stadion immers niet voorbij Deportivo Alaves.


Alaves staat pas zestiende in La Liga, maar bleek voor Barça toch een taaie brok. De Catalanen kregen kort voor rust alweer een domper te verwerken toen Sergio Agüero vroegtijdig naar de kant moest. De Argentijnse spits stond pas voor de tweede keer aan de aftrap, maar hapte letterlijk naar adem en kon niet verder. Intussen raakte bekend dat de hartslag van Agüero abnormaal hoog was, maar dat hij zich intussen wel beter voelt. Hij ondergaat in het ziekenhuis wel nog bijkomende onderzoeken.

Vroeg in de tweede helft kwam Barça wel op voorsprong. Depay kreeg de bal aan de rand van de zestien en krulde vervolgens heerlijk in de verste bovenhoek. Van lange duur was de vreugde echter niet. Amper drie minuten later was de voorsprong alweer weg na een knappe individuele actie van Luis Rioja. Die 1-1 zou uiteindelijk tot het einde op het bord blijven staan, waardoor Barça amper één van zijn vijf laatste matchen in La Liga gewonnen heeft.

UPDATE 31/10

Sergio Aguëro werd tegen Alaves na 42 minuten gewisseld bij FC Barcelona. De Argentijnse aanvaller voelde pijn in de borst en werd meteen naar het ziekenhuis gebracht. Daar werd meteen het hart onderzocht. Het is voorlopig nog niet duidelijk wat er aan de hand is met de ex-speler van Manchester City. Ook Gerard Pique viel uit met een blessure en is mogelijk een tijdje out.

🚀

Zal Aguëro snel weer spelen?

Meest recent

Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

40
40
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt nieuwe wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

3
3
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

155
155
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

212
212
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

45
45
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

80
80
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

373
373
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

560
560
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

145
145
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

78
78
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

67
67
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

46
46
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

747
747
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

294
294
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

112
112
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

461
461
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

147
147
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

213
213
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

204
204
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

106
106
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

116
116
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

125
125
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

72
72
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

338
338

Meer sportnieuws