Barcelona: "Aguëro naar het ziekenhuis na pijn in de borst"

door
Barcelona:

FC Barcelona zette deze week Ronald Koeman op straat omwille van de tegenvallende resultaten. In afwachting van een definitieve opvolger - normaliter Xavi - wordt Sergi Barjuan doorgeschoven van de B-ploeg. Maar ook hij heeft in zijn eerste wedstrijd nog niet voor beterschap kunnen zorgen. Deze keer raakte Barça in eigen stadion immers niet voorbij Deportivo Alaves.


Alaves staat pas zestiende in La Liga, maar bleek voor Barça toch een taaie brok. De Catalanen kregen kort voor rust alweer een domper te verwerken toen Sergio Agüero vroegtijdig naar de kant moest. De Argentijnse spits stond pas voor de tweede keer aan de aftrap, maar hapte letterlijk naar adem en kon niet verder. Intussen raakte bekend dat de hartslag van Agüero abnormaal hoog was, maar dat hij zich intussen wel beter voelt. Hij ondergaat in het ziekenhuis wel nog bijkomende onderzoeken.

Vroeg in de tweede helft kwam Barça wel op voorsprong. Depay kreeg de bal aan de rand van de zestien en krulde vervolgens heerlijk in de verste bovenhoek. Van lange duur was de vreugde echter niet. Amper drie minuten later was de voorsprong alweer weg na een knappe individuele actie van Luis Rioja. Die 1-1 zou uiteindelijk tot het einde op het bord blijven staan, waardoor Barça amper één van zijn vijf laatste matchen in La Liga gewonnen heeft.

UPDATE 31/10

Sergio Aguëro werd tegen Alaves na 42 minuten gewisseld bij FC Barcelona. De Argentijnse aanvaller voelde pijn in de borst en werd meteen naar het ziekenhuis gebracht. Daar werd meteen het hart onderzocht. Het is voorlopig nog niet duidelijk wat er aan de hand is met de ex-speler van Manchester City. Ook Gerard Pique viel uit met een blessure en is mogelijk een tijdje out.

Zal Aguëro snel weer spelen?

Meest recent

Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

26
26
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

83
83
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

138
138
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

149
149
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

77
77
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

270
270
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

126
126
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

225
225
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

155
155
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

155
155
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

94
94
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

449
449
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

361
361
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

188
188
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

411
411
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

286
286
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

477
477
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

376
376
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

138
138
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

504
504
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

191
191
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

269
269
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

131
131
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

52
52

Meer sportnieuws