Smaakmaker Kortrijk: "Ik wil wel voor een Belgische topclub spelen"

door
Smaakmaker Kortrijk:

KV Kortrijk heeft dit seizoen geen slechte start genomen en prijkt na twaalf speeldagen op een mooie achtste plaats. De Kerels kenden wel enkele tumultueuze weken door het onverwachte vertrek van trainer Luka Elsner naar Standard. Er was echter ook goed nieuws te rapen in het Guldensporenstadion, want met Faiz Selemani wisten ze hun grootste smaakmaker langer aan zich te binden.


De aanvaller was na dit seizoen einde contract en leek lange tijd aan te sturen op een vertrek, maar tekende uiteindelijk toch bij tot 2025. Kortrijk kon hem overtuigen door van hem de best betaalde speler van de club te maken en bovendien ook de 500.000 euro boete te betalen die Selemani verschuldigd was aan Union, nadat hij daar in 2019 zijn contract verbroken had.

Maar zijn contractverlenging betekent niet dat Selemani een transfer helemaal uit zijn hoofd gezet heeft. "Ik zit goed bij Kortrijk en ik ben de club dankbaar voor de steun in moeilijke maanden. We zullen zien wat er gebeurt", vertelt hij aan RTBF. "Voor een Belgische topclub spelen? Waarom niet? Club Brugge, Anderlecht, Genk, Gent, Antwerp, Standard... Dat zijn allemaal grote clubs, niet? We zullen wel zien wanneer het zover komt."

POLL: Zou hij een meerwaarde kunnen zijn voor een topclub?

Meest recent

Het is zover! Xabi Alonso kondigt groot transfernieuws aan

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Xabi Alonso heeft officieel afscheid genomen van Bayer ...

7
7
Bekerfinale bezorgt Anderlecht enorme Vertonghen-klap

Jan Vertonghen kampt al heel het seizoen met blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

47
47
Dat is ballen hebben: Engeland grijpt in bij transvrouwen

De voetbalwereld is ingedeeld in mannenvoetbal en vrouwenvoetbal, maar door de genderfluïditeit ...

37
37
Leegloop bij Standard gaat verder: volgende pion vertrekt

Standard strompelt door de play-offs en heeft na zeven matchen nog geen enkele keer gewonnen. Voor ...

41
41
AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

18
18
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

87
87
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

263
263
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

45
45
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

186
186
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

97
97
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

69
69
‘Slapende reus' in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

249
249
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

278
278
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

80
80
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

240
240
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

84
84
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

129
129
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

107
107

Meer sportnieuws