Kompany reageert op tegenvallend debuut

door
Kompany reageert op tegenvallend debuut

Met een vlotte 1-7 overwinning op het veld van La Louvière liet Anderlecht geen steken vallen in de eerste bekeropdracht. Toch maakte niet iedereen een goede indruk bij Paars-Wit, waar Vincent Kompany vrij weinig wissels doorvoerde ten opzichte van zijn basisploeg. Waar er dan toch geroteerd werd, opteerde de coach van de Brusselaars opvallend genoeg vooral ervaren pionnen.


Een van hen was Lisandro Magallan, die het tot dusver moest stellen met twee uiterst korte invalbeurten. Dit keer mocht de 28-jarige Argentijn, gehuurd van Ajax, achterin de 90 minuten rondmaken. Daarbij liet hij echter toch een aantal flinke steken vallen. Zo kwam de verdediger vroeg in de match al goed weg met slechts een gele kaart, en lag hij met een vreemde ingreep wat later aan de basis van de weliswaar betwiste penalty voor de thuisploeg. Samen met Francis Amuzu, die andermaal teveel kansen liet liggen, was Magallan dan ook kop van jut bij heel wat RSCA-fans.

En ook het gros van de pers was niet bepaald onder de indruk van zijn prestatie. "Het is nog te vroeg om te zeggen dat Magallan al mag gaan, maar de Argentijn straalde niet het grootste vertrouwen uit", stelt Het Nieuwsblad bijvoorbeeld. Achteraf besloot Kompany om de basisdebutant evenwel in bescherming te nemen. "Of hij in de fout ging? Dat zag ik niet zo. Die kopbal was, mede door de staat van het veld, lastig in te schatten. Ik heb genoeg op die positie gespeeld om dat te kunnen zeggen. De fout gebeurde in mijn ogen vooral nadien", klonk het bij La Dernière Heure.

LEES OOK: ‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Denkt u dat Magallan nog veel aan de bak zal komen bij RSCA?

Meest recent

Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

102
102
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

32
32
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

75
75
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

161
161
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

172
172
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

305
305
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

55
55
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

278
278
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

358
358
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

83
83
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

567
567
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

357
357
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

167
167
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

321
321
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

429
429
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

191
191
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

266
266
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

113
113
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

490
490
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

342
342
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

144
144
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

217
217
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

884
884
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

317
317
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

176
176

Meer sportnieuws