Kompany reageert op tegenvallend debuut

door
Kompany reageert op tegenvallend debuut

Met een vlotte 1-7 overwinning op het veld van La Louvière liet Anderlecht geen steken vallen in de eerste bekeropdracht. Toch maakte niet iedereen een goede indruk bij Paars-Wit, waar Vincent Kompany vrij weinig wissels doorvoerde ten opzichte van zijn basisploeg. Waar er dan toch geroteerd werd, opteerde de coach van de Brusselaars opvallend genoeg vooral ervaren pionnen.


Een van hen was Lisandro Magallan, die het tot dusver moest stellen met twee uiterst korte invalbeurten. Dit keer mocht de 28-jarige Argentijn, gehuurd van Ajax, achterin de 90 minuten rondmaken. Daarbij liet hij echter toch een aantal flinke steken vallen. Zo kwam de verdediger vroeg in de match al goed weg met slechts een gele kaart, en lag hij met een vreemde ingreep wat later aan de basis van de weliswaar betwiste penalty voor de thuisploeg. Samen met Francis Amuzu, die andermaal teveel kansen liet liggen, was Magallan dan ook kop van jut bij heel wat RSCA-fans.

En ook het gros van de pers was niet bepaald onder de indruk van zijn prestatie. "Het is nog te vroeg om te zeggen dat Magallan al mag gaan, maar de Argentijn straalde niet het grootste vertrouwen uit", stelt Het Nieuwsblad bijvoorbeeld. Achteraf besloot Kompany om de basisdebutant evenwel in bescherming te nemen. "Of hij in de fout ging? Dat zag ik niet zo. Die kopbal was, mede door de staat van het veld, lastig in te schatten. Ik heb genoeg op die positie gespeeld om dat te kunnen zeggen. De fout gebeurde in mijn ogen vooral nadien", klonk het bij La Dernière Heure.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

Denkt u dat Magallan nog veel aan de bak zal komen bij RSCA?

Meest recent

'Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club informeert'

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

17
17
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

30
30
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

68
68
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

59
59
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

181
181
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

294
294
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

127
127
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

177
177
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

233
233
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

417
417
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

266
266
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

83
83
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

746
746
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

227
227
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

259
259
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

232
232
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

107
107
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

68
68
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

556
556
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

250
250
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

105
105
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

454
454
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

595
595
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67

Meer sportnieuws