Kompany reageert op tegenvallend debuut

door
Kompany reageert op tegenvallend debuut

Met een vlotte 1-7 overwinning op het veld van La Louvière liet Anderlecht geen steken vallen in de eerste bekeropdracht. Toch maakte niet iedereen een goede indruk bij Paars-Wit, waar Vincent Kompany vrij weinig wissels doorvoerde ten opzichte van zijn basisploeg. Waar er dan toch geroteerd werd, opteerde de coach van de Brusselaars opvallend genoeg vooral ervaren pionnen.


Een van hen was Lisandro Magallan, die het tot dusver moest stellen met twee uiterst korte invalbeurten. Dit keer mocht de 28-jarige Argentijn, gehuurd van Ajax, achterin de 90 minuten rondmaken. Daarbij liet hij echter toch een aantal flinke steken vallen. Zo kwam de verdediger vroeg in de match al goed weg met slechts een gele kaart, en lag hij met een vreemde ingreep wat later aan de basis van de weliswaar betwiste penalty voor de thuisploeg. Samen met Francis Amuzu, die andermaal teveel kansen liet liggen, was Magallan dan ook kop van jut bij heel wat RSCA-fans.

En ook het gros van de pers was niet bepaald onder de indruk van zijn prestatie. "Het is nog te vroeg om te zeggen dat Magallan al mag gaan, maar de Argentijn straalde niet het grootste vertrouwen uit", stelt Het Nieuwsblad bijvoorbeeld. Achteraf besloot Kompany om de basisdebutant evenwel in bescherming te nemen. "Of hij in de fout ging? Dat zag ik niet zo. Die kopbal was, mede door de staat van het veld, lastig in te schatten. Ik heb genoeg op die positie gespeeld om dat te kunnen zeggen. De fout gebeurde in mijn ogen vooral nadien", klonk het bij La Dernière Heure.

LEES OOK: Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

Denkt u dat Magallan nog veel aan de bak zal komen bij RSCA?

Meest recent

Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

5
5
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

4
4
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

45
45
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

24
24
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

65
65
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

493
493
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

108
108
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

177
177
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

410
410
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

132
132
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

132
132
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

42
42
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

84
84
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

261
261
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

312
312
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

221
221
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

283
283
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

64
64
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

126
126
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

58
58
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

247
247
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

180
180
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

264
264
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

94
94
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

122
122

Meer sportnieuws