Toekomst lacht Club Brugge toe: "Ik kan me zoiets niet herinneren"

573 stemmen
Toekomst lacht Club Brugge toe:

Bij Club Brugge kregen heel wat titularissen woensdagavond rust, maar dat deerde de landskampioen tegen Deinze niet. De tweedeklasser ging vlotjes met 3-0 voor de bijl, waarmee Club zijn ticket voor de  achtste finales beet heeft. José Izquierdo en Bas Dost zetten hun naam op het scorebord en speelden zich zo in de kijker, maar Philippe Clement was ook over een andere zaak zeer tevreden.


"We hebben met heel veel jonge jongens van 16 en 17 jaar oud gespeeld, dat is uniek bij Club Brugge. Ik kan me zoiets zelfs niet herinneren", verklaarde de trainer immers bij Sporza. "Voor hen was dit een goede ervaring", voegde hij er nog aan toe op de website van Club.

Met Senne Lammens (19), Noah Mbamba (16) en Cisse Sandra (17) kwamen er tegen Deinze drie tieners aan de aftrap, terwijl de 16-jarige Antonio Nusa na rust ook zijn debuut mocht maken. Tel daar nog bij dat Charles De Ketelaere (20) een sleutelspeler geworden is, Ignace Van der Brempt (19) alsmaar harder solliciteert naar een basisplaats en in de wachtkamer nog talenten als Lynnt Audoor (18), Tibo Persyn (19) en Daniel Perez (19) zitten, en de toekomst lijkt Club Brugge stevig toe te lachen.

LEES OOK: 'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Hebben de tieners zich in positieve zin laten opmerken?

Meest recent

'Kompany genadeloos: 100M-transferbom bij PSG'

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

18
18
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

62
62
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

15
15
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

80
80
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

46
46
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

266
266
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

204
204
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

457
457
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

405
405
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

232
232
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

321
321
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

216
216
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

265
265
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

161
161
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

527
527
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

215
215
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

343
343
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

394
394
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

292
292
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

336
336
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

189
189
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

114
114
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

404
404

Meer sportnieuws