'Barcelona duwt door en klopt aan voor nieuwe coach'

door
'Barcelona duwt door en klopt aan voor nieuwe coach'

Wat al maanden in de lucht hing, is dan ook een feit geworden: Ronald Koeman is ontslagen bij FC Barcelona. De Catalanen moeten nu op zoek gaan naar een nieuwe coach. Vijf namen doen de ronde.

Volgens het Spaanse Sport staan Xavi Hernandez, Roberto Martinez, Erik ten Hag, Marcelo Gallardo en Andrea Pirlo op het verlanglijstje van FC Barcelona. Het zijn allen trainers die voor aanvallend voetbal staan en één man heeft de beste papieren in handen om Barça over te nemen: Xavi.

Hij is de grote favoriet van de fans en het is al jaren duidelijk dat de huidige trainer van Al-Sadd op een dag coach gaat worden van Barcelona. Pirlo zou door zijn gebrek aan ervaring als coach het minste kans maken. Trainers als Ten Hag en Martinez hebben veel ervaring en zouden daarom ook een goede optie zijn, al is er tussen hun management en het bestuur de afgelopen maanden amper contact geweest. De komende dagen en weken zal duidelijk worden wie dit Barcelona, dat in een zware crisis verkeert, over wil nemen.

UPDATE 7u40

FC Barcelona laat er geen gras over groeien. Volgens journalist Fabrizio Romano spreekt het bestuur van Barça al weken met Xavi Hernandez. De huidige coach van Al-Sadd en ex-middenvelder van Barcelona heeft alvast oren naar een terugkeer naar Camp Nou. De komende dagen en weken wordt er een oplossing gezocht om Xavi los te weken bij Al-Sadd. De Catalanen staan financieel niet sterk en moeten Ronald Koeman een pittige ontslagvergoeding betalen.

Trending:

Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Zal Xavi de nieuwe coach worden?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

37
37
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

102
102
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

310
310
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

99
99
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

34
34
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

518
518
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

75
75
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

769
769
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

151
151
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

149
149
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

282
282
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

103
103
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

759
759
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

554
554
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

349
349
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

220
220
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

759
759
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

57
57
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

369
369
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

355
355
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

442
442
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1281
1281
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2229
2229
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws