'Real Madrid haalt opgelucht adem over Courtois'

door
'Real Madrid haalt opgelucht adem over Courtois'

Real Madrid heeft zondag de Clasico tegen FC Barcelona opnieuw naar zijn hand gezet, want het kwam met 1-2 winnen in Camp Nou. Thibaut Courtois beleefde dus ondanks een laat tegendoelpunt een goede avond, al kan die toch nog een smetje krijgen. De doelman leek zich op het einde van de wedstrijd immers te blesseren.


Bij een uittrap in de slotminuut greep Courtois immers plots naar de knie. Hij bleef enkele minuten liggen en moest verzorging krijgen, maar uiteindelijk kon hij de wedstrijd toch uitspelen. "Ik voelde bij het uittrappen plots een pijnscheut", legde hij uit aan Movistar Plus. "Ik kon verder spelen, dus laat ons hopen dat het niets ernstigs is."

De Rode Duivel was echter niet tevreden over de late 1-2. "We moeten meer geconcentreerd zijn. Met nog twee minuten op de klok en een stadion dat achter de ploeg gaat staan, kan alles immers nog."

UPDATE 25/10

Real Madrid zal opgelucht ademhalen. Thibaut Courtois onderging vandaag een scan en die bracht geen zware blessure aan het licht. Dat weet Het Laatste Nieuws. De krant voegt er nog aan toe dat de medische staf van de Koninklijke de situatie van Courtois in de gaten zal houden in de dagen die komen. Op de website van de Spaanse topclub lezen we zelfs dat onze nationale nummer één vandaag trainde, zij het indoor. Positieve geluiden dus vanuit de Madrid. Woensdag neemt Real het in La Liga op tegen Osasuna.

LEES OOK: Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

Zal Courtois Osasuna halen?

Meest recent

Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

33
33
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

496
496
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

93
93
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

46
46
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

43
43
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

35
35
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

592
592
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

257
257
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

413
413
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

139
139
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

189
189
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

150
150
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

101
101
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

110
110
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

121
121
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

319
319
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

542
542
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

382
382
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123

Meer sportnieuws