Raman slikt tegenvaller in Anderlecht

257 stemmen
Raman slikt tegenvaller in Anderlecht

Anderlecht maakte zondag eenvoudig brandhout van Beerschot. Een van de uitblinkers langs Brusselse zijde was Benito Raman, voor het eerst sinds lang nog eens aan de aftrap. De 26-jarige aanvaller bedankte Vincent Kompany voor het vertrouwen door de 2-0 voor zijn rekening te nemen, al bestond daar achteraf toch wat discussie over.


Door een deviatie van Lawrence Shankland dreigde het doelpunt namelijk op naam van de Beerschot-spits te komen, die zo dus een owngoal beging. Achteraf sprak Raman nog de hoop uit dat hij de treffer alsnog voor zijn rekening mocht nemen, maar helaas: op de officiële website van de Pro League zien we dat de goal wel degelijk wordt geklasseerd als een eigen doelpunt. Pech dus voor de eenmalig Rode Duivel, die het veld een kwartier voor affluiten licht geblesseerd leek te verlaten.

"Krampen, zeker niets ernstigs. Dat is ook niet geheel onlogisch, de vorige matchen speelde ik telkens slechts twintig à dertig minuten. Het is er weer even inkomen voor mij, ik was nog niet super", stelt de energieke spurtbom in gesprek met Het Laatste Nieuws de bezorgde fans evenwel gerust. Wat de persoonlijke tegenvaller op het scorebord betreft was Raman eveneens duidelijk. "Jammer, ik had graag mijn vijfde gescoord. Al is de zege natuurlijk het belangrijkste", klonk het namelijk.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Raman verdient een vaste basisstek bij RSCA

Meest recent

'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

68
68
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

61
61
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

183
183
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

175
175
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

32
32
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

54
54
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

84
84
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

42
42
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

357
357
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

365
365
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

130
130
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

553
553
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

118
118
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

127
127
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

159
159
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

150
150
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

70
70
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

451
451
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

144
144
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

213
213

Meer sportnieuws