Tuchel: "Het is makkelijker Lukaku te trainen dan Mbappé of Neymar"

door
Tuchel:

Chelsea won vorig seizoen toch enigszins verrassend de Champions League en heeft zich deze zomer ook opgeworpen tot titelfavoriet in de Premier League door zich ook nog eens te versterken met Romelu Lukaku. Thomas Tuchel heeft zo zijn stempel bliksemsnel op de Blues gedrukt, nadat de Duitse trainer pas in januari werd aangesteld.


Dat was toch enigszins verrassend, want een maand voor hij op Stamford Bridge neerstreek, was Tuchel nog net niet met pek en veren doorgestuurd bij Paris Saint-Germain. In Parijs werd hij vlak na Kerstmis op straat gezet, zes dagen nadat in zijn laatste match Strasbourg met 4-0 van de mat was geveegd. Tuchel heeft dan ook weinig goede herinneringen aan zijn passage.

In een interview maakt hij duidelijk dat het bij Chelsea veel aangenamer werken is. "Bij Chelsea is alles georganiseerd opdat we ons optimaal kunnen uitdrukken. Om creatief te zijn, hard te werken en ons zo goed mogelijk voor te bereiden op de wedstrijden in de Champions League. Hier is de communicatie makkelijk en zijn er geen zinloze bemoeienissen. Het is veel moeilijker om spelers als Mbappé en Neymar te coachen dan een speler als Lukaku", verklaarde Tuchel aan SportWeek.

LEES OOK: Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

Denk je dat Tuchel gelijk heeft?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

23
23
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

17
17
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

15
15
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

102
102
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

40
40
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

255
255
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

14
14
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

253
253
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

165
165
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

504
504
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

139
139
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

97
97
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

232
232
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

347
347
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

109
109
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

649
649
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

430
430
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

139
139
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

83
83
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

307
307
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

40
40
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

57
57

Meer sportnieuws