Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

door
Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

Ook onder zijn nieuwe coach heeft Moeskroen geen eerste seizoenszege gepakt. Les Hurlus kenden een droomstart in eigen huis maar gaven die voorsprong na de pauze nog uit handen. De bezoekers uit Molenbeek verdienden eigenlijk de zege maar bleven ook andermaal met een mager gelijkspel achter.

Moeskroen trad voor de eerste keer aan onder nieuwe coach Jeunechamps. De ex-assistent van Scifo nam over van zijn voorganger en moest Les Hurlus weg loodsen van de bedenkelijke laatste plaats in 1B. In die degradatiestrijd wachtte meteen een do or die duel met de voorlaatste, RWDM, het verschil met de ploeg uit Molenbeek kon teruggebracht worden tot drie punten.
Droomstart voor nieuwe T1
De droomstart voor Moeskroen kwam er vandaag wel, binnen de eerste tien minuten kreeg Ribeiro veel teveel ruimte in de zestien meter en tussen een bos van benen schoot hij de 1-0 in de verste hoek. RWDM werd nadien de betere ploeg maar Nangis en de bedrijvige Lavie lukten voorlopig niet de gelijkmaker. Aan de overzijde kwam de thuisploeg nog nauwelijks tot kansen. Op vijf minuten van de rust stak de hekkensluiter uit 1B toch nog eens de neus aan het venster: eerst redde Defourny op een schot van Myny, in de rebound keilde Chevalier de bal hoog over. Plots was Moeskroen weer dominant en Ribeiro liet voor een leeg doel de 2-0 liggen. Halfweg leek Moeskroen eindelijk op weg naar een eerste zege.

De nieuwe T1 van Moeskroen lijkt op weg naar een prima start.
Moeskroen blijft in zelfde bedje ziek
Meteen na de pauze was er een scherpe counter van de bezoekers maar Nangis trapte vanop een meter of tien van het doel nog huizenhoog over. RWDM duwde door en een paar minuten later vond Rommens doelman Gillekens op zijn weg. Iets voorbij het uur stond de verdiende gelijkmaker toch op het bord: Rommens schilderde een vrije trap op het hoofd van Danté en die kopte krachtig raak: 1-1. Het team van Euvrard wou nu meer en opnieuw Danté kopte op twintig minuten van het einde een metertje naast. In het absolute slot was de beste mogelijkheid nog voor Moeskroen, Chevalier rukte prima op en schoot vervolgens nipt voorlangs. Zo bleef het bij een gelijkspel op Le Cannonier, daar schieten beide ploegen niets mee op.
Scoreverloop:
1-0 (8') Ribeiro, 1-1 (62') Danté

Zal Moeskroen zich nog redden?

Meest recent

0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

2
2
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

30
30
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

32
32
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

32
32
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

147
147
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

107
107
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

99
99
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

152
152
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

156
156
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

105
105
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

286
286
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

121
121
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

573
573
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

179
179
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

416
416
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

234
234
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

102
102
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

157
157
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

295
295
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

207
207
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

354
354
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

272
272
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

56
56
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

102
102
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

150
150

Meer sportnieuws