Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

90 stemmen
Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

Ook onder zijn nieuwe coach heeft Moeskroen geen eerste seizoenszege gepakt. Les Hurlus kenden een droomstart in eigen huis maar gaven die voorsprong na de pauze nog uit handen. De bezoekers uit Molenbeek verdienden eigenlijk de zege maar bleven ook andermaal met een mager gelijkspel achter.

Moeskroen trad voor de eerste keer aan onder nieuwe coach Jeunechamps. De ex-assistent van Scifo nam over van zijn voorganger en moest Les Hurlus weg loodsen van de bedenkelijke laatste plaats in 1B. In die degradatiestrijd wachtte meteen een do or die duel met de voorlaatste, RWDM, het verschil met de ploeg uit Molenbeek kon teruggebracht worden tot drie punten.
Droomstart voor nieuwe T1
De droomstart voor Moeskroen kwam er vandaag wel, binnen de eerste tien minuten kreeg Ribeiro veel teveel ruimte in de zestien meter en tussen een bos van benen schoot hij de 1-0 in de verste hoek. RWDM werd nadien de betere ploeg maar Nangis en de bedrijvige Lavie lukten voorlopig niet de gelijkmaker. Aan de overzijde kwam de thuisploeg nog nauwelijks tot kansen. Op vijf minuten van de rust stak de hekkensluiter uit 1B toch nog eens de neus aan het venster: eerst redde Defourny op een schot van Myny, in de rebound keilde Chevalier de bal hoog over. Plots was Moeskroen weer dominant en Ribeiro liet voor een leeg doel de 2-0 liggen. Halfweg leek Moeskroen eindelijk op weg naar een eerste zege.

De nieuwe T1 van Moeskroen lijkt op weg naar een prima start.
Moeskroen blijft in zelfde bedje ziek
Meteen na de pauze was er een scherpe counter van de bezoekers maar Nangis trapte vanop een meter of tien van het doel nog huizenhoog over. RWDM duwde door en een paar minuten later vond Rommens doelman Gillekens op zijn weg. Iets voorbij het uur stond de verdiende gelijkmaker toch op het bord: Rommens schilderde een vrije trap op het hoofd van Danté en die kopte krachtig raak: 1-1. Het team van Euvrard wou nu meer en opnieuw Danté kopte op twintig minuten van het einde een metertje naast. In het absolute slot was de beste mogelijkheid nog voor Moeskroen, Chevalier rukte prima op en schoot vervolgens nipt voorlangs. Zo bleef het bij een gelijkspel op Le Cannonier, daar schieten beide ploegen niets mee op.
Scoreverloop:
1-0 (8') Ribeiro, 1-1 (62') Danté

LEES OOK: Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Zal Moeskroen zich nog redden?

Meest recent

Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

1
1
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

39
39
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

235
235
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

122
122
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

245
245
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

102
102
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

72
72
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

466
466
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

185
185
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

412
412
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

363
363
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

159
159
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

680
680
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

212
212
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

580
580
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

154
154
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

813
813
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

268
268
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

965
965
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

545
545
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

216
216
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

396
396
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1535
1535
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

515
515
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

344
344

Meer sportnieuws