Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

door
Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

Ook onder zijn nieuwe coach heeft Moeskroen geen eerste seizoenszege gepakt. Les Hurlus kenden een droomstart in eigen huis maar gaven die voorsprong na de pauze nog uit handen. De bezoekers uit Molenbeek verdienden eigenlijk de zege maar bleven ook andermaal met een mager gelijkspel achter.

Moeskroen trad voor de eerste keer aan onder nieuwe coach Jeunechamps. De ex-assistent van Scifo nam over van zijn voorganger en moest Les Hurlus weg loodsen van de bedenkelijke laatste plaats in 1B. In die degradatiestrijd wachtte meteen een do or die duel met de voorlaatste, RWDM, het verschil met de ploeg uit Molenbeek kon teruggebracht worden tot drie punten.
Droomstart voor nieuwe T1
De droomstart voor Moeskroen kwam er vandaag wel, binnen de eerste tien minuten kreeg Ribeiro veel teveel ruimte in de zestien meter en tussen een bos van benen schoot hij de 1-0 in de verste hoek. RWDM werd nadien de betere ploeg maar Nangis en de bedrijvige Lavie lukten voorlopig niet de gelijkmaker. Aan de overzijde kwam de thuisploeg nog nauwelijks tot kansen. Op vijf minuten van de rust stak de hekkensluiter uit 1B toch nog eens de neus aan het venster: eerst redde Defourny op een schot van Myny, in de rebound keilde Chevalier de bal hoog over. Plots was Moeskroen weer dominant en Ribeiro liet voor een leeg doel de 2-0 liggen. Halfweg leek Moeskroen eindelijk op weg naar een eerste zege.

De nieuwe T1 van Moeskroen lijkt op weg naar een prima start.
Moeskroen blijft in zelfde bedje ziek
Meteen na de pauze was er een scherpe counter van de bezoekers maar Nangis trapte vanop een meter of tien van het doel nog huizenhoog over. RWDM duwde door en een paar minuten later vond Rommens doelman Gillekens op zijn weg. Iets voorbij het uur stond de verdiende gelijkmaker toch op het bord: Rommens schilderde een vrije trap op het hoofd van Danté en die kopte krachtig raak: 1-1. Het team van Euvrard wou nu meer en opnieuw Danté kopte op twintig minuten van het einde een metertje naast. In het absolute slot was de beste mogelijkheid nog voor Moeskroen, Chevalier rukte prima op en schoot vervolgens nipt voorlangs. Zo bleef het bij een gelijkspel op Le Cannonier, daar schieten beide ploegen niets mee op.
Scoreverloop:
1-0 (8') Ribeiro, 1-1 (62') Danté

LEES OOK: Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

Zal Moeskroen zich nog redden?

Meest recent

KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

51
51
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

22
22
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

41
41
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

36
36
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

34
34
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

206
206
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

262
262
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

177
177
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

47
47
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

50
50
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

45
45
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

239
239
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

397
397
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

155
155
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

105
105
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

233
233
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

511
511
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

400
400
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

115
115
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

402
402
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

468
468
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

125
125
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

27
27
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

96
96

Meer sportnieuws