Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

door
Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

Ook onder zijn nieuwe coach heeft Moeskroen geen eerste seizoenszege gepakt. Les Hurlus kenden een droomstart in eigen huis maar gaven die voorsprong na de pauze nog uit handen. De bezoekers uit Molenbeek verdienden eigenlijk de zege maar bleven ook andermaal met een mager gelijkspel achter.

Moeskroen trad voor de eerste keer aan onder nieuwe coach Jeunechamps. De ex-assistent van Scifo nam over van zijn voorganger en moest Les Hurlus weg loodsen van de bedenkelijke laatste plaats in 1B. In die degradatiestrijd wachtte meteen een do or die duel met de voorlaatste, RWDM, het verschil met de ploeg uit Molenbeek kon teruggebracht worden tot drie punten.
Droomstart voor nieuwe T1
De droomstart voor Moeskroen kwam er vandaag wel, binnen de eerste tien minuten kreeg Ribeiro veel teveel ruimte in de zestien meter en tussen een bos van benen schoot hij de 1-0 in de verste hoek. RWDM werd nadien de betere ploeg maar Nangis en de bedrijvige Lavie lukten voorlopig niet de gelijkmaker. Aan de overzijde kwam de thuisploeg nog nauwelijks tot kansen. Op vijf minuten van de rust stak de hekkensluiter uit 1B toch nog eens de neus aan het venster: eerst redde Defourny op een schot van Myny, in de rebound keilde Chevalier de bal hoog over. Plots was Moeskroen weer dominant en Ribeiro liet voor een leeg doel de 2-0 liggen. Halfweg leek Moeskroen eindelijk op weg naar een eerste zege.

De nieuwe T1 van Moeskroen lijkt op weg naar een prima start.
Moeskroen blijft in zelfde bedje ziek
Meteen na de pauze was er een scherpe counter van de bezoekers maar Nangis trapte vanop een meter of tien van het doel nog huizenhoog over. RWDM duwde door en een paar minuten later vond Rommens doelman Gillekens op zijn weg. Iets voorbij het uur stond de verdiende gelijkmaker toch op het bord: Rommens schilderde een vrije trap op het hoofd van Danté en die kopte krachtig raak: 1-1. Het team van Euvrard wou nu meer en opnieuw Danté kopte op twintig minuten van het einde een metertje naast. In het absolute slot was de beste mogelijkheid nog voor Moeskroen, Chevalier rukte prima op en schoot vervolgens nipt voorlangs. Zo bleef het bij een gelijkspel op Le Cannonier, daar schieten beide ploegen niets mee op.
Scoreverloop:
1-0 (8') Ribeiro, 1-1 (62') Danté

Zal Moeskroen zich nog redden?

Meest recent

‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

81
81
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

82
82
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

38
38
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

122
122
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

43
43
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

117
117
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

89
89
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

102
102
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

227
227
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

230
230
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

398
398
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

183
183
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

255
255
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

139
139
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

126
126
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

392
392
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

438
438
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

392
392
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

89
89
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

431
431
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

275
275
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

363
363
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

113
113

Meer sportnieuws