Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

door
Moeskroen blijft ook onder nieuwe T1 met kater achter

Ook onder zijn nieuwe coach heeft Moeskroen geen eerste seizoenszege gepakt. Les Hurlus kenden een droomstart in eigen huis maar gaven die voorsprong na de pauze nog uit handen. De bezoekers uit Molenbeek verdienden eigenlijk de zege maar bleven ook andermaal met een mager gelijkspel achter.

Moeskroen trad voor de eerste keer aan onder nieuwe coach Jeunechamps. De ex-assistent van Scifo nam over van zijn voorganger en moest Les Hurlus weg loodsen van de bedenkelijke laatste plaats in 1B. In die degradatiestrijd wachtte meteen een do or die duel met de voorlaatste, RWDM, het verschil met de ploeg uit Molenbeek kon teruggebracht worden tot drie punten.
Droomstart voor nieuwe T1
De droomstart voor Moeskroen kwam er vandaag wel, binnen de eerste tien minuten kreeg Ribeiro veel teveel ruimte in de zestien meter en tussen een bos van benen schoot hij de 1-0 in de verste hoek. RWDM werd nadien de betere ploeg maar Nangis en de bedrijvige Lavie lukten voorlopig niet de gelijkmaker. Aan de overzijde kwam de thuisploeg nog nauwelijks tot kansen. Op vijf minuten van de rust stak de hekkensluiter uit 1B toch nog eens de neus aan het venster: eerst redde Defourny op een schot van Myny, in de rebound keilde Chevalier de bal hoog over. Plots was Moeskroen weer dominant en Ribeiro liet voor een leeg doel de 2-0 liggen. Halfweg leek Moeskroen eindelijk op weg naar een eerste zege.

De nieuwe T1 van Moeskroen lijkt op weg naar een prima start.
Moeskroen blijft in zelfde bedje ziek
Meteen na de pauze was er een scherpe counter van de bezoekers maar Nangis trapte vanop een meter of tien van het doel nog huizenhoog over. RWDM duwde door en een paar minuten later vond Rommens doelman Gillekens op zijn weg. Iets voorbij het uur stond de verdiende gelijkmaker toch op het bord: Rommens schilderde een vrije trap op het hoofd van Danté en die kopte krachtig raak: 1-1. Het team van Euvrard wou nu meer en opnieuw Danté kopte op twintig minuten van het einde een metertje naast. In het absolute slot was de beste mogelijkheid nog voor Moeskroen, Chevalier rukte prima op en schoot vervolgens nipt voorlangs. Zo bleef het bij een gelijkspel op Le Cannonier, daar schieten beide ploegen niets mee op.
Scoreverloop:
1-0 (8') Ribeiro, 1-1 (62') Danté

LEES OOK: 'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

Zal Moeskroen zich nog redden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

0
0
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

41
41
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

26
26
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

51
51
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

99
99
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

211
211
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

130
130
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

171
171
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

368
368
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

198
198
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

275
275
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

538
538
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

100
100
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

32
32
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

205
205
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

202
202
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

140
140
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

56
56
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

189
189
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

615
615
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

388
388
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

310
310
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

270
270

Meer sportnieuws