Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

door
Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

Na een nieuwe ronde Europees voetbal is het opnieuw tijd om de aandacht op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 12 andermaal tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met een Waals onderonsje tussen Seraing en Charleroi, dat buitenshuis nog niet verloor. Een lijn die de Zebra"s graag willen doortrekken. Voorts behoren beide teams tot de meest voorbeeldige leerlingen van de klas, met opgeteld amper 36 gele kaarten. Indien er in totaal hoogstens vijf man op de bon vliegt, én Charleroi minstens een punt meepakt uit Luik, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 2,48x onze inzet rijker.



Op zaterdag probeert Cercle Brugge uit de gevarenzone te geraken tegen Standard, dat zelf een zege maar al te goed kan gebruiken. Misschien volgt in Jan Breydel wel een uitgelezen kans, want daar kwam de Vereniging tot dusver niet verder dan een schamele één op 15. Zelf trokken de Rouches op verplaatsing bovendien toch al drie keer aan het langste eind. Een eerste overwinning voor Luka Elsner als coach van de Luikenaars levert 2,75x ons inleggeld op.

Later op de avond gaat koploper Union op bezoek bij Eupen, de al even verrassende nummer drie in het klassement. Een ranking die de Panda's vooral te danken hebben aan hun uitstekend uitrapport, want voor eigen publiek kon het nog maar tweemaal winnen. De promovendus doet het eveneens voortreffelijk op vreemd terrein, waar Deniz Undav al maar liefst vijf keer raak trof. Mocht het Am Kehrweg terug prijs zijn, is dat 2,06x onze bet waard.



Op zondag kruist Antwerp de degens met Club Brugge, doorgaans een topper op het scherp van de snee. Die spanning staat echter lang niet altijd garant voor goed voetbal noch spektakel. Zo werd in de afgelopen zeven edities slechts twee keer langs weerskanten gescoord. Als de netten van Jean Butez en/of Simon Mignolet ook nu weer ongeschonden blijven, en zeker één ploeg dus geen doelpunt weet te maken, brengt dat 2,48x onze inzet op.

Eindigen doen we in Genk, dat AA Gent over de vloer krijgt. Een ideaal moment voor de Limburgers om vertrouwen te tanken, want niemand presteert slechter op verplaatsing dan de Buffalo's. Mogelijk brengt een nieuwe strafschop wel zoden aan de dijk. Genk zit al aan vijf elfmeters, de Gentenaren volgen met drie stuks op een gedeelde tweede plek. Indien de bal voor een van beide teams opnieuw op de stip belandt, is dat goed voor 3,20x onze inleg.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Luikse zege in Brugge, minstens één clean sheet op de Bosuil en een penalty in Genk versus AA Gent, samen goed voor bijna 22x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Wie zal de topper tussen Antwerp en Club Brugge winnen?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

43
43
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

47
47
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

54
54
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

81
81
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

23
23
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

71
71
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

330
330
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

48
48
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

50
50
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

106
106
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

194
194
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

93
93
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

611
611
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

314
314
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

110
110
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

43
43
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

93
93
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

555
555

Meer sportnieuws