Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

door
Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

Na een nieuwe ronde Europees voetbal is het opnieuw tijd om de aandacht op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 12 andermaal tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met een Waals onderonsje tussen Seraing en Charleroi, dat buitenshuis nog niet verloor. Een lijn die de Zebra"s graag willen doortrekken. Voorts behoren beide teams tot de meest voorbeeldige leerlingen van de klas, met opgeteld amper 36 gele kaarten. Indien er in totaal hoogstens vijf man op de bon vliegt, én Charleroi minstens een punt meepakt uit Luik, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 2,48x onze inzet rijker.



Op zaterdag probeert Cercle Brugge uit de gevarenzone te geraken tegen Standard, dat zelf een zege maar al te goed kan gebruiken. Misschien volgt in Jan Breydel wel een uitgelezen kans, want daar kwam de Vereniging tot dusver niet verder dan een schamele één op 15. Zelf trokken de Rouches op verplaatsing bovendien toch al drie keer aan het langste eind. Een eerste overwinning voor Luka Elsner als coach van de Luikenaars levert 2,75x ons inleggeld op.

Later op de avond gaat koploper Union op bezoek bij Eupen, de al even verrassende nummer drie in het klassement. Een ranking die de Panda's vooral te danken hebben aan hun uitstekend uitrapport, want voor eigen publiek kon het nog maar tweemaal winnen. De promovendus doet het eveneens voortreffelijk op vreemd terrein, waar Deniz Undav al maar liefst vijf keer raak trof. Mocht het Am Kehrweg terug prijs zijn, is dat 2,06x onze bet waard.



Op zondag kruist Antwerp de degens met Club Brugge, doorgaans een topper op het scherp van de snee. Die spanning staat echter lang niet altijd garant voor goed voetbal noch spektakel. Zo werd in de afgelopen zeven edities slechts twee keer langs weerskanten gescoord. Als de netten van Jean Butez en/of Simon Mignolet ook nu weer ongeschonden blijven, en zeker één ploeg dus geen doelpunt weet te maken, brengt dat 2,48x onze inzet op.

Eindigen doen we in Genk, dat AA Gent over de vloer krijgt. Een ideaal moment voor de Limburgers om vertrouwen te tanken, want niemand presteert slechter op verplaatsing dan de Buffalo's. Mogelijk brengt een nieuwe strafschop wel zoden aan de dijk. Genk zit al aan vijf elfmeters, de Gentenaren volgen met drie stuks op een gedeelde tweede plek. Indien de bal voor een van beide teams opnieuw op de stip belandt, is dat goed voor 3,20x onze inleg.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Luikse zege in Brugge, minstens één clean sheet op de Bosuil en een penalty in Genk versus AA Gent, samen goed voor bijna 22x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: "Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

Wie zal de topper tussen Antwerp en Club Brugge winnen?

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

31
31
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

27
27
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

188
188
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

181
181
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

56
56
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

294
294
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

307
307
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

551
551
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

122
122
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

97
97
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

123
123
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

154
154
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

182
182
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

66
66
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

224
224
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

84
84
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

521
521
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

449
449
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

915
915
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

357
357
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

485
485
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

310
310
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1158
1158

Meer sportnieuws