Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

door
Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

Na een nieuwe ronde Europees voetbal is het opnieuw tijd om de aandacht op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 12 andermaal tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met een Waals onderonsje tussen Seraing en Charleroi, dat buitenshuis nog niet verloor. Een lijn die de Zebra"s graag willen doortrekken. Voorts behoren beide teams tot de meest voorbeeldige leerlingen van de klas, met opgeteld amper 36 gele kaarten. Indien er in totaal hoogstens vijf man op de bon vliegt, én Charleroi minstens een punt meepakt uit Luik, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 2,48x onze inzet rijker.



Op zaterdag probeert Cercle Brugge uit de gevarenzone te geraken tegen Standard, dat zelf een zege maar al te goed kan gebruiken. Misschien volgt in Jan Breydel wel een uitgelezen kans, want daar kwam de Vereniging tot dusver niet verder dan een schamele één op 15. Zelf trokken de Rouches op verplaatsing bovendien toch al drie keer aan het langste eind. Een eerste overwinning voor Luka Elsner als coach van de Luikenaars levert 2,75x ons inleggeld op.

Later op de avond gaat koploper Union op bezoek bij Eupen, de al even verrassende nummer drie in het klassement. Een ranking die de Panda's vooral te danken hebben aan hun uitstekend uitrapport, want voor eigen publiek kon het nog maar tweemaal winnen. De promovendus doet het eveneens voortreffelijk op vreemd terrein, waar Deniz Undav al maar liefst vijf keer raak trof. Mocht het Am Kehrweg terug prijs zijn, is dat 2,06x onze bet waard.



Op zondag kruist Antwerp de degens met Club Brugge, doorgaans een topper op het scherp van de snee. Die spanning staat echter lang niet altijd garant voor goed voetbal noch spektakel. Zo werd in de afgelopen zeven edities slechts twee keer langs weerskanten gescoord. Als de netten van Jean Butez en/of Simon Mignolet ook nu weer ongeschonden blijven, en zeker één ploeg dus geen doelpunt weet te maken, brengt dat 2,48x onze inzet op.

Eindigen doen we in Genk, dat AA Gent over de vloer krijgt. Een ideaal moment voor de Limburgers om vertrouwen te tanken, want niemand presteert slechter op verplaatsing dan de Buffalo's. Mogelijk brengt een nieuwe strafschop wel zoden aan de dijk. Genk zit al aan vijf elfmeters, de Gentenaren volgen met drie stuks op een gedeelde tweede plek. Indien de bal voor een van beide teams opnieuw op de stip belandt, is dat goed voor 3,20x onze inleg.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Luikse zege in Brugge, minstens één clean sheet op de Bosuil en een penalty in Genk versus AA Gent, samen goed voor bijna 22x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Wie zal de topper tussen Antwerp en Club Brugge winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

2
2
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

45
45
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

77
77
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

53
53
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

102
102
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

141
141
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

91
91
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

144
144
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

228
228
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

171
171
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

464
464
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

179
179
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

286
286
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

292
292
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

317
317
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

146
146
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

219
219
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

136
136
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

169
169
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

83
83
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

178
178
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

252
252
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1442
1442

Meer sportnieuws