Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

34 stemmen
Zo win jij ruim 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 12!

Na een nieuwe ronde Europees voetbal is het opnieuw tijd om de aandacht op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 12 andermaal tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Beginnen doen we op vrijdag met een Waals onderonsje tussen Seraing en Charleroi, dat buitenshuis nog niet verloor. Een lijn die de Zebra"s graag willen doortrekken. Voorts behoren beide teams tot de meest voorbeeldige leerlingen van de klas, met opgeteld amper 36 gele kaarten. Indien er in totaal hoogstens vijf man op de bon vliegt, én Charleroi minstens een punt meepakt uit Luik, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 2,48x onze inzet rijker.



Op zaterdag probeert Cercle Brugge uit de gevarenzone te geraken tegen Standard, dat zelf een zege maar al te goed kan gebruiken. Misschien volgt in Jan Breydel wel een uitgelezen kans, want daar kwam de Vereniging tot dusver niet verder dan een schamele één op 15. Zelf trokken de Rouches op verplaatsing bovendien toch al drie keer aan het langste eind. Een eerste overwinning voor Luka Elsner als coach van de Luikenaars levert 2,75x ons inleggeld op.

Later op de avond gaat koploper Union op bezoek bij Eupen, de al even verrassende nummer drie in het klassement. Een ranking die de Panda's vooral te danken hebben aan hun uitstekend uitrapport, want voor eigen publiek kon het nog maar tweemaal winnen. De promovendus doet het eveneens voortreffelijk op vreemd terrein, waar Deniz Undav al maar liefst vijf keer raak trof. Mocht het Am Kehrweg terug prijs zijn, is dat 2,06x onze bet waard.



Op zondag kruist Antwerp de degens met Club Brugge, doorgaans een topper op het scherp van de snee. Die spanning staat echter lang niet altijd garant voor goed voetbal noch spektakel. Zo werd in de afgelopen zeven edities slechts twee keer langs weerskanten gescoord. Als de netten van Jean Butez en/of Simon Mignolet ook nu weer ongeschonden blijven, en zeker één ploeg dus geen doelpunt weet te maken, brengt dat 2,48x onze inzet op.

Eindigen doen we in Genk, dat AA Gent over de vloer krijgt. Een ideaal moment voor de Limburgers om vertrouwen te tanken, want niemand presteert slechter op verplaatsing dan de Buffalo's. Mogelijk brengt een nieuwe strafschop wel zoden aan de dijk. Genk zit al aan vijf elfmeters, de Gentenaren volgen met drie stuks op een gedeelde tweede plek. Indien de bal voor een van beide teams opnieuw op de stip belandt, is dat goed voor 3,20x onze inleg.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Luikse zege in Brugge, minstens één clean sheet op de Bosuil en een penalty in Genk versus AA Gent, samen goed voor bijna 22x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Wie zal de topper tussen Antwerp en Club Brugge winnen?

Meest recent

'Standard vangt plots complete jackpot met transfer'

Standard lijkt deze zomer weer zeer actief te gaan zijn op de transfermarkt. Sportief directeur Marc ...

31
31
Olmo vreest één Rode Duivel vooral: "Beste ter wereld"

Vrijdag kunnen de Rode Duivels voor een enorme stunt zorgen op het WK. Dan nemen ze het in hun ...

98
98
'Anderlecht zet zinnen op vervanger van Hazard'

Antoine Sibierski moet stilaan toch gaan doorschakelen in de transferdossiers. Paars-Wit heeft nog ...

128
128
Moreira geeft aan hoe België Spanje moet aanpakken

België neemt het vrijdag op tegen Spanje. De Rode Duivels hopen op een stunt zoals 40 jaar ...

72
72
Courtois verrast iedereen met update over Duivels-toekomst

Thibaut Courtois leek enkele weken geleden aan te geven dat het na het WK misschien wel eens gedaan ...

121
121
Anderlecht verbaast: 15M-transfer plots op tafel

Anderlecht heeft een ideaal target op het oog, maar het botst meteen op een stevig prijskaartje. Er ...

233
233
'Drama voor Anderlecht: wéér speler maanden out'

De voorbereiding van RSC Anderlecht begint stilaan een nachtmerrie te worden. De Brusselaars zijn ...

362
362
Courtois laat België dromen: "Spanje? Het is mogelijk"

België speelt vrijdagavond tegen Spanje. De Belgen zijn uiteraard niet de favoriet in deze ...

71
71
KRC Genk zoekt vervanger Hayen: 10 mogelijke kandidaten

De passage van Nicky Hayen bij KRC Genk is afgelopen. De Limburger maakte niet bepaald indruk en won ...

425
425
'Theate versiert na WK absolute droomtransfer'

Arthur Theate is niet langer een basispion op het WK. De linksvoetige centrale verdediger verloor ...

143
143
Anderlecht heeft opvolger Nathan De Cat al beet

We haalden al aan dat Antoine Sibierski nog een berg werk heeft te verzetten, want voorlopig is het ...

332
332
'Afscheid na 183 matchen: Duitsers kloppen aan bij Club'

Met Simon Mignolet (pensioen) en Aleksandar Stankovic (terug naar Internazionale) zag Club Brugge in ...

590
590
'Versterking Anderlecht: 23-jarige flankaanvaller in vizier'

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Tubeke, waar coach Vitor Bruno zijn troepen ...

206
206
'Transferbom Arsenal, United dokt 50 miljoen aan Chelsea'

Door het wereldkampioenschap gaat het nieuwe seizoen in de Premier League pas eind augustus weer van ...

77
77
'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Hoewel de voorbereiding inmiddels op toerental draait, moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe ...

657
657
'Balogun-bom zindert na: Infantino in vieze papieren'

Uiteindelijk maakte het op het veld geen verschil, maar de affaire rond Folarin Balogun heeft heel ...

887
887
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

442
442
'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

397
397
'Bondscoach Nederland: topkandidaat open voor de job'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

197
197
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

743
743
Vanaken of De Bruyne tegen Spanje? "Ik zou hém opstellen"

De Rode Duivels strijden aanstaande vrijdag tegen Spanje voor een plek in de halve finales van het ...

623
623
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

830
830
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

704
704
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

113
113
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

252
252

Meer sportnieuws