'Guardiola raakte onder de indruk van Bruggeling'

door
'Guardiola raakte onder de indruk van Bruggeling'

De pandoering van dinsdagavond tegen Manchester City was natuurlijk een ontnuchtering. Maar met 4 op 6 kan Club Brugge meer dan tevreden zijn over het eerste deel van zijn campagne in de groepsfase van de Champions League. Bovendien konden enkele sterkhouders zich in de kijker spelen van verschillende buitenlandse clubs.

Zo neemt de interesse in Noa Lang zienderogen toe, maar ook Charles De Ketelaere is stilaan grof wild. Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen en kan degelijke statistieken voorleggen. Op zijn 20ste heeft hij overigens nog heel wat progressiemarge, wat hem ook op financieel vlak een interessante investering maakt. Bovendien maakte hij extra indruk met zijn doelpunt bij de Rode Duivels in de troostfinale van de Nations League.

Voorlopig werd hij vooral gelinkt aan Europese subtoppers, maar ook de grote clubs zijn niet blind voor zijn prestaties. Zo meldt El Espanol dat CDK inmiddels ook op de ruime verlanglijst staat bij Real Madrid. Een transfer naar het Estadio Santiago Bernabeu is evenwel niet aan de orde op dit moment. Het is niet meer dan de normale gang van zaken dat een club als Real de grotere talenten op de Europese velden in kaart brengt en hun ontwikkeling opvolgt, maar dat hoeft niet persé te betekenen dat er ook effectief een bod wordt gedaan.

UPDATE 21/10
Naast Real Madrid heeft nu ook Manchester City De Ketelaere op zijn ruime verlanglijst gezet. Calciomercato schrijft dat Pep Guardiola dinsdag zwaar onder de indruk geraakt is van het talent van het 20-jarige goudhaantje van Club Brugge. De Europese top lonkt dus alsmaar meer naar de jonge Rode Duivel.

LEES OOK: Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Zie je De Ketelaere op termijn meedraaien bij Man City?

Meest recent

'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

41
41
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

83
83
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

283
283
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

370
370
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

56
56
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

105
105
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

313
313
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

417
417
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

266
266
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

209
209
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

73
73
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

227
227
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

229
229
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

185
185
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

72
72
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

366
366
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

167
167
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

595
595
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

308
308
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

559
559
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

773
773
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

356
356
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

885
885
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

423
423

Meer sportnieuws