'Guardiola raakte onder de indruk van Bruggeling'

door
'Guardiola raakte onder de indruk van Bruggeling'

De pandoering van dinsdagavond tegen Manchester City was natuurlijk een ontnuchtering. Maar met 4 op 6 kan Club Brugge meer dan tevreden zijn over het eerste deel van zijn campagne in de groepsfase van de Champions League. Bovendien konden enkele sterkhouders zich in de kijker spelen van verschillende buitenlandse clubs.

Zo neemt de interesse in Noa Lang zienderogen toe, maar ook Charles De Ketelaere is stilaan grof wild. Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen en kan degelijke statistieken voorleggen. Op zijn 20ste heeft hij overigens nog heel wat progressiemarge, wat hem ook op financieel vlak een interessante investering maakt. Bovendien maakte hij extra indruk met zijn doelpunt bij de Rode Duivels in de troostfinale van de Nations League.

Voorlopig werd hij vooral gelinkt aan Europese subtoppers, maar ook de grote clubs zijn niet blind voor zijn prestaties. Zo meldt El Espanol dat CDK inmiddels ook op de ruime verlanglijst staat bij Real Madrid. Een transfer naar het Estadio Santiago Bernabeu is evenwel niet aan de orde op dit moment. Het is niet meer dan de normale gang van zaken dat een club als Real de grotere talenten op de Europese velden in kaart brengt en hun ontwikkeling opvolgt, maar dat hoeft niet persé te betekenen dat er ook effectief een bod wordt gedaan.

UPDATE 21/10
Naast Real Madrid heeft nu ook Manchester City De Ketelaere op zijn ruime verlanglijst gezet. Calciomercato schrijft dat Pep Guardiola dinsdag zwaar onder de indruk geraakt is van het talent van het 20-jarige goudhaantje van Club Brugge. De Europese top lonkt dus alsmaar meer naar de jonge Rode Duivel.

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Zie je De Ketelaere op termijn meedraaien bij Man City?

Meest recent

'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

18
18
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

110
110
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

73
73
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

168
168
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

299
299
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

279
279
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

261
261
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

344
344
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

457
457
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

299
299
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

634
634
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

228
228
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

624
624
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

309
309
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1385
1385
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

467
467
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

447
447
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

428
428
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

311
311
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

541
541
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

385
385
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

244
244
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

423
423

Meer sportnieuws