'Standard troefde Lille en AA Gent af'

door
'Standard troefde Lille en AA Gent af'

Nieuwe coach Luka Elsner heeft nog een pak werk te verrichten bij Standard. Afgelopen weekend leek de Sloveen op weg om te debuteren met een overwinning, maar tegen OH Leuven werd in extremis nog twee punten uit handen gekomen. Afwachten of er komend weekend beterschap volgt tegen Cercle Brugge.

Terwijl Elsner zijn troepen klaarstoomt voor het duel tegen de voorlaatste in de stand, werkt het bestuur ook aan de ploeg op langere termijn. Mede door de financiële problemen trekt Standard opnieuw vol de kaart van de eigen jeugd. Daarbij is het wel zaak om de veelbelovende talenten zo lang mogelijk bij de club te houden. En dus braken de Rouches dinsdagmiddag opnieuw het contract van een jonkie open. Zo heeft Alexandro Calut zijn overeenkomst op Sclessin verlengd. De 18-jarige vleugelverdediger speelt al sinds 2016 voor de jeugdploegen van de Rouches en maakte in de Play-Offs van vorig seizoen zijn debuut bij de eerste ploeg. Nu heeft hij zich dus langer verbonden aan de Luikse club. Over de details van de overeenkomst werd niet gecommuniceerd.

UPDATE 20/10

Standard blijft de kaart van de jeugd trekken. De club maakte nog een contractverlenging bekend. Deze keer is Olivier Dumont aan de beurt. "De jonge Belgische middenvelder (19 jaar), op ons trainingscentrum sinds 2011, heeft een nieuw contract getekend bij de Rouches. Onze club wil Olivier Dumont feliciteren en wenst hem het beste toe in onze kleuren", laat de Rouches weten.

UPDATE 21/10
Standard zal blij zijn dat het de onderhandelingen met Dumont tot een goed einde gebracht heeft, want de jonge middenvelder was gegeerd. Sudpresse weet dat de voorbije weken ook Lille, AA Gent, KV Kortrijk en STVV aan de mouw van de 19-jarige trokken. Mogelijk zal Dumont de komende weken ook meer speelminuten krijgen, want het zou door de moeizame contractonderhandelingen geweest zijn dat hij na twee invalbeurten in het begin van het seizoen niet meer in de kern opgenomen werd.

LEES OOK: Pocognoli ontroert Union-fans met apart gebaar

🔥 Populair bij onze lezers

‘Real Madrid flipt compleet: 150 miljoen euro op tafel’
‘Real Madrid flipt compleet: 150 miljoen euro op tafel’

Zal hij helemaal doorbreken bij Standard?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

159
159
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

257
257
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

708
708
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

516
516
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1728
1728
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

97
97
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

231
231
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1191
1191
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

780
780
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

523
523
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws