TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

288 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere heeft zich de voorbije maanden serieus in de kijker gespeeld en stilaan meldt zich zelfs de absolute top voor het goudhaantje van Club Brugge. In Spanje klinkt het nu zelfs dat de 20-jarige Rode Duivel op de ruime verlanglijst van Real Madrid. Concreet is de interesse van de Koninklijke evenwel niet, maar ze volgen de ontwikkeling van De Ketelaere wel nauwlettend.



Anderlecht stuurde dit seizoen Mustapha Bundu opnieuw op huurbasis naar Denemarken, nadat hij Vincent Kompany in de zomer weer niet kon overtuigen. De aanvaller keerde terug naar Aarhus en stuurt nu al aan op een verlengd verblijf. Als de club zijn aankoopoptie zou liggen, zou Bundu zeker geïnteresseerd zijn om daarop in te gaan.

Op inkomend vlak wordt Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Rafael Navarro. De Braziliaanse aanvaller zal Botafogo transfervrij verlaten omdat de Braziliaanse tweedeklasser niet aan zijn looneisen kan voldoen. Miami FC, Minnesota United en Internacional tonen interesse, maar Navarro wil graag naar Europa. Daar kan hij ook op belangstelling rekenen van Hellas Verona en Valladolid, maar zij zijn net als Anderlecht nog niet concreet.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona hebben ze hun oog laten vallen op Youri Tielemans. De Rode Duivel weigert voorlopig bij te tekenen bij Leicester City en zou daardoor in de zomer kunnen vertrekken. Zijn transferprijs van 55 miljoen euro ligt momenteel wel te hoog voor de Catalanen. Er zijn echter nog voldoende grootmachten die hem volgen en die som wél zouden kunnen betalen. Het gaat om Chelsea, Liverpool, Manchester United, Bayern München, Real Madrid en Atletico Madrid.

Het verwachte is eindelijk gebeurd: Newcastle United heeft woensdag afscheid genomen van Steve Bruce. De zoektocht naar een nieuwe trainer is ingezet, waarbij ook de naam van Roberto Martinez valt. De bondscoach lijkt echter geen topkandidaat te zijn bij de Magpies. De meest concrete piste lijkt momenteel die van Paulo Fonseca te zijn. De Portugees is vrij nadat hij in de zomer doorgestuurd werd bij AS Roma.



Inmiddels kreeg Newcastle ook nog een grote naam aangeboden. Het management van Ousmane Dembélé zou de Fransman immers voorgesteld hebben bij de Engelsen. De flankaanvaller weigert zijn aflopende contract bij Barça te verlengen en hoopt op een financiële slag te slaan met een verhuis naar Newcastle. Hij zou mikken op een vijfjarig contract aan een jaarloon van 15 miljoen euro, plus een tekenbonus van 15 miljoen.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Zal De Ketelaere ooit de absolute wereldtop halen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

14
14
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

97
97
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

47
47
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

47
47
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

436
436
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

135
135
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

54
54
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

91
91
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

317
317
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

486
486
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

604
604
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

217
217
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

306
306
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

110
110
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

459
459
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

230
230
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

287
287
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

138
138
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

177
177
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

505
505
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

301
301

Meer sportnieuws