TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere heeft zich de voorbije maanden serieus in de kijker gespeeld en stilaan meldt zich zelfs de absolute top voor het goudhaantje van Club Brugge. In Spanje klinkt het nu zelfs dat de 20-jarige Rode Duivel op de ruime verlanglijst van Real Madrid. Concreet is de interesse van de Koninklijke evenwel niet, maar ze volgen de ontwikkeling van De Ketelaere wel nauwlettend.



Anderlecht stuurde dit seizoen Mustapha Bundu opnieuw op huurbasis naar Denemarken, nadat hij Vincent Kompany in de zomer weer niet kon overtuigen. De aanvaller keerde terug naar Aarhus en stuurt nu al aan op een verlengd verblijf. Als de club zijn aankoopoptie zou liggen, zou Bundu zeker geïnteresseerd zijn om daarop in te gaan.

Op inkomend vlak wordt Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Rafael Navarro. De Braziliaanse aanvaller zal Botafogo transfervrij verlaten omdat de Braziliaanse tweedeklasser niet aan zijn looneisen kan voldoen. Miami FC, Minnesota United en Internacional tonen interesse, maar Navarro wil graag naar Europa. Daar kan hij ook op belangstelling rekenen van Hellas Verona en Valladolid, maar zij zijn net als Anderlecht nog niet concreet.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona hebben ze hun oog laten vallen op Youri Tielemans. De Rode Duivel weigert voorlopig bij te tekenen bij Leicester City en zou daardoor in de zomer kunnen vertrekken. Zijn transferprijs van 55 miljoen euro ligt momenteel wel te hoog voor de Catalanen. Er zijn echter nog voldoende grootmachten die hem volgen en die som wél zouden kunnen betalen. Het gaat om Chelsea, Liverpool, Manchester United, Bayern München, Real Madrid en Atletico Madrid.

Het verwachte is eindelijk gebeurd: Newcastle United heeft woensdag afscheid genomen van Steve Bruce. De zoektocht naar een nieuwe trainer is ingezet, waarbij ook de naam van Roberto Martinez valt. De bondscoach lijkt echter geen topkandidaat te zijn bij de Magpies. De meest concrete piste lijkt momenteel die van Paulo Fonseca te zijn. De Portugees is vrij nadat hij in de zomer doorgestuurd werd bij AS Roma.



Inmiddels kreeg Newcastle ook nog een grote naam aangeboden. Het management van Ousmane Dembélé zou de Fransman immers voorgesteld hebben bij de Engelsen. De flankaanvaller weigert zijn aflopende contract bij Barça te verlengen en hoopt op een financiële slag te slaan met een verhuis naar Newcastle. Hij zou mikken op een vijfjarig contract aan een jaarloon van 15 miljoen euro, plus een tekenbonus van 15 miljoen.

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Zal De Ketelaere ooit de absolute wereldtop halen?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

15
15
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

39
39
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

44
44
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

81
81
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

193
193
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

65
65
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

72
72
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

44
44
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

190
190
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

44
44
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

38
38
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

67
67
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

297
297
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

135
135
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

185
185
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

105
105
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

526
526
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

94
94
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

18
18
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

167
167

Meer sportnieuws