TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere heeft zich de voorbije maanden serieus in de kijker gespeeld en stilaan meldt zich zelfs de absolute top voor het goudhaantje van Club Brugge. In Spanje klinkt het nu zelfs dat de 20-jarige Rode Duivel op de ruime verlanglijst van Real Madrid. Concreet is de interesse van de Koninklijke evenwel niet, maar ze volgen de ontwikkeling van De Ketelaere wel nauwlettend.



Anderlecht stuurde dit seizoen Mustapha Bundu opnieuw op huurbasis naar Denemarken, nadat hij Vincent Kompany in de zomer weer niet kon overtuigen. De aanvaller keerde terug naar Aarhus en stuurt nu al aan op een verlengd verblijf. Als de club zijn aankoopoptie zou liggen, zou Bundu zeker geïnteresseerd zijn om daarop in te gaan.

Op inkomend vlak wordt Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Rafael Navarro. De Braziliaanse aanvaller zal Botafogo transfervrij verlaten omdat de Braziliaanse tweedeklasser niet aan zijn looneisen kan voldoen. Miami FC, Minnesota United en Internacional tonen interesse, maar Navarro wil graag naar Europa. Daar kan hij ook op belangstelling rekenen van Hellas Verona en Valladolid, maar zij zijn net als Anderlecht nog niet concreet.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona hebben ze hun oog laten vallen op Youri Tielemans. De Rode Duivel weigert voorlopig bij te tekenen bij Leicester City en zou daardoor in de zomer kunnen vertrekken. Zijn transferprijs van 55 miljoen euro ligt momenteel wel te hoog voor de Catalanen. Er zijn echter nog voldoende grootmachten die hem volgen en die som wél zouden kunnen betalen. Het gaat om Chelsea, Liverpool, Manchester United, Bayern München, Real Madrid en Atletico Madrid.

Het verwachte is eindelijk gebeurd: Newcastle United heeft woensdag afscheid genomen van Steve Bruce. De zoektocht naar een nieuwe trainer is ingezet, waarbij ook de naam van Roberto Martinez valt. De bondscoach lijkt echter geen topkandidaat te zijn bij de Magpies. De meest concrete piste lijkt momenteel die van Paulo Fonseca te zijn. De Portugees is vrij nadat hij in de zomer doorgestuurd werd bij AS Roma.



Inmiddels kreeg Newcastle ook nog een grote naam aangeboden. Het management van Ousmane Dembélé zou de Fransman immers voorgesteld hebben bij de Engelsen. De flankaanvaller weigert zijn aflopende contract bij Barça te verlengen en hoopt op een financiële slag te slaan met een verhuis naar Newcastle. Hij zou mikken op een vijfjarig contract aan een jaarloon van 15 miljoen euro, plus een tekenbonus van 15 miljoen.

LEES OOK: Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

Zal De Ketelaere ooit de absolute wereldtop halen?

Meest recent

Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

31
31
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

116
116
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

25
25
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

54
54
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

299
299
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

301
301
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

61
61
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

222
222
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

143
143
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

38
38
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

248
248
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

51
51
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

602
602
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

584
584
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

230
230
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

181
181
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

198
198
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

315
315
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

297
297
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

80
80
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

428
428
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

301
301
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

125
125
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

229
229
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

159
159

Meer sportnieuws