TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere heeft zich de voorbije maanden serieus in de kijker gespeeld en stilaan meldt zich zelfs de absolute top voor het goudhaantje van Club Brugge. In Spanje klinkt het nu zelfs dat de 20-jarige Rode Duivel op de ruime verlanglijst van Real Madrid. Concreet is de interesse van de Koninklijke evenwel niet, maar ze volgen de ontwikkeling van De Ketelaere wel nauwlettend.



Anderlecht stuurde dit seizoen Mustapha Bundu opnieuw op huurbasis naar Denemarken, nadat hij Vincent Kompany in de zomer weer niet kon overtuigen. De aanvaller keerde terug naar Aarhus en stuurt nu al aan op een verlengd verblijf. Als de club zijn aankoopoptie zou liggen, zou Bundu zeker geïnteresseerd zijn om daarop in te gaan.

Op inkomend vlak wordt Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Rafael Navarro. De Braziliaanse aanvaller zal Botafogo transfervrij verlaten omdat de Braziliaanse tweedeklasser niet aan zijn looneisen kan voldoen. Miami FC, Minnesota United en Internacional tonen interesse, maar Navarro wil graag naar Europa. Daar kan hij ook op belangstelling rekenen van Hellas Verona en Valladolid, maar zij zijn net als Anderlecht nog niet concreet.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona hebben ze hun oog laten vallen op Youri Tielemans. De Rode Duivel weigert voorlopig bij te tekenen bij Leicester City en zou daardoor in de zomer kunnen vertrekken. Zijn transferprijs van 55 miljoen euro ligt momenteel wel te hoog voor de Catalanen. Er zijn echter nog voldoende grootmachten die hem volgen en die som wél zouden kunnen betalen. Het gaat om Chelsea, Liverpool, Manchester United, Bayern München, Real Madrid en Atletico Madrid.

Het verwachte is eindelijk gebeurd: Newcastle United heeft woensdag afscheid genomen van Steve Bruce. De zoektocht naar een nieuwe trainer is ingezet, waarbij ook de naam van Roberto Martinez valt. De bondscoach lijkt echter geen topkandidaat te zijn bij de Magpies. De meest concrete piste lijkt momenteel die van Paulo Fonseca te zijn. De Portugees is vrij nadat hij in de zomer doorgestuurd werd bij AS Roma.



Inmiddels kreeg Newcastle ook nog een grote naam aangeboden. Het management van Ousmane Dembélé zou de Fransman immers voorgesteld hebben bij de Engelsen. De flankaanvaller weigert zijn aflopende contract bij Barça te verlengen en hoopt op een financiële slag te slaan met een verhuis naar Newcastle. Hij zou mikken op een vijfjarig contract aan een jaarloon van 15 miljoen euro, plus een tekenbonus van 15 miljoen.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Zal De Ketelaere ooit de absolute wereldtop halen?

Meest recent

Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

60
60
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

22
22
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

94
94
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

316
316
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

38
38
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

78
78
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

38
38
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

179
179
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

127
127
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

51
51
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

78
78
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

178
178
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

111
111
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

103
103
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

362
362
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

87
87
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

95
95
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

687
687
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

222
222
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

270
270
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

73
73
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

116
116
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63

Meer sportnieuws