TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

288 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'De Ketelaere in beeld bij grootmacht, Barça wil Rode Duivel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere heeft zich de voorbije maanden serieus in de kijker gespeeld en stilaan meldt zich zelfs de absolute top voor het goudhaantje van Club Brugge. In Spanje klinkt het nu zelfs dat de 20-jarige Rode Duivel op de ruime verlanglijst van Real Madrid. Concreet is de interesse van de Koninklijke evenwel niet, maar ze volgen de ontwikkeling van De Ketelaere wel nauwlettend.



Anderlecht stuurde dit seizoen Mustapha Bundu opnieuw op huurbasis naar Denemarken, nadat hij Vincent Kompany in de zomer weer niet kon overtuigen. De aanvaller keerde terug naar Aarhus en stuurt nu al aan op een verlengd verblijf. Als de club zijn aankoopoptie zou liggen, zou Bundu zeker geïnteresseerd zijn om daarop in te gaan.

Op inkomend vlak wordt Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Rafael Navarro. De Braziliaanse aanvaller zal Botafogo transfervrij verlaten omdat de Braziliaanse tweedeklasser niet aan zijn looneisen kan voldoen. Miami FC, Minnesota United en Internacional tonen interesse, maar Navarro wil graag naar Europa. Daar kan hij ook op belangstelling rekenen van Hellas Verona en Valladolid, maar zij zijn net als Anderlecht nog niet concreet.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona hebben ze hun oog laten vallen op Youri Tielemans. De Rode Duivel weigert voorlopig bij te tekenen bij Leicester City en zou daardoor in de zomer kunnen vertrekken. Zijn transferprijs van 55 miljoen euro ligt momenteel wel te hoog voor de Catalanen. Er zijn echter nog voldoende grootmachten die hem volgen en die som wél zouden kunnen betalen. Het gaat om Chelsea, Liverpool, Manchester United, Bayern München, Real Madrid en Atletico Madrid.

Het verwachte is eindelijk gebeurd: Newcastle United heeft woensdag afscheid genomen van Steve Bruce. De zoektocht naar een nieuwe trainer is ingezet, waarbij ook de naam van Roberto Martinez valt. De bondscoach lijkt echter geen topkandidaat te zijn bij de Magpies. De meest concrete piste lijkt momenteel die van Paulo Fonseca te zijn. De Portugees is vrij nadat hij in de zomer doorgestuurd werd bij AS Roma.



Inmiddels kreeg Newcastle ook nog een grote naam aangeboden. Het management van Ousmane Dembélé zou de Fransman immers voorgesteld hebben bij de Engelsen. De flankaanvaller weigert zijn aflopende contract bij Barça te verlengen en hoopt op een financiële slag te slaan met een verhuis naar Newcastle. Hij zou mikken op een vijfjarig contract aan een jaarloon van 15 miljoen euro, plus een tekenbonus van 15 miljoen.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Zal De Ketelaere ooit de absolute wereldtop halen?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

39
39
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

108
108
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

110
110
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

33
33
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

314
314
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

254
254
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

263
263
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

136
136
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

52
52
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

235
235
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

284
284
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

429
429
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

234
234
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1418
1418
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

565
565
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

247
247
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

159
159
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

330
330
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

327
327
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

980
980
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

386
386
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

142
142
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

464
464
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1398
1398
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

229
229

Meer sportnieuws