'FC Barcelona zet 'te dure' Rode Duivel hoog op verlanglijstje'

door
'FC Barcelona zet 'te dure' Rode Duivel hoog op verlanglijstje'

Komende zomer zouden een aantal Rode Duivels wel eens een toptransfer kunnen versieren. Onder meer FC Barcelona heeft wel concrete interesse in een Belg. Al lijkt hij voorlopig nog te duur te zijn.

Volgens El Mundo Deportivo heeft FC Barcelona interesse in Youri Tielemans. De Rode Duivel lijkt Leicester City na het seizoen te gaan verlaten, waar hij dan nog maar één jaar onder contract ligt. De ex-speler van Anderlecht werd al gelinkt aan ploegen als Real Madrid, Atlético Madrid, Bayern München, Liverpool, Manchester United en Chelsea.

Aan dat lijstje kan dus ook FC Barcelona worden toegevoegd, dat nochtans opties genoeg heeft centraal op het middenveld. De krant meent te weten dat de prijs van Tielemans, die minstens 55 miljoen euro moet kosten, voorlopig te hoog is voor de loodlijdende Catalaanse club. "De prijs voor Tielemans is op dit moment onbetaalbaar voor de schatkist van de club", luidt het in de krant. 

Gaat Tielemans in de zomer een toptransfer versieren?

Meest recent

Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

24
24
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

100
100
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

84
84
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

43
43
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

150
150
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

49
49
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

277
277
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

317
317
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

44
44
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

200
200
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

933
933
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

244
244
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

183
183
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

317
317
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

360
360
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

88
88
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

137
137
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

619
619
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

71
71
'Leko hakt knopen door: AA Gent dumpt peperdure flop'

De galamatch ter ere van het 125-jarig bestaan loste de verwachtingen in bij AA Gent, dat Standard ...

705
705
Furie in Italië: Lang krijgt mokerslag van jewelste

Noa Lang krijgt het hard te verduren in Napels: Antonio Conte zette hem publiek op zijn plaats. De ...

262
262
Hasi roteert: Anderlecht haalt miscasts uit vergeetput

RSC Anderlecht hoopt de magere één op zes tegen STVV en Charleroi dinsdag door te ...

608
608
Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

328
328
Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

De sportieve malaise duurt voort bij Antwerp, dat zondag in eigen huis met 0-1 onderuit ging tegen ...

514
514

Meer sportnieuws