Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

door
Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

Lazar Markovic speelde van januari 2018 tot juni 2018 voor RSC Anderlecht. Hij maakte er veel indruk en was een speler die inzake manier van spelen heel erg bij de club paste. Met Hein Vanhaezebrouck klikte het echter niet. 

Markovic kwam niet topfit naar Anderlecht en moest tot eind februari wachten tot hij een kans kreeg van toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck. In de play-offs toonde Markovic onder meer zijn klasse tegen Club Brugge, maar hij kende ook wat blessures. Uiteindelijk kwam hij aan 8 matchen met daarin 1 goal en 1 assist. Iedereen had echter gezien dat de huurling van Liverpool een speler met zeer veel klasse was en met een voorbereiding in de benen zou hij ook van grote waarde kunnen zijn. 

Te duur of geen interesse?

Markovic leek in de zomer van 2018 op weg naar een terugkeer bij de Brusselaars. De deal ketste op de laatste dag af en Vanhaezebrouck haalde uit naar de Serviër. “We hebben zo lang mogelijk gewacht om de prijs te doen zakken. Op een gegeven moment wilden ze (Coucke en Devroe) zo ver gaan dat ze zotte dingen deden. Maar als hij dan blijft doorduwen. Het is zijn schuld dat hij hier niet zit”, zei hij toen aan Het Nieuwsblad. Markovic ontkende “Geld was niet het probleem.” 

Nadien bleek dat Markovic het niet echt zag zitten om opnieuw samen te werken met Vanhaezebrouck. “Onyekuru wilde niet bij Anderlecht blijven. Hij lag in conflict met Hein. En ook Markovic wilde niet meer samenwerken met Vanhaezebrouck”, zei Luc Devroe er later over. “Vanhaezebrouck had Markovic twee maanden rondjes laten lopen rond de vijver aan het oefencomplex om zijn conditie te verbeteren. Dat was Markovic nog niet vergeten en daarom was een verlengd verblijf bij Anderlecht geen optie meer.” 

Markovic kende nadien een mislukte passage bij Fulham en speelt sinds de zomer van 2019 voor Partizan Belgrado. Dit seizoen was hij er in 17 matchen goed voor 3 goals en 4 assists.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

Zal Markovic schitteren tegen AA Gent?

Meest recent

‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

4
4
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

68
68
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

49
49
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

240
240
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

108
108
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

91
91
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

118
118
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

103
103
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

169
169
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

168
168
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

176
176
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

307
307
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

220
220
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

353
353
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

157
157
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

169
169
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

102
102
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

228
228
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

859
859
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

226
226
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

571
571
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

398
398
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

241
241
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

277
277
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

173
173

Meer sportnieuws