Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

door
Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

Lazar Markovic speelde van januari 2018 tot juni 2018 voor RSC Anderlecht. Hij maakte er veel indruk en was een speler die inzake manier van spelen heel erg bij de club paste. Met Hein Vanhaezebrouck klikte het echter niet. 

Markovic kwam niet topfit naar Anderlecht en moest tot eind februari wachten tot hij een kans kreeg van toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck. In de play-offs toonde Markovic onder meer zijn klasse tegen Club Brugge, maar hij kende ook wat blessures. Uiteindelijk kwam hij aan 8 matchen met daarin 1 goal en 1 assist. Iedereen had echter gezien dat de huurling van Liverpool een speler met zeer veel klasse was en met een voorbereiding in de benen zou hij ook van grote waarde kunnen zijn. 

Te duur of geen interesse?

Markovic leek in de zomer van 2018 op weg naar een terugkeer bij de Brusselaars. De deal ketste op de laatste dag af en Vanhaezebrouck haalde uit naar de Serviër. “We hebben zo lang mogelijk gewacht om de prijs te doen zakken. Op een gegeven moment wilden ze (Coucke en Devroe) zo ver gaan dat ze zotte dingen deden. Maar als hij dan blijft doorduwen. Het is zijn schuld dat hij hier niet zit”, zei hij toen aan Het Nieuwsblad. Markovic ontkende “Geld was niet het probleem.” 

Nadien bleek dat Markovic het niet echt zag zitten om opnieuw samen te werken met Vanhaezebrouck. “Onyekuru wilde niet bij Anderlecht blijven. Hij lag in conflict met Hein. En ook Markovic wilde niet meer samenwerken met Vanhaezebrouck”, zei Luc Devroe er later over. “Vanhaezebrouck had Markovic twee maanden rondjes laten lopen rond de vijver aan het oefencomplex om zijn conditie te verbeteren. Dat was Markovic nog niet vergeten en daarom was een verlengd verblijf bij Anderlecht geen optie meer.” 

Markovic kende nadien een mislukte passage bij Fulham en speelt sinds de zomer van 2019 voor Partizan Belgrado. Dit seizoen was hij er in 17 matchen goed voor 3 goals en 4 assists.

LEES OOK: AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

Zal Markovic schitteren tegen AA Gent?

Meest recent

'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

44
44
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

16
16
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

16
16
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

99
99
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

45
45
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

66
66
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

331
331
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

192
192
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

68
68
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

98
98
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

319
319
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

61
61
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

30
30
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

159
159
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

199
199
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

182
182
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

876
876
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

170
170
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

47
47
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

139
139
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

382
382
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

278
278
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

633
633

Meer sportnieuws