Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

door stemmen
Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

Lazar Markovic speelde van januari 2018 tot juni 2018 voor RSC Anderlecht. Hij maakte er veel indruk en was een speler die inzake manier van spelen heel erg bij de club paste. Met Hein Vanhaezebrouck klikte het echter niet. 

Markovic kwam niet topfit naar Anderlecht en moest tot eind februari wachten tot hij een kans kreeg van toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck. In de play-offs toonde Markovic onder meer zijn klasse tegen Club Brugge, maar hij kende ook wat blessures. Uiteindelijk kwam hij aan 8 matchen met daarin 1 goal en 1 assist. Iedereen had echter gezien dat de huurling van Liverpool een speler met zeer veel klasse was en met een voorbereiding in de benen zou hij ook van grote waarde kunnen zijn. 

Te duur of geen interesse?

Markovic leek in de zomer van 2018 op weg naar een terugkeer bij de Brusselaars. De deal ketste op de laatste dag af en Vanhaezebrouck haalde uit naar de Serviër. “We hebben zo lang mogelijk gewacht om de prijs te doen zakken. Op een gegeven moment wilden ze (Coucke en Devroe) zo ver gaan dat ze zotte dingen deden. Maar als hij dan blijft doorduwen. Het is zijn schuld dat hij hier niet zit”, zei hij toen aan Het Nieuwsblad. Markovic ontkende “Geld was niet het probleem.” 

Nadien bleek dat Markovic het niet echt zag zitten om opnieuw samen te werken met Vanhaezebrouck. “Onyekuru wilde niet bij Anderlecht blijven. Hij lag in conflict met Hein. En ook Markovic wilde niet meer samenwerken met Vanhaezebrouck”, zei Luc Devroe er later over. “Vanhaezebrouck had Markovic twee maanden rondjes laten lopen rond de vijver aan het oefencomplex om zijn conditie te verbeteren. Dat was Markovic nog niet vergeten en daarom was een verlengd verblijf bij Anderlecht geen optie meer.” 

Markovic kende nadien een mislukte passage bij Fulham en speelt sinds de zomer van 2019 voor Partizan Belgrado. Dit seizoen was hij er in 17 matchen goed voor 3 goals en 4 assists.

LEES OOK: Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Zal Markovic schitteren tegen AA Gent?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

34
34
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

67
67
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

56
56
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

151
151
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

169
169
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

134
134
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

465
465
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

680
680
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

404
404
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws