Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

door
Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

Lazar Markovic speelde van januari 2018 tot juni 2018 voor RSC Anderlecht. Hij maakte er veel indruk en was een speler die inzake manier van spelen heel erg bij de club paste. Met Hein Vanhaezebrouck klikte het echter niet. 

Markovic kwam niet topfit naar Anderlecht en moest tot eind februari wachten tot hij een kans kreeg van toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck. In de play-offs toonde Markovic onder meer zijn klasse tegen Club Brugge, maar hij kende ook wat blessures. Uiteindelijk kwam hij aan 8 matchen met daarin 1 goal en 1 assist. Iedereen had echter gezien dat de huurling van Liverpool een speler met zeer veel klasse was en met een voorbereiding in de benen zou hij ook van grote waarde kunnen zijn. 

Te duur of geen interesse?

Markovic leek in de zomer van 2018 op weg naar een terugkeer bij de Brusselaars. De deal ketste op de laatste dag af en Vanhaezebrouck haalde uit naar de Serviër. “We hebben zo lang mogelijk gewacht om de prijs te doen zakken. Op een gegeven moment wilden ze (Coucke en Devroe) zo ver gaan dat ze zotte dingen deden. Maar als hij dan blijft doorduwen. Het is zijn schuld dat hij hier niet zit”, zei hij toen aan Het Nieuwsblad. Markovic ontkende “Geld was niet het probleem.” 

Nadien bleek dat Markovic het niet echt zag zitten om opnieuw samen te werken met Vanhaezebrouck. “Onyekuru wilde niet bij Anderlecht blijven. Hij lag in conflict met Hein. En ook Markovic wilde niet meer samenwerken met Vanhaezebrouck”, zei Luc Devroe er later over. “Vanhaezebrouck had Markovic twee maanden rondjes laten lopen rond de vijver aan het oefencomplex om zijn conditie te verbeteren. Dat was Markovic nog niet vergeten en daarom was een verlengd verblijf bij Anderlecht geen optie meer.” 

Markovic kende nadien een mislukte passage bij Fulham en speelt sinds de zomer van 2019 voor Partizan Belgrado. Dit seizoen was hij er in 17 matchen goed voor 3 goals en 4 assists.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Zal Markovic schitteren tegen AA Gent?

Meest recent

Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

51
51
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

66
66
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

17
17
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

129
129
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

401
401
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

22
22
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

30
30
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

166
166
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

69
69
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

110
110
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

104
104
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

107
107
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

99
99
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

261
261
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

271
271
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

166
166
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

139
139
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

188
188
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

151
151
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

291
291
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

408
408
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

54
54

Meer sportnieuws