Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

door
Waarom Markovic Vanhaezebrouck dolgraag wil verslaan

Lazar Markovic speelde van januari 2018 tot juni 2018 voor RSC Anderlecht. Hij maakte er veel indruk en was een speler die inzake manier van spelen heel erg bij de club paste. Met Hein Vanhaezebrouck klikte het echter niet. 

Markovic kwam niet topfit naar Anderlecht en moest tot eind februari wachten tot hij een kans kreeg van toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck. In de play-offs toonde Markovic onder meer zijn klasse tegen Club Brugge, maar hij kende ook wat blessures. Uiteindelijk kwam hij aan 8 matchen met daarin 1 goal en 1 assist. Iedereen had echter gezien dat de huurling van Liverpool een speler met zeer veel klasse was en met een voorbereiding in de benen zou hij ook van grote waarde kunnen zijn. 

Te duur of geen interesse?

Markovic leek in de zomer van 2018 op weg naar een terugkeer bij de Brusselaars. De deal ketste op de laatste dag af en Vanhaezebrouck haalde uit naar de Serviër. “We hebben zo lang mogelijk gewacht om de prijs te doen zakken. Op een gegeven moment wilden ze (Coucke en Devroe) zo ver gaan dat ze zotte dingen deden. Maar als hij dan blijft doorduwen. Het is zijn schuld dat hij hier niet zit”, zei hij toen aan Het Nieuwsblad. Markovic ontkende “Geld was niet het probleem.” 

Nadien bleek dat Markovic het niet echt zag zitten om opnieuw samen te werken met Vanhaezebrouck. “Onyekuru wilde niet bij Anderlecht blijven. Hij lag in conflict met Hein. En ook Markovic wilde niet meer samenwerken met Vanhaezebrouck”, zei Luc Devroe er later over. “Vanhaezebrouck had Markovic twee maanden rondjes laten lopen rond de vijver aan het oefencomplex om zijn conditie te verbeteren. Dat was Markovic nog niet vergeten en daarom was een verlengd verblijf bij Anderlecht geen optie meer.” 

Markovic kende nadien een mislukte passage bij Fulham en speelt sinds de zomer van 2019 voor Partizan Belgrado. Dit seizoen was hij er in 17 matchen goed voor 3 goals en 4 assists.

LEES OOK: Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Zal Markovic schitteren tegen AA Gent?

Meest recent

Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

16
16
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

123
123
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

72
72
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

30
30
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

89
89
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

106
106
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

213
213
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

92
92
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

787
787
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

115
115
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

162
162
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

15
15
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

632
632
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

311
311
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

225
225
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

132
132
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

39
39
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

386
386
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

300
300
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

161
161
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

219
219
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

115
115
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

44
44
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

110
110
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

586
586

Meer sportnieuws