Engelse media lijken niet te geloven in vertrek Martinez

door
Engelse media lijken niet te geloven in vertrek Martinez

Newcaslte United heeft geld in overvloed na de overname en de club zoekt een nieuwe coach. The Magpies hebben een pak grote namen op hun verlanglijstje staan. Dat melden Italiaanse media.

Brendan Rodgers van Leicester City is de topkandidaat om Steve Bruce op te volgen. Daarnaast doen er nog tal van namen de ronde. Onder meer Roberto Martinez zou een kandidaat zijn, maar hij krijgt zeer veel concurrentie.  Zo zouden Zinédine Zidane, Antonio Conte, Steven Gerrard, Rafa Benitez, Lucien Favre, Frank Lampard, Paulo Fonseca, José Mourinho en Roberto Mancini allen deel uitmaken van de lange shortlist. Heel wat managers zullen wellicht dolgraag naar de ex-club van onder meer Philippe Albert en Matz Sels vertrekken. Er zal de komende transferperiodes immers veel geld beschikbaar zijn en Newcastle wil op termijn bij de Engelse top aansluiten.

UPDATE 20/10

Newcastle heeft zoals verwacht Steve Bruce ontslagen. De nieuwe eigenaars gaan dus op zoek naar een nieuwe coach. Mag Roberto Martinez zich de komende dagen aan een bod vanuit Engeland verwachten? Graeme Jones, ooit de T2 van Martinez, neemt alvast tijdelijk over. Wordt vervolgd.

UPDATE 13u
Na het ontslag van Bruce kan de zoektocht naar een nieuwe trainer voor Newcastle helemaal beginnen. Daarbij valt de naam van Roberto Martinez opnieuw, maar Het Nieuwsblad meldt dat er nog niets concreet is en in Engeland lijkt men ook niet echt te geloven dat de bondscoach van de Rode Duivels in het St. James' Park zal neerstrijken. Sky Sports schuift Paulo Fonseca (ex-AS Roma) naar voor als kandidaat en de Portugees staat ook bij Sky Bet op één in het kandidatenlijstje.

Daar staat Martinez genoteerd aan slechts 20 tegen één, waarmee hij prijkt naast zijn gewezen assistent Graeme Jones, die ad interim overneemt, en Brendan Rodgers, die al een aanbieding afgewezen zou hebben. Naast Fonseca worden ook Lucien Favre (ex-Dortmund), Eddie Howe (ex-Bournemouth), Frank Lampard (ex-Chelsea), Steven Gerrard (Rangers) en Unai Emery (Villarreal) nog gezien als grotere kanshebbers dan Martinez.

Denk je dat Martinez naar Newcastle zal trekken?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

28
28
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

16
16
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

355
355
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

43
43
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

254
254
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

59
59
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

304
304
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

159
159
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

133
133
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

297
297
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

706
706
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws