TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije jaren presteerde Wouter Vrancken uitstekend met KV Mechelen, maar dat heeft zich nog niet vertaald in grote interesse. De trainer laat immers weten dat er nog geen enkele topclub zich bij hem gemeld heeft. Wel was er vorig jaar interesse van STVV, maar dat kon zijn afkoopsom niet betalen.



Vrancken mag wel nog een aanwinst verwelkomen, want KVM heeft Marco Arambasic na een proefperiode een profcontract gegeven. De 18-jarige aanvaller komt uit Australië en is de zoon van Zlatko Arambasic, een ex-speler van Malinwa. Hij tekende tot het einde van het seizoen.

Lokeren-Temse heeft nog twee bekende namen aan boord gehaald. Met Diamant Ramazani haalde de tweedenationaler een jeugdproduct terug dat nog enkele matchen in 1B speelde, terwijl ook Mathias Schils de nodige ervaring als prof heeft. De 28-jarige middenvelder speelde vorig seizoen nog voor Deinze en kwam eerder ook uit voor onder meer STVV en Lommel.

BUITENLAND



Er ontspon zich de voorbije dagen een heuse soap rond Mauro Icardi, wiens huwelijk met Wanda Nara op de klippen dreigt te lopen. Zijn vrouw treedt echter ook op als zijn zaakwaarnemer en dus zouden de huwelijksproblemen ook hun weerslag kunnen hebben op de sportieve toekomst van de Argentijnse spits. Zo dreigt hij ermee om zijn contract bij PSG te verbreken. Op die manier zou Nara naast de nodige miljoenen grijpen én een schadevergoeding moeten betalen.

Bij FC Barcelona lijken ze zowat de voltallige Europese top te gaan aftroeven. De Catalanen staan immers zeer dicht bij een contractverlenging voor Ansu Fati en dat is maar net op tijd. Zowat elke topclub uit Engeland, Italië, Frankrijk en Duitsland had immers al geïnformeerd naar de status van de 18-jarige aanvaller, die over een aflopend contract beschikt.

LEES OOK: Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Zou een vertrek van Icardi een verlies zijn voor PSG?

Meest recent

OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

2
2
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

50
50
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

25
25
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

207
207
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

30
30
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

679
679
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

76
76
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

82
82
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

269
269
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

150
150
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

608
608
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

55
55
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

48
48
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

50
50
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

332
332
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

175
175
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

223
223
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

256
256
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

79
79
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

315
315
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

314
314
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

358
358
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

92
92
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

481
481

Meer sportnieuws