TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije jaren presteerde Wouter Vrancken uitstekend met KV Mechelen, maar dat heeft zich nog niet vertaald in grote interesse. De trainer laat immers weten dat er nog geen enkele topclub zich bij hem gemeld heeft. Wel was er vorig jaar interesse van STVV, maar dat kon zijn afkoopsom niet betalen.



Vrancken mag wel nog een aanwinst verwelkomen, want KVM heeft Marco Arambasic na een proefperiode een profcontract gegeven. De 18-jarige aanvaller komt uit Australië en is de zoon van Zlatko Arambasic, een ex-speler van Malinwa. Hij tekende tot het einde van het seizoen.

Lokeren-Temse heeft nog twee bekende namen aan boord gehaald. Met Diamant Ramazani haalde de tweedenationaler een jeugdproduct terug dat nog enkele matchen in 1B speelde, terwijl ook Mathias Schils de nodige ervaring als prof heeft. De 28-jarige middenvelder speelde vorig seizoen nog voor Deinze en kwam eerder ook uit voor onder meer STVV en Lommel.

BUITENLAND



Er ontspon zich de voorbije dagen een heuse soap rond Mauro Icardi, wiens huwelijk met Wanda Nara op de klippen dreigt te lopen. Zijn vrouw treedt echter ook op als zijn zaakwaarnemer en dus zouden de huwelijksproblemen ook hun weerslag kunnen hebben op de sportieve toekomst van de Argentijnse spits. Zo dreigt hij ermee om zijn contract bij PSG te verbreken. Op die manier zou Nara naast de nodige miljoenen grijpen én een schadevergoeding moeten betalen.

Bij FC Barcelona lijken ze zowat de voltallige Europese top te gaan aftroeven. De Catalanen staan immers zeer dicht bij een contractverlenging voor Ansu Fati en dat is maar net op tijd. Zowat elke topclub uit Engeland, Italië, Frankrijk en Duitsland had immers al geïnformeerd naar de status van de 18-jarige aanvaller, die over een aflopend contract beschikt.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Zou een vertrek van Icardi een verlies zijn voor PSG?

Meest recent

Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

20
20
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

9
9
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

41
41
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

113
113
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

20
20
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

179
179
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

165
165
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

80
80
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

47
47
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

126
126
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

221
221
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

347
347
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

134
134
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

76
76
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

61
61
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

66
66
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

167
167
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

153
153
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

395
395
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

84
84
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

37
37
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

148
148
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

181
181

Meer sportnieuws