TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije jaren presteerde Wouter Vrancken uitstekend met KV Mechelen, maar dat heeft zich nog niet vertaald in grote interesse. De trainer laat immers weten dat er nog geen enkele topclub zich bij hem gemeld heeft. Wel was er vorig jaar interesse van STVV, maar dat kon zijn afkoopsom niet betalen.



Vrancken mag wel nog een aanwinst verwelkomen, want KVM heeft Marco Arambasic na een proefperiode een profcontract gegeven. De 18-jarige aanvaller komt uit Australië en is de zoon van Zlatko Arambasic, een ex-speler van Malinwa. Hij tekende tot het einde van het seizoen.

Lokeren-Temse heeft nog twee bekende namen aan boord gehaald. Met Diamant Ramazani haalde de tweedenationaler een jeugdproduct terug dat nog enkele matchen in 1B speelde, terwijl ook Mathias Schils de nodige ervaring als prof heeft. De 28-jarige middenvelder speelde vorig seizoen nog voor Deinze en kwam eerder ook uit voor onder meer STVV en Lommel.

BUITENLAND



Er ontspon zich de voorbije dagen een heuse soap rond Mauro Icardi, wiens huwelijk met Wanda Nara op de klippen dreigt te lopen. Zijn vrouw treedt echter ook op als zijn zaakwaarnemer en dus zouden de huwelijksproblemen ook hun weerslag kunnen hebben op de sportieve toekomst van de Argentijnse spits. Zo dreigt hij ermee om zijn contract bij PSG te verbreken. Op die manier zou Nara naast de nodige miljoenen grijpen én een schadevergoeding moeten betalen.

Bij FC Barcelona lijken ze zowat de voltallige Europese top te gaan aftroeven. De Catalanen staan immers zeer dicht bij een contractverlenging voor Ansu Fati en dat is maar net op tijd. Zowat elke topclub uit Engeland, Italië, Frankrijk en Duitsland had immers al geïnformeerd naar de status van de 18-jarige aanvaller, die over een aflopend contract beschikt.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Zou een vertrek van Icardi een verlies zijn voor PSG?

Meest recent

Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

54
54
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

63
63
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

244
244
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

179
179
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

88
88
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

234
234
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

41
41
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

123
123
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

112
112
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

247
247
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

240
240
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

395
395
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

58
58
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

184
184
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

308
308
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

511
511
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

101
101
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

461
461
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

190
190

Meer sportnieuws