TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Icardi, Barça troeft grootmachten af'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije jaren presteerde Wouter Vrancken uitstekend met KV Mechelen, maar dat heeft zich nog niet vertaald in grote interesse. De trainer laat immers weten dat er nog geen enkele topclub zich bij hem gemeld heeft. Wel was er vorig jaar interesse van STVV, maar dat kon zijn afkoopsom niet betalen.



Vrancken mag wel nog een aanwinst verwelkomen, want KVM heeft Marco Arambasic na een proefperiode een profcontract gegeven. De 18-jarige aanvaller komt uit Australië en is de zoon van Zlatko Arambasic, een ex-speler van Malinwa. Hij tekende tot het einde van het seizoen.

Lokeren-Temse heeft nog twee bekende namen aan boord gehaald. Met Diamant Ramazani haalde de tweedenationaler een jeugdproduct terug dat nog enkele matchen in 1B speelde, terwijl ook Mathias Schils de nodige ervaring als prof heeft. De 28-jarige middenvelder speelde vorig seizoen nog voor Deinze en kwam eerder ook uit voor onder meer STVV en Lommel.

BUITENLAND



Er ontspon zich de voorbije dagen een heuse soap rond Mauro Icardi, wiens huwelijk met Wanda Nara op de klippen dreigt te lopen. Zijn vrouw treedt echter ook op als zijn zaakwaarnemer en dus zouden de huwelijksproblemen ook hun weerslag kunnen hebben op de sportieve toekomst van de Argentijnse spits. Zo dreigt hij ermee om zijn contract bij PSG te verbreken. Op die manier zou Nara naast de nodige miljoenen grijpen én een schadevergoeding moeten betalen.

Bij FC Barcelona lijken ze zowat de voltallige Europese top te gaan aftroeven. De Catalanen staan immers zeer dicht bij een contractverlenging voor Ansu Fati en dat is maar net op tijd. Zowat elke topclub uit Engeland, Italië, Frankrijk en Duitsland had immers al geïnformeerd naar de status van de 18-jarige aanvaller, die over een aflopend contract beschikt.

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Zou een vertrek van Icardi een verlies zijn voor PSG?

Meest recent

'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

2
2
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

14
14
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

14
14
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

245
245
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

74
74
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

158
158
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

35
35
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

50
50
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

77
77
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

323
323
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

218
218
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

205
205
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

257
257
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

76
76
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

523
523
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

730
730
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

223
223
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

267
267
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

322
322
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

540
540
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

714
714
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

409
409
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

416
416

Meer sportnieuws