Arsenal grijpt in extremis punt tegen scorende Benteke

door
Arsenal grijpt in extremis punt tegen scorende Benteke

Arsenal en Crystal Palace hebben vanavond de achtste speeldag van de Premier League afgesloten. In het Emirates Stadium waren de kwieke bezoekers lang een gesel voor de thuisploeg. Pas laat in de blessuretijd kon Lacazette de Gunners een punt bezorgen. Ook Rode Duivel Christian Benteke vond de weg naar doel. 


Bij Arsenal zat Albert Sambi Lokonga op de bank. Mikel Arteta koos ervoor om Smith-Rowe aan de partij te laten starten. Bij de bezoekers gunde Patrick Vieira aanvaller Christian Benteke dan weer wél een plaats in het basiselftal. De thuisploeg startte de Londense derby uitstekend. Aubameyang was goed gevolgd na een knal van Pépé, en knalde de rebound voorbije bezoekende doelman Guaita. Daarna trof Pépé nog de paal, waarna de bezoekers wakker schoten. Aaron Ramsdale toonde zich echter een secuur sluitstuk. De zomeraanwinst van Arsenal pareerde pogingen van Gallagher en Benteke. 

In de tweede helft maakte Sambi Lokonga dan weer wél zijn opwachting. Het Neerpede-product viel in voor de geblesseerde Saka. Hij zag zijn landgenoot Benteke echter na enkele minuten schitteren. De Rode Duivel profiteerde van een foutje van Thomas Partey, en knalde de bal onhoudbaar voorbij Ramsdale. Crystal Palace bleef levensgevaarlijk op de tegenaanval, en wanneer Olise de bal bij Edouard kreeg, was het opnieuw prijs voor de bezoekers. De Arsenal-defensie bleef wijken voor de Fransman, die met een staalhard schot de 1-2 maakte. Iedereen dacht dat de wedstrijd gespeeld was, maar dat was buiten Alexandre Lacazette gerekend. Danzij zijn doelpunt in de 95ste minuut raapte de thuisploeg in extremis nog een punt. Beide ploegen schieten amper iets op door het gelijkspel. Zowel Arsenal als Palace bengelen onderin het klassement van de Premier League. 

LEES OOK: 'Engelse grootmachten sturen scouts naar Club Brugge'

Moet Arsenal afscheid nemen van Arteta?

Meest recent

Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

85
85
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

106
106
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

60
60
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

134
134
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

103
103
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

189
189
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

37
37
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

81
81
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

283
283
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

166
166
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

258
258
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

478
478
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

158
158
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

49
49
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

277
277
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

388
388
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

390
390
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

147
147
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

373
373
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

171
171
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

51
51

Meer sportnieuws