KV Kortrijk legt smaakmaker langer onder contract

52 stemmen
KV Kortrijk legt smaakmaker langer onder contract

In de zomer leek het er lange tijd op dat Faïz Selemani KV Kortrijk zou gaan verlaten, maar de Kerels wisten uiteindelijk hun aanvaller toch aan boord te houden. Voorlopig tenminste, want de 27-jarige weigerde zijn aflopende contract te verlengen en had zijn zinnen op een transfer gezet. Maar daar is nu alsnog verandering in gekomen.


Het Nieuwsblad meldt immers dat Selemani alsnog zijn contract in het Guldensporenstadion verlengd heeft. De aanvaller uit de Comoren ligt voortaan vast tot 2025. Daarvoor moest Kortrijk wel ver gaan. La Dernière Heure weet dat Selemani niet alleen de best betaalde speler van de club wordt, maar dat KVK ook nog eens een extra 500.000 euro zal neertellen.

In ruil voor de contractverlenging, gaat Kortrijk immers de boete betalen die Selemani verschuldigd was aan zijn ex-club Union, nadat hij daar in 2019 eenzijdig zijn contract verbroken had. Daardoor stond Selemani volgens HNB de voorbije maanden onder loonbeslag, waardoor hij het met slechts 1.200 euro per maand moest stellen. Daaraan komt nu dus een einde voor de speler.

UPDATE 15U

KV Kortrijk heeft het nieuws nu ook officieel meegedeeld. "Faïz Selemani heeft zijn contract bij KV Kortrijk verlengd tot juni 2025. Faïz kwam op 19 augustus 2019 bij de Kerels en is inmiddels toe aan zijn derde seizoen in de rood-witte kleuren. Hij was dit seizoen al goed voor 6 doelpunten en 2 assists. Deze winter speelt hij met zijn vaderland – de Comoren – voor het eerst de Afrika Cup", laat de club weten.

LEES OOK: Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Een goede zet van Kortrijk?

Meest recent

'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

16
16
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

958
958
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

127
127
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

248
248
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

309
309
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

220
220
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

809
809
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

312
312
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

220
220
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

274
274
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

282
282
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

64
64
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

54
54
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

499
499
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

194
194
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

39
39
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

142
142
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

372
372
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

273
273
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

78
78
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

127
127
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

271
271
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

110
110
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

680
680
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

491
491

Meer sportnieuws