KV Kortrijk legt smaakmaker langer onder contract

52 stemmen
KV Kortrijk legt smaakmaker langer onder contract

In de zomer leek het er lange tijd op dat Faïz Selemani KV Kortrijk zou gaan verlaten, maar de Kerels wisten uiteindelijk hun aanvaller toch aan boord te houden. Voorlopig tenminste, want de 27-jarige weigerde zijn aflopende contract te verlengen en had zijn zinnen op een transfer gezet. Maar daar is nu alsnog verandering in gekomen.


Het Nieuwsblad meldt immers dat Selemani alsnog zijn contract in het Guldensporenstadion verlengd heeft. De aanvaller uit de Comoren ligt voortaan vast tot 2025. Daarvoor moest Kortrijk wel ver gaan. La Dernière Heure weet dat Selemani niet alleen de best betaalde speler van de club wordt, maar dat KVK ook nog eens een extra 500.000 euro zal neertellen.

In ruil voor de contractverlenging, gaat Kortrijk immers de boete betalen die Selemani verschuldigd was aan zijn ex-club Union, nadat hij daar in 2019 eenzijdig zijn contract verbroken had. Daardoor stond Selemani volgens HNB de voorbije maanden onder loonbeslag, waardoor hij het met slechts 1.200 euro per maand moest stellen. Daaraan komt nu dus een einde voor de speler.

UPDATE 15U

KV Kortrijk heeft het nieuws nu ook officieel meegedeeld. "Faïz Selemani heeft zijn contract bij KV Kortrijk verlengd tot juni 2025. Faïz kwam op 19 augustus 2019 bij de Kerels en is inmiddels toe aan zijn derde seizoen in de rood-witte kleuren. Hij was dit seizoen al goed voor 6 doelpunten en 2 assists. Deze winter speelt hij met zijn vaderland – de Comoren – voor het eerst de Afrika Cup", laat de club weten.

LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Een goede zet van Kortrijk?

Meest recent

Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

3
3
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

8
8
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

22
22
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

29
29
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

75
75
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

129
129
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

159
159
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

302
302
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

775
775
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

126
126
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

676
676
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

190
190
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

558
558
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

184
184
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

59
59
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

177
177
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

152
152
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

781
781
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

567
567
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

208
208
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

49
49
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

606
606

Meer sportnieuws