KV Kortrijk legt smaakmaker langer onder contract

52
KV Kortrijk legt smaakmaker langer onder contract

In de zomer leek het er lange tijd op dat Faïz Selemani KV Kortrijk zou gaan verlaten, maar de Kerels wisten uiteindelijk hun aanvaller toch aan boord te houden. Voorlopig tenminste, want de 27-jarige weigerde zijn aflopende contract te verlengen en had zijn zinnen op een transfer gezet. Maar daar is nu alsnog verandering in gekomen.


Het Nieuwsblad meldt immers dat Selemani alsnog zijn contract in het Guldensporenstadion verlengd heeft. De aanvaller uit de Comoren ligt voortaan vast tot 2025. Daarvoor moest Kortrijk wel ver gaan. La Dernière Heure weet dat Selemani niet alleen de best betaalde speler van de club wordt, maar dat KVK ook nog eens een extra 500.000 euro zal neertellen.

In ruil voor de contractverlenging, gaat Kortrijk immers de boete betalen die Selemani verschuldigd was aan zijn ex-club Union, nadat hij daar in 2019 eenzijdig zijn contract verbroken had. Daardoor stond Selemani volgens HNB de voorbije maanden onder loonbeslag, waardoor hij het met slechts 1.200 euro per maand moest stellen. Daaraan komt nu dus een einde voor de speler.

UPDATE 15U

KV Kortrijk heeft het nieuws nu ook officieel meegedeeld. "Faïz Selemani heeft zijn contract bij KV Kortrijk verlengd tot juni 2025. Faïz kwam op 19 augustus 2019 bij de Kerels en is inmiddels toe aan zijn derde seizoen in de rood-witte kleuren. Hij was dit seizoen al goed voor 6 doelpunten en 2 assists. Deze winter speelt hij met zijn vaderland – de Comoren – voor het eerst de Afrika Cup", laat de club weten.

LEES OOK: Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Een goede zet van Kortrijk?

Meest recent

Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

40
40
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

40
40
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

21
21
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

15
15
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

334
334
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

143
143
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

287
287
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

116
116
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

34
34
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

118
118
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

461
461
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

126
126
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

275
275
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

517
517
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

128
128
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

417
417
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

310
310
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

465
465
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

348
348
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

172
172
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

105
105
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

651
651
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

251
251
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

421
421

Meer sportnieuws