Moeskroen maakt opvolger Mbo Mpenza bekend

door
Moeskroen maakt opvolger Mbo Mpenza bekend

Het bleek de druppel te veel voor Enzo Scifo, want Moeskroen heeft het ontslag van zijn trainer aangekondigd. "Na lange gesprekken die sinds de nederlaag tegen Mandel United gevoerd werden, kwam de directie tot de conclusie dat het afscheid moest nemen van zijn trainer", laat Moeskroen weten in een statement.

 "Enzo Scifo werd daarom donderdag in de late ochtend uit zijn functie ontheven. Voor de verplaatsing naar Lommel van zondag zal hij vervangen worden door het duo Philippe Saint-Jean en Olivier Croes." Na amper drie maanden zit het avontuur van Scifo op Le Canonnier er zo al op.

UPDATE 18/10

Moeskroen heeft na Enzo Scifo nu ook Emile en Mbo Mpenza ontslagen. Dat weet Het Laatste Nieuws. Emile was de assistent-trainer van de eerder ontslagen Enzo Scifo. Mbo Mpenza was de technisch directeur van de club. De club heeft zijn start in 1B helemaal gemist en verloor gisteren nog met 3-0 van Lommel SK. 

UPDATE 12u36
Moeskroen heeft het ontslag van de Mpenza's nu ook officieel bevestigd. "De ex-Rode Duivel voldeed niet aan de verwachtingen van het bestuur", verklaren ze over het ontslag van Mbo. "Met sportieve resultaten die de club in de kelder van 1B gestort hebben, moest de directie wel reageren en een harde beslissing nemen."

De nieuwe technisch directeur werd meteen ook voorgesteld. "Philippe Saint-Jean zal de taak krijgen om het project weer op de rails te zetten. Hij houdt zich momenteel bezig met het samenstellen van een technische staf die de doelstellingen kan halen. Hij zal de sportieve toekomst van de club bepalen door zijn werk in de opleiding verder te zetten, zoals hij al jaren voor Moeskroen doet."


Goede beslissing?

Meest recent

Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

17
17
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

24
24
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

30
30
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

498
498
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

109
109
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

219
219
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

86
86
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

81
81
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

315
315
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

124
124
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

173
173
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

514
514
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

30
30
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

220
220
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

179
179
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

94
94
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

192
192
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

430
430
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

153
153
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

237
237
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

893
893

Meer sportnieuws