Moeskroen maakt opvolger Mbo Mpenza bekend

door
Moeskroen maakt opvolger Mbo Mpenza bekend

Het bleek de druppel te veel voor Enzo Scifo, want Moeskroen heeft het ontslag van zijn trainer aangekondigd. "Na lange gesprekken die sinds de nederlaag tegen Mandel United gevoerd werden, kwam de directie tot de conclusie dat het afscheid moest nemen van zijn trainer", laat Moeskroen weten in een statement.

 "Enzo Scifo werd daarom donderdag in de late ochtend uit zijn functie ontheven. Voor de verplaatsing naar Lommel van zondag zal hij vervangen worden door het duo Philippe Saint-Jean en Olivier Croes." Na amper drie maanden zit het avontuur van Scifo op Le Canonnier er zo al op.

UPDATE 18/10

Moeskroen heeft na Enzo Scifo nu ook Emile en Mbo Mpenza ontslagen. Dat weet Het Laatste Nieuws. Emile was de assistent-trainer van de eerder ontslagen Enzo Scifo. Mbo Mpenza was de technisch directeur van de club. De club heeft zijn start in 1B helemaal gemist en verloor gisteren nog met 3-0 van Lommel SK. 

UPDATE 12u36
Moeskroen heeft het ontslag van de Mpenza's nu ook officieel bevestigd. "De ex-Rode Duivel voldeed niet aan de verwachtingen van het bestuur", verklaren ze over het ontslag van Mbo. "Met sportieve resultaten die de club in de kelder van 1B gestort hebben, moest de directie wel reageren en een harde beslissing nemen."

De nieuwe technisch directeur werd meteen ook voorgesteld. "Philippe Saint-Jean zal de taak krijgen om het project weer op de rails te zetten. Hij houdt zich momenteel bezig met het samenstellen van een technische staf die de doelstellingen kan halen. Hij zal de sportieve toekomst van de club bepalen door zijn werk in de opleiding verder te zetten, zoals hij al jaren voor Moeskroen doet."


Goede beslissing?

Meest recent

Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

6
6
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

83
83
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

120
120
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

70
70
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

129
129
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

175
175
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

51
51
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

126
126
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

80
80
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

88
88
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

80
80
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

473
473
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

415
415
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

75
75
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

219
219
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

254
254
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

262
262
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

83
83
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

182
182
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

55
55
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

29
29
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

435
435
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

531
531
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

441
441
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

62
62

Meer sportnieuws