TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Lang neemt toe, Man Utd kiest al nieuwe coach'

374
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Lang neemt toe, Man Utd kiest al nieuwe coach'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang heeft zich de voorbije weken stevig in de kijker gespeeld en de strijd om zijn diensten wordt alsmaar heviger. De flankaanvaller van Club Brugge zou nu ook in beeld zijn bij Liverpool, maar het lijkt erop dat AC Milan de meest concrete optie blijft. De Rossoneri zouden in de interlandbreak zelfs al de nodige contacten gelegd hebben met het oog op een transfer in de zomer.



Bij Moeskroen hebben ze na de pijnlijke nederlaag in Lommel van zondag een nieuwe ontslagronde gehouden. Na eerder al trainer Enzo Scifo werden nu ook sportief directeur Mbo Mpenza en assistent Emile Mpenza aan de deur gezet. Het wordt dus weer volledig van nul beginnen voor Les Hurlus.

BUITENLAND

Bij Manchester United wordt het stilaan heet onder de voeten van Ole Gunnar Solskjaer, want de resultaten blijven tegenvallen. Als er niet snel beterschap komt, zou het weleens einde verhaal kunnen worden voor de Noor. United zou zelfs al een gedroomde opvolger in gedachten hebben. In dat geval zou immers Zinedine Zidane bovenaan hun verlanglijstje staan.



Na een moeilijke periode bij Bayern kende Renato Sanches de voorbije jaren een heropleving bij Lille. De Portugese middenvelder maakt zijn status van toptalent weer waar en dat levert hem ook de nodige belangstelling op. Onder meer Liverpool en FC Barcelona zouden hem op hun verlanglijstje hebben staan.

Wie ook in beeld is bij Barça, is Raheem Sterling. De Engelse aanvaller gaf onlangs aan dat hij eraan denkt Manchester City te verlaten omdat hij meer wil spelen, maar de komende weken zou hij opnieuw zijn kans gaan krijgen door de blessure van Ferran Torres. Als Sterling daarbij een goede indruk maakt, zou een contractverlenging bij City plots toch weer aan de orde zijn.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Welke club zou de beste optie zijn voor Lang?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

20
20
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

26
26
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

31
31
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

24
24
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

63
63
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

118
118
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

117
117
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

255
255
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

254
254
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

115
115
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

209
209
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

174
174
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

247
247
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

308
308
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

207
207
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

94
94
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

251
251
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

963
963

Meer sportnieuws