De Belgische arbitrage maakte wéér geen goede beurt bij STVV-Anderlecht. Bij de eerste goal van RSCA en de tweede goal van STVV ging de VAR nog maar eens in de fout. Vincent Kompany sprak echter ook over de povere prestatie van zijn ploeg.

"Wij mogen niet klagen over het resultaat. Beide ploegen kregen veel kansen. Het resultaat is terecht. Onze prestatie was niet op niveau", zei hij aan Eleven Sports. Ervaren jongens als Kristoffer Olsson – niet voor de eerste keer - en Lior Refaelov stelden stevig teleur. Ook Joshua Zirkzee speelde matig.
"We moeten naar onszelf kijken, want we speelden slecht. Tegen KV Mechelen was dit hetzelfde in de eerste helft en ik hoop dat dit geen trend wordt in onze ploeg. We moeten meteen alert zijn. We kregen wel kansen, maar over het algemeen mogen we zeker niet klagen over het resultaat", aldus Kompany.
Stelt Olsson voorlopig teleur?