TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wuift aanvaller uit, Barça heeft groot plan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wuift aanvaller uit, Barça heeft groot plan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp zou eerstdaags wel eens afscheid kunnen nemen van Jonathan BolingiLeopards Actu stelt immers dat de Congolees wel eens zou snel zou kunnen tekenen voor het Thaise Buriram United. De aanvaller heeft nog een contract tot 30 juni 2022 op de Bosuil, maar lijkt dat dus niet te gaan uitdoen bij de oudste club van ons land.


BUITENLAND

Dan naam van Paul Pogba duikt opnieuw op bij Real Madrid op. Volgens ABC ligt er een bijzonder stevig contractvoorstel klaar voor de 28-jarige middenvelder. Pogba zou een slordige 14 miljoen euro kunnen opstrijken in de Spaanse hoofdstad, terwijl hij ook nog eens een tekenbonus van 30 miljoen euro mag verwachten. Makelaar Mino Raiola ziet een overgang naar Real wel zitten voor zijn poulain. Ook FC Barcelona en Juventus liggen op de loer. Real zou geen zin zou hebben in een opbod.

Ronald Koeman kan binnenkort misschien rekenen op een oude bekende bij FC Barcelona. Dani Alves solliciteert bij Sport immers openlijk naar een terugkeer in Camp Nou. Alves is inmiddels al 38 jaar en sinds september een vrije speler. Zijn contract bij São Paulo werd toen ontbonden wegens een conflict over achterstallig loon. Bij Barça zou hij nu onder meer willen helpen in het begeleiden van de vele jonge spelers in de kern.

FC Barcelona wil niet te lang meer wachten met het verlengen van het contract van Ansu Fati. Volgens Mundo Deportivo zou de club de deal nog voor de clásico van volgende week willen afronden. Momenteel ligt Fati nog tot midden volgend jaar vast in Catalonië (met een cluboptie van 2 jaar).

Andreas Pereira maakt grote indruk in Brazilië op huurbasis bij Flamengo. Volgens Globo Esporte wil de Braziliaanse topclub de middenvelder graag op definitieve basis overnemen. Manchester United houdt echter vast aan een clausule van twintig miljoen euro voor Pereira maar dat is voorlopig iets te prijzig voor Flamengo.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'
148

Zal Alves terugkeren naar Barcelona?

Meest recent

'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

39
39
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

23
23
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

31
31
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

54
54
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

65
65
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

31
31
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

57
57
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

148
148
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

99
99
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

156
156
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

157
157
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

511
511
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

79
79
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

192
192
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

93
93
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

196
196
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

236
236
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

178
178
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

389
389
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

451
451
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

105
105
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

345
345
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

339
339
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

77
77
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

249
249

Meer sportnieuws