TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wuift aanvaller uit, Barça heeft groot plan'

166
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wuift aanvaller uit, Barça heeft groot plan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp zou eerstdaags wel eens afscheid kunnen nemen van Jonathan Bolingi. Leopards Actu stelt immers dat de Congolees wel eens zou snel zou kunnen tekenen voor het Thaise Buriram United. De aanvaller heeft nog een contract tot 30 juni 2022 op de Bosuil, maar lijkt dat dus niet te gaan uitdoen bij de oudste club van ons land.


BUITENLAND

Dan naam van Paul Pogba duikt opnieuw op bij Real Madrid op. Volgens ABC ligt er een bijzonder stevig contractvoorstel klaar voor de 28-jarige middenvelder. Pogba zou een slordige 14 miljoen euro kunnen opstrijken in de Spaanse hoofdstad, terwijl hij ook nog eens een tekenbonus van 30 miljoen euro mag verwachten. Makelaar Mino Raiola ziet een overgang naar Real wel zitten voor zijn poulain. Ook FC Barcelona en Juventus liggen op de loer. Real zou geen zin zou hebben in een opbod.

Ronald Koeman kan binnenkort misschien rekenen op een oude bekende bij FC Barcelona. Dani Alves solliciteert bij Sport immers openlijk naar een terugkeer in Camp Nou. Alves is inmiddels al 38 jaar en sinds september een vrije speler. Zijn contract bij São Paulo werd toen ontbonden wegens een conflict over achterstallig loon. Bij Barça zou hij nu onder meer willen helpen in het begeleiden van de vele jonge spelers in de kern.

FC Barcelona wil niet te lang meer wachten met het verlengen van het contract van Ansu Fati. Volgens Mundo Deportivo zou de club de deal nog voor de clásico van volgende week willen afronden. Momenteel ligt Fati nog tot midden volgend jaar vast in Catalonië (met een cluboptie van 2 jaar).

Andreas Pereira maakt grote indruk in Brazilië op huurbasis bij Flamengo. Volgens Globo Esporte wil de Braziliaanse topclub de middenvelder graag op definitieve basis overnemen. Manchester United houdt echter vast aan een clausule van twintig miljoen euro voor Pereira maar dat is voorlopig iets te prijzig voor Flamengo.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal Alves terugkeren naar Barcelona?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

4
4
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

48
48
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

69
69
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

116
116
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

155
155
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

71
71
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

179
179
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

88
88
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

163
163
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

75
75
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

371
371
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

259
259
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

213
213
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

975
975
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

389
389
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

204
204
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

282
282

Meer sportnieuws