TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wuift aanvaller uit, Barça heeft groot plan'

166 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wuift aanvaller uit, Barça heeft groot plan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp zou eerstdaags wel eens afscheid kunnen nemen van Jonathan BolingiLeopards Actu stelt immers dat de Congolees wel eens zou snel zou kunnen tekenen voor het Thaise Buriram United. De aanvaller heeft nog een contract tot 30 juni 2022 op de Bosuil, maar lijkt dat dus niet te gaan uitdoen bij de oudste club van ons land.


BUITENLAND

Dan naam van Paul Pogba duikt opnieuw op bij Real Madrid op. Volgens ABC ligt er een bijzonder stevig contractvoorstel klaar voor de 28-jarige middenvelder. Pogba zou een slordige 14 miljoen euro kunnen opstrijken in de Spaanse hoofdstad, terwijl hij ook nog eens een tekenbonus van 30 miljoen euro mag verwachten. Makelaar Mino Raiola ziet een overgang naar Real wel zitten voor zijn poulain. Ook FC Barcelona en Juventus liggen op de loer. Real zou geen zin zou hebben in een opbod.

Ronald Koeman kan binnenkort misschien rekenen op een oude bekende bij FC Barcelona. Dani Alves solliciteert bij Sport immers openlijk naar een terugkeer in Camp Nou. Alves is inmiddels al 38 jaar en sinds september een vrije speler. Zijn contract bij São Paulo werd toen ontbonden wegens een conflict over achterstallig loon. Bij Barça zou hij nu onder meer willen helpen in het begeleiden van de vele jonge spelers in de kern.

FC Barcelona wil niet te lang meer wachten met het verlengen van het contract van Ansu Fati. Volgens Mundo Deportivo zou de club de deal nog voor de clásico van volgende week willen afronden. Momenteel ligt Fati nog tot midden volgend jaar vast in Catalonië (met een cluboptie van 2 jaar).

Andreas Pereira maakt grote indruk in Brazilië op huurbasis bij Flamengo. Volgens Globo Esporte wil de Braziliaanse topclub de middenvelder graag op definitieve basis overnemen. Manchester United houdt echter vast aan een clausule van twintig miljoen euro voor Pereira maar dat is voorlopig iets te prijzig voor Flamengo.

LEES OOK: 'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Zal Alves terugkeren naar Barcelona?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

15
15
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

54
54
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

36
36
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

86
86
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

762
762
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

49
49
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

314
314
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

559
559
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

93
93
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

550
550
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

341
341
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

256
256
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

228
228
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

45
45
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

173
173
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

339
339
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

654
654
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

447
447
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

418
418
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

198
198
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

120
120
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

131
131
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

669
669
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

151
151
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

152
152

Meer sportnieuws