Mignolet kende meest bizarre avond tegen Kortrijk

742
Mignolet kende meest bizarre avond tegen Kortrijk

Club Brugge kende vrijdag een probleemloze avond tegen KV Kortrijk. Als opwarmertje voor de clash dinsdag tegen Manchester City kan dat wel tellen. Tegen Veekaa werd Simon Mignolet geen énkele keer aan het werk gezet, en dat overkwam hem dit seizoen nog nooit.

TWAALF DOELPOGINGEN

Club Brugge kende vrijdagavond geen problemen met KV Kortrijk. De ploeg van coach Karim Belhocine startte goed aan de wedstrijd en zijn jongens voerden de tactische opdrachten goed uit. Maar al dat goede werk vertaalde zich echter niet in doelpunten. Nochtans hadden de Kortrijkzanen genoeg mogelijkheden, maar ze konden het gevaar en dreiging niet concretiseren in groot doelgevaar.

Zelfs toen KV Kortrijk 2-0 op achterstand kwam via twee doelpunten van Ruud Vormer, bleven de Kerels goed voetballen en voor gevaar zorgen. “We hebben nog een paar mogelijkheden gekregen, maar het mocht niet zijn”, verklaarde verdediger Gilles Dewaele bijvoorbeeld na de wedstrijd op Jan Breydel, waar Veekaa nu al na 38 wedstrijden op rij geen enkele keer kon winnen van Club Brugge.



Ondanks alle goeie intenties kon KV Kortrijk vrijdagavond niet scoren tegen Club Brugge. De ploeg van Karim Belhocine lanceerde twaalf doelpogingen, waarvan er geen enkele tussen de palen eindigde. Faïz Selemani, Mathias Fixelles, Pape Habib Gueye en Dylan Mbayo bevonden zich weliswaar in een goede scoringspositie, maar goed afdrukken op het doel lukte ieder van hen echter niet.

NUL POGINGEN OP DOEL

“Ik ben heel blij met de drie punten”, verklaarde Simon Mignolet op de persconferentie na de wedstrijd. “Ook met de clean sheet, wat één van de doelstellingen was vanavond.” Voor de doelman van Club Brugge was het dus een bijzonder kalme avond, want hij werd geen énkele keer aan het werk gezet. Dat overkwam Mignolet dit seizoen nog nooit. De laatste keer dat hij geen enkele redding moest verrichten als doelman van Club Brugge, dateert zelfs al van 22 februari 2020 tegen OH Leuven.



“Drie punten en de nul gehouden, dan kan je van een positieve avond spreken”, vatte Philippe Clement de 2-0 overwinning tegen KV Kortrijk goed samen. Maar dinsdag in de Champions League tegen Manchester City zal het ongetwijfeld andere koek worden. De ploeg van Pep Guardiola lanceert dit seizoen gemiddeld 6 schoten per wedstrijd tussen de palen en dat resulteert in een gemiddelde van 2,33 doelpunten per match. Dinsdag zal Mignolet dus op z’n hoede moeten zijn.

LEES OOK: Charleroi blijft verbazen en pronkt met twaalf op twaalf

Pakt Mignolet een clean sheet tegen Manchester City?

Meest recent

Van der Brempt rondt transfer binnen Serie A af

De carrière van Ignace Van der Brempt kende al een zeer opvallend verloop. De rechtsachter ...

11
11
'Deze som vangt Anderlecht nog voor Hatenboer'

Bij Anderlecht beweegt er ook nog behoorlijk wat in het slot van de mercato. Paars-Witt hoopt onder ...

89
89
Tresoldi doet opvallende bekentenis na moeilijke match

Nicolo Tresoldi was de laatste weken misschien wel dé blikvanger bij Club Brugge. De Duitse ...

162
162
'KVM wil bij PSV shoppen, STVV haalt nog verdediger'

Volgende donderdag sluit de transfermarkt voor Belgische clubs zijn deuren en dus zijn alle clubs ...

27
27
'Anderlecht rondt knaltransfer af, exit Hatenboer'

De pijnlijke 3-0 op het veld van Union maakte duidelijk dat Anderlecht ondanks de kwalificatie voor ...

323
323
Vitor Bruno wijst verantwoordelijke aan na pandoering

Anderlecht deed deze week een uitstekende zaak door zich te kwalificeren voor de league phase van de ...

185
185
Genk heeft middenvelder beet, volgende aanwinst op komst

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer bewogen slot van de zomermercato. Zowel aan inkomende als ...

135
135
Lierse sleept met tien nog punt uit de brand in Seraing

In de Challenger Pro League stond zondagavond ook nog de slotmatch van de derde speeldag op het ...

26
26
Westerlo veegt eindelijk nul weg met punt tegen Essevee

Na een pijnlijke nul op negen is Westerlo er zondagavond eindelijk in geslaagd om zijn eerste punt ...

36
36
'Steuckers verlaat Genk: oplossing in zicht'

Jarne Steuckers (24) staat voor een belangrijke keuze in zijn carrière. De flankaanvaller van ...

711
711
Union SG geeft Anderlecht wéér pak voor de broek

Om 18u30 stond in het Dudenpark de Brusselse derby tussen Union SG en Anderlecht op het programma. ...

195
195
‘Vermant krijgt vernietigend verdict van Club Brugge’

Club Brugge hield Romeo Vermant deze zomer koste wat kost aan boord. Alleen dreigt die beslissing ...

377
377
Rik Verheye doet huiveringwekkend relaas: "Kon niets meer"

Rik Verheye heeft de voorbije jaren een stevige metamorfose doorgemaakt, maar de acteur en ...

35
35
Vanaken verklaart waar het misliep bij Club Brugge

Een matig Club Brugge, net als vorige week tegen Cercle Brugge, ging deze keer onderuit tegen AA ...

349
349
Manchester United dankt beresterke Fernandes in vlotte zege

In de Premier League had Manchester United wel wat recht te zetten na het debacle tegen Hull City. ...

39
39
Anderlecht wéér achter tegen Union: fans viseren duo

Union SG en RSC Anderlecht zijn momenteel bezig aan de Brusselse derby. De eerste 45 minuten liggen ...

355
355
Clean-sheet Courtois in ruime zege; Ajax haalt stevig uit

Real Madrid is uitstekend begonnen aan het tweede José Mourinho-tijdperk. De Koniklijke legde ...

46
46
'Transferbom in Genk: Liverpool klopt aan voor steunpilaar'

KRC Genk staat op punt om afscheid te nemen van Zakaria El Ouahdi. Maar vlak voor de ...

339
339
Leko maakt eigen speler met grond gelijk: "Ben zéér boos"

Na vier speeldagen is de eerste competitienederlaag van Club Brugge een feit. Ondanks een overwicht ...

298
298
Yves Vanderhaeghe bezorgt Bouchez en co mooie start in CPL

In de Challenger Pro League lijkt alles dit seizoen enorm dicht bij mekaar te liggen. Voor deze ...

47
47
Energieke Kanaries zadelen Antwerp op met ferme kater

STVV had een zware Europese wedstrijd achter de rug, maar bleek toch enorm energiek op de Bosuil. De ...

92
92
Hubert wisselt vijf keer; groot slachtoffer bij Anderlecht

Zondagavond staat de eerste Brusselse derby van het Jupiler Pro League-seizoen op het programma. Kan ...

168
168
Club Brugge benadeeld? Analisten fileren rode kaart Forbs

Club Brugge heeft zijn eerste nederlaag in de Jupiler Pro League beet. De regerende kampioen ging ...

1328
1328
Scorende Lavia helpt Alonso aan droomstart, PSV haalt sloophamer uit

Chelsea FC is sterk aan het seizoen begonnen onder Xabi Alonso. De Blues legden zondagnamiddag ook ...

52
52
Leko keihard: Club-spelers krijgen draai om de oren

Waar een week geleden nog werd gevreesd voor een eentonige titelstrijd, heeft de grote favoriet nu ...

410
410

Meer sportnieuws