Mignolet kende meest bizarre avond tegen Kortrijk

door
Mignolet kende meest bizarre avond tegen Kortrijk

Club Brugge kende vrijdag een probleemloze avond tegen KV Kortrijk. Als opwarmertje voor de clash dinsdag tegen Manchester City kan dat wel tellen. Tegen Veekaa werd Simon Mignolet geen énkele keer aan het werk gezet, en dat overkwam hem dit seizoen nog nooit.

TWAALF DOELPOGINGEN

Club Brugge kende vrijdagavond geen problemen met KV Kortrijk. De ploeg van coach Karim Belhocine startte goed aan de wedstrijd en zijn jongens voerden de tactische opdrachten goed uit. Maar al dat goede werk vertaalde zich echter niet in doelpunten. Nochtans hadden de Kortrijkzanen genoeg mogelijkheden, maar ze konden het gevaar en dreiging niet concretiseren in groot doelgevaar.

Zelfs toen KV Kortrijk 2-0 op achterstand kwam via twee doelpunten van Ruud Vormer, bleven de Kerels goed voetballen en voor gevaar zorgen. “We hebben nog een paar mogelijkheden gekregen, maar het mocht niet zijn”, verklaarde verdediger Gilles Dewaele bijvoorbeeld na de wedstrijd op Jan Breydel, waar Veekaa nu al na 38 wedstrijden op rij geen enkele keer kon winnen van Club Brugge.



Ondanks alle goeie intenties kon KV Kortrijk vrijdagavond niet scoren tegen Club Brugge. De ploeg van Karim Belhocine lanceerde twaalf doelpogingen, waarvan er geen enkele tussen de palen eindigde. Faïz Selemani, Mathias Fixelles, Pape Habib Gueye en Dylan Mbayo bevonden zich weliswaar in een goede scoringspositie, maar goed afdrukken op het doel lukte ieder van hen echter niet.

NUL POGINGEN OP DOEL

“Ik ben heel blij met de drie punten”, verklaarde Simon Mignolet op de persconferentie na de wedstrijd. “Ook met de clean sheet, wat één van de doelstellingen was vanavond.” Voor de doelman van Club Brugge was het dus een bijzonder kalme avond, want hij werd geen énkele keer aan het werk gezet. Dat overkwam Mignolet dit seizoen nog nooit. De laatste keer dat hij geen enkele redding moest verrichten als doelman van Club Brugge, dateert zelfs al van 22 februari 2020 tegen OH Leuven.



“Drie punten en de nul gehouden, dan kan je van een positieve avond spreken”, vatte Philippe Clement de 2-0 overwinning tegen KV Kortrijk goed samen. Maar dinsdag in de Champions League tegen Manchester City zal het ongetwijfeld andere koek worden. De ploeg van Pep Guardiola lanceert dit seizoen gemiddeld 6 schoten per wedstrijd tussen de palen en dat resulteert in een gemiddelde van 2,33 doelpunten per match. Dinsdag zal Mignolet dus op z’n hoede moeten zijn.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Pakt Mignolet een clean sheet tegen Manchester City?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

6
6
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

16
16
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

50
50
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

54
54
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

179
179
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

189
189
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

51
51
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

275
275
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

240
240
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

348
348
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

259
259
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

503
503
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

221
221
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

166
166
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

118
118
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

166
166
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

90
90
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

270
270
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

648
648
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

73
73
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

199
199
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

365
365

Meer sportnieuws