Mignolet kende meest bizarre avond tegen Kortrijk

door
Mignolet kende meest bizarre avond tegen Kortrijk

Club Brugge kende vrijdag een probleemloze avond tegen KV Kortrijk. Als opwarmertje voor de clash dinsdag tegen Manchester City kan dat wel tellen. Tegen Veekaa werd Simon Mignolet geen énkele keer aan het werk gezet, en dat overkwam hem dit seizoen nog nooit.

TWAALF DOELPOGINGEN

Club Brugge kende vrijdagavond geen problemen met KV Kortrijk. De ploeg van coach Karim Belhocine startte goed aan de wedstrijd en zijn jongens voerden de tactische opdrachten goed uit. Maar al dat goede werk vertaalde zich echter niet in doelpunten. Nochtans hadden de Kortrijkzanen genoeg mogelijkheden, maar ze konden het gevaar en dreiging niet concretiseren in groot doelgevaar.

Zelfs toen KV Kortrijk 2-0 op achterstand kwam via twee doelpunten van Ruud Vormer, bleven de Kerels goed voetballen en voor gevaar zorgen. “We hebben nog een paar mogelijkheden gekregen, maar het mocht niet zijn”, verklaarde verdediger Gilles Dewaele bijvoorbeeld na de wedstrijd op Jan Breydel, waar Veekaa nu al na 38 wedstrijden op rij geen enkele keer kon winnen van Club Brugge.



Ondanks alle goeie intenties kon KV Kortrijk vrijdagavond niet scoren tegen Club Brugge. De ploeg van Karim Belhocine lanceerde twaalf doelpogingen, waarvan er geen enkele tussen de palen eindigde. Faïz Selemani, Mathias Fixelles, Pape Habib Gueye en Dylan Mbayo bevonden zich weliswaar in een goede scoringspositie, maar goed afdrukken op het doel lukte ieder van hen echter niet.

NUL POGINGEN OP DOEL

“Ik ben heel blij met de drie punten”, verklaarde Simon Mignolet op de persconferentie na de wedstrijd. “Ook met de clean sheet, wat één van de doelstellingen was vanavond.” Voor de doelman van Club Brugge was het dus een bijzonder kalme avond, want hij werd geen énkele keer aan het werk gezet. Dat overkwam Mignolet dit seizoen nog nooit. De laatste keer dat hij geen enkele redding moest verrichten als doelman van Club Brugge, dateert zelfs al van 22 februari 2020 tegen OH Leuven.



“Drie punten en de nul gehouden, dan kan je van een positieve avond spreken”, vatte Philippe Clement de 2-0 overwinning tegen KV Kortrijk goed samen. Maar dinsdag in de Champions League tegen Manchester City zal het ongetwijfeld andere koek worden. De ploeg van Pep Guardiola lanceert dit seizoen gemiddeld 6 schoten per wedstrijd tussen de palen en dat resulteert in een gemiddelde van 2,33 doelpunten per match. Dinsdag zal Mignolet dus op z’n hoede moeten zijn.

LEES OOK: Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Pakt Mignolet een clean sheet tegen Manchester City?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

1
1
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

3
3
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

13
13
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

81
81
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

46
46
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

169
169
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

47
47
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

46
46
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

60
60
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

89
89
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

400
400
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

29
29
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

73
73
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

216
216
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

32
32
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

63
63
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

274
274
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

53
53
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

248
248
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

153
153
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

399
399
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

166
166

Meer sportnieuws