Saelemaekers schrijft geschiedenis met AC Milan

door
Saelemaekers schrijft geschiedenis met AC Milan

AC Milan heeft zaterdag optimaal geprofiteerd van de nederlaag van landskampioen en stadsrivaal Inter eerder op de dag. Het leek tegen Hellas Verona zelf nochtans ook een blauwtje te gaan lopen, maar zette in de tweede helft nog een scheve situatie helemaal recht. Van 0-2 ging het nog naar 3-2, waardoor de Rossoneri voorlopig ook naar de leiding in de Serie A wippen.


Halfweg zag het er nochtans zeer beroerd uit voor Milan. In San Siro stond Hellas bij de rust verrassend 0-2 voor. Caprari had al vroeg de score geopend en op strafschop kon Barak halfweg de eerste helft de score verdubbelen. Milan zat in diepe problemen en trainer Stefano Pioli greep dan ook in. Dat deed hij met een dubbele wissel, waarvan onder meer Alexis Saelemaekers het slachtoffer werd.

Zonder de Rode Duivel knokte Milan zich terug in de wedstrijd met de aansluitingstreffer van Giroud net voor het uur. In het slotkwartier gingen ze vervolgens op twee minuten tijd op en over Hellas. Eerst kreeg Milan een strafschop die vakkundig omgezet werd door Kessié, vervolgens werkte Günter een bal ongelukkig in eigen doel. Door de zege heeft Milan voorlopig één punt meer dan Napoli, maar dat komt later op het weekend wel nog in actie.

UPDATE 17/10

Met de overwinning tegen Hellas Verona hebben Alexis Saelemaekers en AC Milan geschiedenis geschreven. De club pakte tot nog toe 22 op 24, nooit eerder gezien sinds de invoering van het driepuntensysteem in de Serie A. Zelfs in het jaar van de laatste titel (2011) van de Rossoneri begonnen de Milanezen niet zo goed. Vandaag kan Napoli Milan verdringen van de leidersplaats. 

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Wordt Milan kampioen?

Meest recent

Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

9
9
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

159
159
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

53
53
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

107
107
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

204
204
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

252
252
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

285
285
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

414
414
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

134
134
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

250
250
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

445
445
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

352
352
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

168
168
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

368
368
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

317
317
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

183
183
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

706
706
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

263
263
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

359
359
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

271
271
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

180
180
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

172
172
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

151
151

Meer sportnieuws