Vorige week was het nog kommer en kwel bij Virton, vanavond heeft de ploeg uit de provincie Luxemburg knap de rug gerecht. Het team van coach Grégoire nam de maat van Lierse Kempenzonen, dat wel minstens een punt verdiende vanavond.
Tweeklapper van Anne en late aansluitingstreffer
De bezoekers begonnen sterk en in het eerste kwartier moest thuisdoelman Sadin meerdere keren in actie komen. Doelpogingen van Yagan, Hendrickx en nogmaals Yagan werden stijlrijk uit doel gehouden door de ex-doelman van RWDM. Aan de overzijde maakte Anne het halfweg de eerste helft wel af, oog in oog met De Smet trof hij raak: 1-0. Virton duwde nu door en nog voor het halfuur werd Anne weer voor De Smet afgezonderd en opnieuw trof de Mauritaniër raak: 2-0. Lierse Kempenzonen zat serieus in de penarie maar op slag van rust vond Yagan de vrijstaande Hendrickx en die gaf Lierse opnieuw wat zuurstof: 2-1. Halfweg was er nog veel mogelijk in de provincie Luxemburg.

Yagan was in de eerste helft goed voor een assist op de 2-1.
Sterke Sadin houdt Virton recht
Lierse kwam furieus uit de kleedkamer maar pogingen van onder meer Limbombe werden knap onschadelijk gemaakt door de sterke Sadin. Op een dik kwartier van het einde ging ook een kopbal van invaller De Schryver voorlangs. De bezoekers hadden bijna doorlopend balbezit in de tweede periode maar de gelijkmaker viel voorlopig niet, ook invaller Liongola kon vanuit een kansrijke positie niet scoren. De Schryver kreeg op vijf minuten van het einde nog de beste kans maar opnieuw geraakte hij van dichtbij niet voorbij die dekselse thuisdoelman. Zo trok Virton de zege deze keer wel over de streep, al ging dat niet zonder slag of stoot.
Scoreverloop:
1-0 (19') Anne, 2-0 (28') Anne, 2-1 (44') Hendrickx
Maarten Coenen