STVV moet Suzuki lange tijd missen

door
STVV moet Suzuki lange tijd missen

In de zomer aasde Yuma Suzuki op een vertrek bij STVV, maar ondanks interesse van onder meer Anderlecht en Club Brugge bleef de Japanse spits toch op Stayen. Daar werd hij na enkele bewogen maanden weer in de armen gesloten en in september maakte hij zijn wederoptreden voor de club. Sindsdien kwam Suzuki vier keer in actie en scoorde hij één keer.


Maar nu zal Sint-Truiden het weer een tijdje zonder zijn topschutter van vorig seizoen moeten stellen. "Tijdens een oefening op de middagtraining van dinsdag voelde onze Japanse spits, Yuma Suzuki, pijn in zijn linkerbeen. Na een eerste onderzoek maakte de dokter bekend dat Yuma een spierscheur in zijn hamstring heeft opgelopen en 4 à 6 weken niet inzetbaar zal zijn", laten ze immers weten op hun website.

Suzuki zal dus de wedstrijden tegen Anderlecht, OHL, Seraing (Croky Cup), Club Brugge en KV Mechelen al zeker missen, waar ook nog de matchen tegen Antwerp en Seraing bij kunnen komen. In het slechtste geval komt hij pas in december weer in actie. Een wintertransfer lijkt zo weer een pak moeilijker te worden voor Suzuki.


LEES OOK: Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Kan STVV zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

0
0
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

24
24
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

20
20
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

33
33
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

223
223
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

91
91
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

100
100
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

30
30
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

52
52
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

110
110
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

111
111
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

221
221
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

194
194
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

36
36
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

279
279
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

90
90
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

47
47
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

124
124
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

178
178
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

124
124
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

156
156

Meer sportnieuws