TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang staat door zijn  prestaties meer dan ooit in de internationale schijnwerpers. Een resem clubs uit de Premier League heeft hem al op de radar staan, maar nu zou vooral AC Milan willen doordrukken voor de 22-jarige aanvaller. Een gerucht dat intussen zelfs bevestigd werd door Het Nieuwsblad.

De interesse zou echter nog niet concreet zijn en Club zou louter genoegen nemen met een recordbedrag van minstens 30 miljoen. Bovendien is een transfer zowel voor de landskampioen als Lang zelf wellicht pas vanaf volgende zomer bespreekbaar. Voorwaarden die de Rossoneri nog volgens de krant echter niet zouden afschrikken. De Telegraaf verwacht dan ook dat er op termijn een formeel voorstel aan Blauw-Zwart en Lang zelf zal volgen.

Volgens Het Laatste Nieuws is het verhaal van Matej Mitrovic bij Club Brugge stilaan voorbij. De Kroatische verdediger zat ook voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk niet in de kern en hij is stilaan het vijfde wiel aan de wagen. Club Brugge betaalde in het verleden maar liefst 4,5 miljoen euro aan Besiktas.

Mitrovic kende veel blessureleed en indien fit kon hij ook nooit echt overtuigen. Door de komst van Stanley N’Soki en Jack Hendry is hij fors gezakt in de pikorde. Mitrovic kreeg enkele maanden geleden nog een nieuw contract tot medio 2024, maar dat lijkt enkel om nog een degelijke prijs te kunnen vragen.

Paul Onuachu geraakte afgelopen zomer niet weg bij KRC Genk en dat lijkt hij zijn makelaar toch kwalijk te nemen. Foot Mercato weet immers dat de aanvaller na vele jaren niet meer langer samenwerkt met makelaar Patrick Mörk. Hij werkt nu samen met Niagara Sports Company. Zij vertegenwoordigen spelers als Dani Olmo en Alvaro Morata. Ohja, het kantoor heeft zijn hoofdzetel in… Madrid. Het lijkt dan ook geen toeval dat Atlético Madrid de afgelopen dagen werd genoemd als geïnteresseerde club.

Yuma Suzuki hoopte afgelopen zomer STVV te verlaten voor een buitenlandse club, maar dat gebeurde niet. Volgens STVV-CEO Takayuki Tateishi waren er wel Duitse aanbiedingen, maar zij wilden enkel wel praten over een huurdeal, zei hij aan Het Belang van Limburg. Dat was geen optie voor de Kanaries. De kans bestaat wel dat STVV Suzuki in januari verkoopt, dat laat Tateishi weten. Maar dan moet er wel een goed bod op tafel komen. In de zomer werd er gesproken over bedragen van 4 à 5 miljoen euro.

BUITENLAND

In zijn zoektocht naar een nieuwe coach kreeg Newcastle al een njet van Antonio Conte en Brendan Rogers. Volgens de Daily Mirror hebben de Magpies nu een nieuwe klinkende naam bovenop hun verlanglijst gezet. Ze willen niemand minder dan Zinedine Zidane naar het St. James' Park halen. In Spanje meent men echter dat Zizou niet meteen staat te springen voor de Engelsen. Hij zou immers enkel aan de slag willen bij zijn ex-club Juventus of als Frans bondscoach.

Alexis Saelemaekers kent een zeer goed jaar bij AC Milan. Bovendien breekt de flankspeler  stilaan helemaal door bij de Rode Duivels. De Italiaanse topclub heeft zijn contract opengebroken tot medio 2026. AC Milan maakte het nieuws officieel bekend. De 22-jarige Belg is volgens Transfermarkt.be ondertussen al 18 miljoen euro waard.

Real Madrid lijkt Eden Hazard te hebben opgegeven. Journalist Ekrem Konur geeft aan dat de Koninklijke Eden Hazard in een deal met Mohammed Salah wil betrekken. De Rode Duivel zou dan naar Anfield Road kunnen vertrekken, met daarbij nog een zak geld voor The Reds. De kans dat dit zal gebeuren lijkt echter klein, want Hazard liet al een aantal keren verstaan dat hij in Engeland enkel voor Chelsea zou kunnen spelen. Bovendien lijkt Hazard ook totaal niet te passen in het voetbal dat Jürgen Klopp voor ogen heeft.

Riqui Puig maakt zich in januari mogelijk uit de voeten. De middenvelder van FC Barcelona komt dit seizoen andermaal weinig aan spelen toe en AS Roma zou hem nu willen overnemen. Puig staat hoog aangeschreven binnen FC Barcelona. Veel fans smeken bijna om speeltijd voor de 22-jarige middenvelder, maar coach Ronald Koeman ziet het vooralsnog niet in hem zitten. De rechtspoot ligt nog tot medio 2023 vast in Camp Nou.

Omdat FC Barcelona niet over de beste financiële papieren beschikt, lonkt de Catalaanse topclub steeds meer naar transfervrije spelers. Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach) zou hoog op de shortlist genoteerd staan. De Zwitser zou ook zelf een verhuis naar Spanje genegen zijn. Ook Paul Pogba is nog steeds een serieuze optie, want zijn contract loopt in de zomer van 2022 af bij Manchester United. Volgens ESPN heeft makelaar Mino Raiola de Fransman reeds aangeboden op Camp Nou. Ook Real Madrid, Paris Saint-Germain en Juventus willen Pogba binnenhalen.

LEES OOK: 'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Hoeveel zal Lang opbrengen?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

29
29
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

106
106
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

54
54
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

100
100
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

241
241
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

210
210
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

216
216
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

20
20
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

520
520
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

388
388
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

393
393
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

103
103
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

55
55
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

170
170
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

105
105
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

253
253
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

332
332

Meer sportnieuws