TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang staat door zijn  prestaties meer dan ooit in de internationale schijnwerpers. Een resem clubs uit de Premier League heeft hem al op de radar staan, maar nu zou vooral AC Milan willen doordrukken voor de 22-jarige aanvaller. Een gerucht dat intussen zelfs bevestigd werd door Het Nieuwsblad.

De interesse zou echter nog niet concreet zijn en Club zou louter genoegen nemen met een recordbedrag van minstens 30 miljoen. Bovendien is een transfer zowel voor de landskampioen als Lang zelf wellicht pas vanaf volgende zomer bespreekbaar. Voorwaarden die de Rossoneri nog volgens de krant echter niet zouden afschrikken. De Telegraaf verwacht dan ook dat er op termijn een formeel voorstel aan Blauw-Zwart en Lang zelf zal volgen.

Volgens Het Laatste Nieuws is het verhaal van Matej Mitrovic bij Club Brugge stilaan voorbij. De Kroatische verdediger zat ook voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk niet in de kern en hij is stilaan het vijfde wiel aan de wagen. Club Brugge betaalde in het verleden maar liefst 4,5 miljoen euro aan Besiktas.

Mitrovic kende veel blessureleed en indien fit kon hij ook nooit echt overtuigen. Door de komst van Stanley N’Soki en Jack Hendry is hij fors gezakt in de pikorde. Mitrovic kreeg enkele maanden geleden nog een nieuw contract tot medio 2024, maar dat lijkt enkel om nog een degelijke prijs te kunnen vragen.

Paul Onuachu geraakte afgelopen zomer niet weg bij KRC Genk en dat lijkt hij zijn makelaar toch kwalijk te nemen. Foot Mercato weet immers dat de aanvaller na vele jaren niet meer langer samenwerkt met makelaar Patrick Mörk. Hij werkt nu samen met Niagara Sports Company. Zij vertegenwoordigen spelers als Dani Olmo en Alvaro Morata. Ohja, het kantoor heeft zijn hoofdzetel in… Madrid. Het lijkt dan ook geen toeval dat Atlético Madrid de afgelopen dagen werd genoemd als geïnteresseerde club.

Yuma Suzuki hoopte afgelopen zomer STVV te verlaten voor een buitenlandse club, maar dat gebeurde niet. Volgens STVV-CEO Takayuki Tateishi waren er wel Duitse aanbiedingen, maar zij wilden enkel wel praten over een huurdeal, zei hij aan Het Belang van Limburg. Dat was geen optie voor de Kanaries. De kans bestaat wel dat STVV Suzuki in januari verkoopt, dat laat Tateishi weten. Maar dan moet er wel een goed bod op tafel komen. In de zomer werd er gesproken over bedragen van 4 à 5 miljoen euro.

BUITENLAND

In zijn zoektocht naar een nieuwe coach kreeg Newcastle al een njet van Antonio Conte en Brendan Rogers. Volgens de Daily Mirror hebben de Magpies nu een nieuwe klinkende naam bovenop hun verlanglijst gezet. Ze willen niemand minder dan Zinedine Zidane naar het St. James' Park halen. In Spanje meent men echter dat Zizou niet meteen staat te springen voor de Engelsen. Hij zou immers enkel aan de slag willen bij zijn ex-club Juventus of als Frans bondscoach.

Alexis Saelemaekers kent een zeer goed jaar bij AC Milan. Bovendien breekt de flankspeler  stilaan helemaal door bij de Rode Duivels. De Italiaanse topclub heeft zijn contract opengebroken tot medio 2026. AC Milan maakte het nieuws officieel bekend. De 22-jarige Belg is volgens Transfermarkt.be ondertussen al 18 miljoen euro waard.

Real Madrid lijkt Eden Hazard te hebben opgegeven. Journalist Ekrem Konur geeft aan dat de Koninklijke Eden Hazard in een deal met Mohammed Salah wil betrekken. De Rode Duivel zou dan naar Anfield Road kunnen vertrekken, met daarbij nog een zak geld voor The Reds. De kans dat dit zal gebeuren lijkt echter klein, want Hazard liet al een aantal keren verstaan dat hij in Engeland enkel voor Chelsea zou kunnen spelen. Bovendien lijkt Hazard ook totaal niet te passen in het voetbal dat Jürgen Klopp voor ogen heeft.

Riqui Puig maakt zich in januari mogelijk uit de voeten. De middenvelder van FC Barcelona komt dit seizoen andermaal weinig aan spelen toe en AS Roma zou hem nu willen overnemen. Puig staat hoog aangeschreven binnen FC Barcelona. Veel fans smeken bijna om speeltijd voor de 22-jarige middenvelder, maar coach Ronald Koeman ziet het vooralsnog niet in hem zitten. De rechtspoot ligt nog tot medio 2023 vast in Camp Nou.

Omdat FC Barcelona niet over de beste financiële papieren beschikt, lonkt de Catalaanse topclub steeds meer naar transfervrije spelers. Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach) zou hoog op de shortlist genoteerd staan. De Zwitser zou ook zelf een verhuis naar Spanje genegen zijn. Ook Paul Pogba is nog steeds een serieuze optie, want zijn contract loopt in de zomer van 2022 af bij Manchester United. Volgens ESPN heeft makelaar Mino Raiola de Fransman reeds aangeboden op Camp Nou. Ook Real Madrid, Paris Saint-Germain en Juventus willen Pogba binnenhalen.

LEES OOK: Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Hoeveel zal Lang opbrengen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

57
57
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

50
50
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

347
347
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

289
289
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

251
251
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

76
76
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

587
587
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

566
566
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

299
299
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

153
153
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws