TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

901 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang staat door zijn  prestaties meer dan ooit in de internationale schijnwerpers. Een resem clubs uit de Premier League heeft hem al op de radar staan, maar nu zou vooral AC Milan willen doordrukken voor de 22-jarige aanvaller. Een gerucht dat intussen zelfs bevestigd werd door Het Nieuwsblad.

De interesse zou echter nog niet concreet zijn en Club zou louter genoegen nemen met een recordbedrag van minstens 30 miljoen. Bovendien is een transfer zowel voor de landskampioen als Lang zelf wellicht pas vanaf volgende zomer bespreekbaar. Voorwaarden die de Rossoneri nog volgens de krant echter niet zouden afschrikken. De Telegraaf verwacht dan ook dat er op termijn een formeel voorstel aan Blauw-Zwart en Lang zelf zal volgen.

Volgens Het Laatste Nieuws is het verhaal van Matej Mitrovic bij Club Brugge stilaan voorbij. De Kroatische verdediger zat ook voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk niet in de kern en hij is stilaan het vijfde wiel aan de wagen. Club Brugge betaalde in het verleden maar liefst 4,5 miljoen euro aan Besiktas.

Mitrovic kende veel blessureleed en indien fit kon hij ook nooit echt overtuigen. Door de komst van Stanley N’Soki en Jack Hendry is hij fors gezakt in de pikorde. Mitrovic kreeg enkele maanden geleden nog een nieuw contract tot medio 2024, maar dat lijkt enkel om nog een degelijke prijs te kunnen vragen.

Paul Onuachu geraakte afgelopen zomer niet weg bij KRC Genk en dat lijkt hij zijn makelaar toch kwalijk te nemen. Foot Mercato weet immers dat de aanvaller na vele jaren niet meer langer samenwerkt met makelaar Patrick Mörk. Hij werkt nu samen met Niagara Sports Company. Zij vertegenwoordigen spelers als Dani Olmo en Alvaro Morata. Ohja, het kantoor heeft zijn hoofdzetel in… Madrid. Het lijkt dan ook geen toeval dat Atlético Madrid de afgelopen dagen werd genoemd als geïnteresseerde club.

Yuma Suzuki hoopte afgelopen zomer STVV te verlaten voor een buitenlandse club, maar dat gebeurde niet. Volgens STVV-CEO Takayuki Tateishi waren er wel Duitse aanbiedingen, maar zij wilden enkel wel praten over een huurdeal, zei hij aan Het Belang van Limburg. Dat was geen optie voor de Kanaries. De kans bestaat wel dat STVV Suzuki in januari verkoopt, dat laat Tateishi weten. Maar dan moet er wel een goed bod op tafel komen. In de zomer werd er gesproken over bedragen van 4 à 5 miljoen euro.

BUITENLAND

In zijn zoektocht naar een nieuwe coach kreeg Newcastle al een njet van Antonio Conte en Brendan Rogers. Volgens de Daily Mirror hebben de Magpies nu een nieuwe klinkende naam bovenop hun verlanglijst gezet. Ze willen niemand minder dan Zinedine Zidane naar het St. James' Park halen. In Spanje meent men echter dat Zizou niet meteen staat te springen voor de Engelsen. Hij zou immers enkel aan de slag willen bij zijn ex-club Juventus of als Frans bondscoach.

Alexis Saelemaekers kent een zeer goed jaar bij AC Milan. Bovendien breekt de flankspeler  stilaan helemaal door bij de Rode Duivels. De Italiaanse topclub heeft zijn contract opengebroken tot medio 2026. AC Milan maakte het nieuws officieel bekend. De 22-jarige Belg is volgens Transfermarkt.be ondertussen al 18 miljoen euro waard.

Real Madrid lijkt Eden Hazard te hebben opgegeven. Journalist Ekrem Konur geeft aan dat de Koninklijke Eden Hazard in een deal met Mohammed Salah wil betrekken. De Rode Duivel zou dan naar Anfield Road kunnen vertrekken, met daarbij nog een zak geld voor The Reds. De kans dat dit zal gebeuren lijkt echter klein, want Hazard liet al een aantal keren verstaan dat hij in Engeland enkel voor Chelsea zou kunnen spelen. Bovendien lijkt Hazard ook totaal niet te passen in het voetbal dat Jürgen Klopp voor ogen heeft.

Riqui Puig maakt zich in januari mogelijk uit de voeten. De middenvelder van FC Barcelona komt dit seizoen andermaal weinig aan spelen toe en AS Roma zou hem nu willen overnemen. Puig staat hoog aangeschreven binnen FC Barcelona. Veel fans smeken bijna om speeltijd voor de 22-jarige middenvelder, maar coach Ronald Koeman ziet het vooralsnog niet in hem zitten. De rechtspoot ligt nog tot medio 2023 vast in Camp Nou.

Omdat FC Barcelona niet over de beste financiële papieren beschikt, lonkt de Catalaanse topclub steeds meer naar transfervrije spelers. Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach) zou hoog op de shortlist genoteerd staan. De Zwitser zou ook zelf een verhuis naar Spanje genegen zijn. Ook Paul Pogba is nog steeds een serieuze optie, want zijn contract loopt in de zomer van 2022 af bij Manchester United. Volgens ESPN heeft makelaar Mino Raiola de Fransman reeds aangeboden op Camp Nou. Ook Real Madrid, Paris Saint-Germain en Juventus willen Pogba binnenhalen.

LEES OOK: Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

Hoeveel zal Lang opbrengen?

Meest recent

'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

14
14
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

13
13
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

94
94
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

40
40
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

30
30
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

81
81
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

603
603
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

60
60
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

381
381
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

37
37
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

22
22
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

33
33
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

328
328
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

288
288
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

201
201
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

762
762
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

540
540
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

399
399
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

269
269
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

102
102
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

66
66
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

254
254
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

108
108
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

83
83

Meer sportnieuws