TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang staat door zijn  prestaties meer dan ooit in de internationale schijnwerpers. Een resem clubs uit de Premier League heeft hem al op de radar staan, maar nu zou vooral AC Milan willen doordrukken voor de 22-jarige aanvaller. Een gerucht dat intussen zelfs bevestigd werd door Het Nieuwsblad.

De interesse zou echter nog niet concreet zijn en Club zou louter genoegen nemen met een recordbedrag van minstens 30 miljoen. Bovendien is een transfer zowel voor de landskampioen als Lang zelf wellicht pas vanaf volgende zomer bespreekbaar. Voorwaarden die de Rossoneri nog volgens de krant echter niet zouden afschrikken. De Telegraaf verwacht dan ook dat er op termijn een formeel voorstel aan Blauw-Zwart en Lang zelf zal volgen.

Volgens Het Laatste Nieuws is het verhaal van Matej Mitrovic bij Club Brugge stilaan voorbij. De Kroatische verdediger zat ook voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk niet in de kern en hij is stilaan het vijfde wiel aan de wagen. Club Brugge betaalde in het verleden maar liefst 4,5 miljoen euro aan Besiktas.

Mitrovic kende veel blessureleed en indien fit kon hij ook nooit echt overtuigen. Door de komst van Stanley N’Soki en Jack Hendry is hij fors gezakt in de pikorde. Mitrovic kreeg enkele maanden geleden nog een nieuw contract tot medio 2024, maar dat lijkt enkel om nog een degelijke prijs te kunnen vragen.

Paul Onuachu geraakte afgelopen zomer niet weg bij KRC Genk en dat lijkt hij zijn makelaar toch kwalijk te nemen. Foot Mercato weet immers dat de aanvaller na vele jaren niet meer langer samenwerkt met makelaar Patrick Mörk. Hij werkt nu samen met Niagara Sports Company. Zij vertegenwoordigen spelers als Dani Olmo en Alvaro Morata. Ohja, het kantoor heeft zijn hoofdzetel in… Madrid. Het lijkt dan ook geen toeval dat Atlético Madrid de afgelopen dagen werd genoemd als geïnteresseerde club.

Yuma Suzuki hoopte afgelopen zomer STVV te verlaten voor een buitenlandse club, maar dat gebeurde niet. Volgens STVV-CEO Takayuki Tateishi waren er wel Duitse aanbiedingen, maar zij wilden enkel wel praten over een huurdeal, zei hij aan Het Belang van Limburg. Dat was geen optie voor de Kanaries. De kans bestaat wel dat STVV Suzuki in januari verkoopt, dat laat Tateishi weten. Maar dan moet er wel een goed bod op tafel komen. In de zomer werd er gesproken over bedragen van 4 à 5 miljoen euro.

BUITENLAND

In zijn zoektocht naar een nieuwe coach kreeg Newcastle al een njet van Antonio Conte en Brendan Rogers. Volgens de Daily Mirror hebben de Magpies nu een nieuwe klinkende naam bovenop hun verlanglijst gezet. Ze willen niemand minder dan Zinedine Zidane naar het St. James' Park halen. In Spanje meent men echter dat Zizou niet meteen staat te springen voor de Engelsen. Hij zou immers enkel aan de slag willen bij zijn ex-club Juventus of als Frans bondscoach.

Alexis Saelemaekers kent een zeer goed jaar bij AC Milan. Bovendien breekt de flankspeler  stilaan helemaal door bij de Rode Duivels. De Italiaanse topclub heeft zijn contract opengebroken tot medio 2026. AC Milan maakte het nieuws officieel bekend. De 22-jarige Belg is volgens Transfermarkt.be ondertussen al 18 miljoen euro waard.

Real Madrid lijkt Eden Hazard te hebben opgegeven. Journalist Ekrem Konur geeft aan dat de Koninklijke Eden Hazard in een deal met Mohammed Salah wil betrekken. De Rode Duivel zou dan naar Anfield Road kunnen vertrekken, met daarbij nog een zak geld voor The Reds. De kans dat dit zal gebeuren lijkt echter klein, want Hazard liet al een aantal keren verstaan dat hij in Engeland enkel voor Chelsea zou kunnen spelen. Bovendien lijkt Hazard ook totaal niet te passen in het voetbal dat Jürgen Klopp voor ogen heeft.

Riqui Puig maakt zich in januari mogelijk uit de voeten. De middenvelder van FC Barcelona komt dit seizoen andermaal weinig aan spelen toe en AS Roma zou hem nu willen overnemen. Puig staat hoog aangeschreven binnen FC Barcelona. Veel fans smeken bijna om speeltijd voor de 22-jarige middenvelder, maar coach Ronald Koeman ziet het vooralsnog niet in hem zitten. De rechtspoot ligt nog tot medio 2023 vast in Camp Nou.

Omdat FC Barcelona niet over de beste financiële papieren beschikt, lonkt de Catalaanse topclub steeds meer naar transfervrije spelers. Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach) zou hoog op de shortlist genoteerd staan. De Zwitser zou ook zelf een verhuis naar Spanje genegen zijn. Ook Paul Pogba is nog steeds een serieuze optie, want zijn contract loopt in de zomer van 2022 af bij Manchester United. Volgens ESPN heeft makelaar Mino Raiola de Fransman reeds aangeboden op Camp Nou. Ook Real Madrid, Paris Saint-Germain en Juventus willen Pogba binnenhalen.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Hoeveel zal Lang opbrengen?

Meest recent

Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

51
51
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

22
22
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

126
126
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

112
112
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

34
34
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

42
42
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

665
665
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

419
419
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

150
150
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

71
71
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

152
152
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

301
301
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

84
84
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

279
279
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

140
140
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

255
255
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

273
273
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

217
217
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

117
117
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

59
59
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

106
106
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

382
382
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

216
216
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

306
306

Meer sportnieuws