TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer nadert voor Club, Hazard naar Engeland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang staat door zijn  prestaties meer dan ooit in de internationale schijnwerpers. Een resem clubs uit de Premier League heeft hem al op de radar staan, maar nu zou vooral AC Milan willen doordrukken voor de 22-jarige aanvaller. Een gerucht dat intussen zelfs bevestigd werd door Het Nieuwsblad.

De interesse zou echter nog niet concreet zijn en Club zou louter genoegen nemen met een recordbedrag van minstens 30 miljoen. Bovendien is een transfer zowel voor de landskampioen als Lang zelf wellicht pas vanaf volgende zomer bespreekbaar. Voorwaarden die de Rossoneri nog volgens de krant echter niet zouden afschrikken. De Telegraaf verwacht dan ook dat er op termijn een formeel voorstel aan Blauw-Zwart en Lang zelf zal volgen.

Volgens Het Laatste Nieuws is het verhaal van Matej Mitrovic bij Club Brugge stilaan voorbij. De Kroatische verdediger zat ook voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk niet in de kern en hij is stilaan het vijfde wiel aan de wagen. Club Brugge betaalde in het verleden maar liefst 4,5 miljoen euro aan Besiktas.

Mitrovic kende veel blessureleed en indien fit kon hij ook nooit echt overtuigen. Door de komst van Stanley N’Soki en Jack Hendry is hij fors gezakt in de pikorde. Mitrovic kreeg enkele maanden geleden nog een nieuw contract tot medio 2024, maar dat lijkt enkel om nog een degelijke prijs te kunnen vragen.

Paul Onuachu geraakte afgelopen zomer niet weg bij KRC Genk en dat lijkt hij zijn makelaar toch kwalijk te nemen. Foot Mercato weet immers dat de aanvaller na vele jaren niet meer langer samenwerkt met makelaar Patrick Mörk. Hij werkt nu samen met Niagara Sports Company. Zij vertegenwoordigen spelers als Dani Olmo en Alvaro Morata. Ohja, het kantoor heeft zijn hoofdzetel in… Madrid. Het lijkt dan ook geen toeval dat Atlético Madrid de afgelopen dagen werd genoemd als geïnteresseerde club.

Yuma Suzuki hoopte afgelopen zomer STVV te verlaten voor een buitenlandse club, maar dat gebeurde niet. Volgens STVV-CEO Takayuki Tateishi waren er wel Duitse aanbiedingen, maar zij wilden enkel wel praten over een huurdeal, zei hij aan Het Belang van Limburg. Dat was geen optie voor de Kanaries. De kans bestaat wel dat STVV Suzuki in januari verkoopt, dat laat Tateishi weten. Maar dan moet er wel een goed bod op tafel komen. In de zomer werd er gesproken over bedragen van 4 à 5 miljoen euro.

BUITENLAND

In zijn zoektocht naar een nieuwe coach kreeg Newcastle al een njet van Antonio Conte en Brendan Rogers. Volgens de Daily Mirror hebben de Magpies nu een nieuwe klinkende naam bovenop hun verlanglijst gezet. Ze willen niemand minder dan Zinedine Zidane naar het St. James' Park halen. In Spanje meent men echter dat Zizou niet meteen staat te springen voor de Engelsen. Hij zou immers enkel aan de slag willen bij zijn ex-club Juventus of als Frans bondscoach.

Alexis Saelemaekers kent een zeer goed jaar bij AC Milan. Bovendien breekt de flankspeler  stilaan helemaal door bij de Rode Duivels. De Italiaanse topclub heeft zijn contract opengebroken tot medio 2026. AC Milan maakte het nieuws officieel bekend. De 22-jarige Belg is volgens Transfermarkt.be ondertussen al 18 miljoen euro waard.

Real Madrid lijkt Eden Hazard te hebben opgegeven. Journalist Ekrem Konur geeft aan dat de Koninklijke Eden Hazard in een deal met Mohammed Salah wil betrekken. De Rode Duivel zou dan naar Anfield Road kunnen vertrekken, met daarbij nog een zak geld voor The Reds. De kans dat dit zal gebeuren lijkt echter klein, want Hazard liet al een aantal keren verstaan dat hij in Engeland enkel voor Chelsea zou kunnen spelen. Bovendien lijkt Hazard ook totaal niet te passen in het voetbal dat Jürgen Klopp voor ogen heeft.

Riqui Puig maakt zich in januari mogelijk uit de voeten. De middenvelder van FC Barcelona komt dit seizoen andermaal weinig aan spelen toe en AS Roma zou hem nu willen overnemen. Puig staat hoog aangeschreven binnen FC Barcelona. Veel fans smeken bijna om speeltijd voor de 22-jarige middenvelder, maar coach Ronald Koeman ziet het vooralsnog niet in hem zitten. De rechtspoot ligt nog tot medio 2023 vast in Camp Nou.

Omdat FC Barcelona niet over de beste financiële papieren beschikt, lonkt de Catalaanse topclub steeds meer naar transfervrije spelers. Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach) zou hoog op de shortlist genoteerd staan. De Zwitser zou ook zelf een verhuis naar Spanje genegen zijn. Ook Paul Pogba is nog steeds een serieuze optie, want zijn contract loopt in de zomer van 2022 af bij Manchester United. Volgens ESPN heeft makelaar Mino Raiola de Fransman reeds aangeboden op Camp Nou. Ook Real Madrid, Paris Saint-Germain en Juventus willen Pogba binnenhalen.

LEES OOK: Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Hoeveel zal Lang opbrengen?

Meest recent

Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

5
5
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

88
88
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

207
207
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

79
79
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

294
294
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

30
30
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

132
132
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

148
148
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

378
378
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

99
99
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

238
238
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

263
263
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

89
89
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1875
1875
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

210
210
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

161
161
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

678
678
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

69
69
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

46
46
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

400
400
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

260
260
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

660
660

Meer sportnieuws