STVV duidelijk over winters vertrek van Suzuki

115
STVV duidelijk over winters vertrek van Suzuki

Afgelopen zomer uitte Anderlecht-voorzitter Wouter Vandenhaute zijn ongenoegen over het feit dat Club Brugge geregeld mee in de dans om een potentieel target van Paars-Wit sprong. Ook in de jacht op een nieuwe spits zouden de twee aartsrivalen elkaars pad zijn gekruist.


Sport/Voetbalmagazine weet namelijk dat zowel Club als RSCA vergaande interesse toonde in Yuma Suzuki, vorig seizoen goed voor 17 doelpunten in 35 duels bij STVV. De 25-jarige Japanner had zijn zinnen dan ook gezet op een vertrek uit Stayen, maar blijkbaar niet zomaar naar eender welke bestemming. Zoals destijds reeds meermaals te horen viel in Sint-Truiden, wou Suzuki immers enkel naar het buitenland.

De charmeoffensieven uit Brussel en Brugge, met persoonlijke toenaderingen van Vincent Kompany en Bart Verhaeghe, hadden dan ook geen effect. Net zomin als een lastminute-poging van Charleroi om de transferwens van de spits alsnog in te willigen. Die bleef dus uiteindelijk toch gewoon aan boord bij STVV, in de hoop om in een van de volgende mercato's zijn gewenste verhuis naar een topcompetitie af te dwingen.

UPDATE 16/10

Yuma Suzuki hoopte afgelopen zomer STVV te verlaten voor een buitenlandse club, maar dat gebeurde niet. Volgens STVV-CEO Takayuki Tateishi waren er wel Duitse aanbiedingen, maar zij wilden enkel wel praten over een huurdeal, zegt hij aan Het Belang van Limburg. Dat was geen optie voor de Kanaries. De kans bestaat wel dat STVV Suzuki in januari verkoopt, dat laat Tateishi weten. Maar dan moet er wel een goed bod op tafel komen. In de zomer werd er gesproken over bedragen van 4 à 5 miljoen euro.

LEES OOK: Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Zal Suzuki in januari verkocht worden?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

424
424
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

3
3
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

82
82
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

21
21
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

18
18
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

77
77
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

171
171
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

44
44
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

40
40
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

150
150
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

203
203
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

192
192
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1121
1121
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

107
107
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

38
38
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

293
293
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

74
74
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

28
28
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

67
67
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

46
46
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

171
171
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

352
352

Meer sportnieuws