"Club Brugge nam al in de lente contact op"

door

Bij Club Brugge hebben ze zich in de zomer stevig geroerd op de transfermarkt, met bijna een volledig elftal aan nieuwkomers. De eerste aanwinsten lieten daarbij wel lang op zich wachten, maar dat betekent niet dat ze zich in Brugge niet voorbereid hadden. Stanley Nsoki was op 24 juli de eerste die zijn handtekening zette, maar Club had de Franse verdediger al veel langer in het vizier.


"Club nam in de lente al contact met me op", vertelt Nsoki immers aan RTBF. "Ik speelde weinig bij Nice en ik kende Club van naam, omdat ik hun dubbele confrontatie met PSG twee jaar geleden gevolgd had. Ik beschouw dit zeker niet als een stap achteruit, integendeel. De infrastructuur is hier beter en ik leer elke dag bij, want de staf had voor mijn handtekening al perfect mijn profiel ontleed. Ik was onder de indruk van hun screening. Bovendien speel ik hier Champions League, dat mocht ik bij PSG enkel vanaf de bank meemaken."

De Fransman werd door Club binnengehaald als extra linksvoetige verdediger na het vertrek van Stefano Denswil. Hij dwong ook meteen een basisplaats af en zit al aan negen wedstrijden in alle competities. Hij miste enkel de matchen tegen Eupen daags na zijn handtekening, in Gent door een schorsing en op Charleroi toen hij gespaard werd door Clement.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Is zijn transfer tot dusver geslaagd?

Meest recent

Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

4
4
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

7
7
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

62
62
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

163
163
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

18
18
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

90
90
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

23
23
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

44
44
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

70
70
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

74
74
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

364
364
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

212
212
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

159
159
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

133
133
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

303
303
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

42
42
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

87
87
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

238
238
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

34
34
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

90
90
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

140
140
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

211
211
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

80
80
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

104
104
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

49
49

Meer sportnieuws