TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

door
TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke maanden voor Club Brugge, waar vooral voor Noa Lang de belangstelling groot is. Philippe Clement sloot donderdag op zijn persconferentie ook niet uit dat de Nederlander bij een zéér interessant bod in januari al zal vertrekken. Er zal dan wel minstens 30 miljoen euro op tafel moeten komen.



Maar ook Ignace Van der Brempt zou gegeerd zijn. De 19-jarige rechterflankspelers komt niet al te vaak aan de bak, maar zou wel op het lijstje van Bayer Leverkusen staan. Daarnaast zouden ze ook Jonathan Clauss (RC Lens) en Michal Karbownik (Brighton) op hun radar hebben staan.

Club heeft enkele dagen geleden wel al Karlo Letica laten vertrekken. Nu blijkt dat de doelman, voor wie Club drie jaar geleden nog 3 miljoen euro neertelde, transfervrij vertrokken is naar CFR Cluj. Bij de Roemeense landskampioen kreeg de Kroaat een contract voor drie jaar. Intussen kreeg de 16-jarige Mathis Labro een eerste profcontract. Hij tekende voor drie jaar.



BUITENLAND

Newcastle United zal de komende maanden wellicht nog stevig uithalen op de transfermarkt. Hun eerste grote doelwit zouden ze al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om bij Chelsea een bod van 60 miljoen euro neer te leggen voor Timo Werner. De Duitse aanvaller is in zijn tweede seizoen op Stamford Bridge wat op het achterplan verzeild door de komst van Romelu Lukaku.

Bij PSG zullen er in de nabije toekomst mogelijk enkele grote namen vertrekken. Keylor Navas zou zijn basisplaats weleens definitief kunnen kwijtspelen aan Donnarumma nu hij geblesseerd is, en dan is het nog maar de vraag of de ervaren Costa Ricaan vrede zal nemen met een rol als invaller. Ook Georginio Wijnaldum komt niet aan de bak en hij zou na een half seizoen al weg kunnen. AC Milan wil de Nederlander graag huren.



FC Barcelona sloeg donderdag een belangrijke slag, want het rondde de contractverlenging van Pedri af. Het 18-jarige toptalent tekende bij tot 2026, waarbij ook de afkoopsom gevoelig de hoogte ingaat. Wie de Spanjaard nu nog wil binnenhalen, zal maar liefst 1 miljard euro moeten neertellen.

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Zal er ooit iemand 1 miljard euro betalen voor een speler?

Meest recent

Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

9
9
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

12
12
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

167
167
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

118
118
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

88
88
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

114
114
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

366
366
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

60
60
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

87
87
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

64
64
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

544
544
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

122
122
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

221
221
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

190
190
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

60
60
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

446
446
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

445
445
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

110
110
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

264
264
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

584
584
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

107
107
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

745
745
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

163
163
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

330
330

Meer sportnieuws