TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

door
TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke maanden voor Club Brugge, waar vooral voor Noa Lang de belangstelling groot is. Philippe Clement sloot donderdag op zijn persconferentie ook niet uit dat de Nederlander bij een zéér interessant bod in januari al zal vertrekken. Er zal dan wel minstens 30 miljoen euro op tafel moeten komen.



Maar ook Ignace Van der Brempt zou gegeerd zijn. De 19-jarige rechterflankspelers komt niet al te vaak aan de bak, maar zou wel op het lijstje van Bayer Leverkusen staan. Daarnaast zouden ze ook Jonathan Clauss (RC Lens) en Michal Karbownik (Brighton) op hun radar hebben staan.

Club heeft enkele dagen geleden wel al Karlo Letica laten vertrekken. Nu blijkt dat de doelman, voor wie Club drie jaar geleden nog 3 miljoen euro neertelde, transfervrij vertrokken is naar CFR Cluj. Bij de Roemeense landskampioen kreeg de Kroaat een contract voor drie jaar. Intussen kreeg de 16-jarige Mathis Labro een eerste profcontract. Hij tekende voor drie jaar.



BUITENLAND

Newcastle United zal de komende maanden wellicht nog stevig uithalen op de transfermarkt. Hun eerste grote doelwit zouden ze al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om bij Chelsea een bod van 60 miljoen euro neer te leggen voor Timo Werner. De Duitse aanvaller is in zijn tweede seizoen op Stamford Bridge wat op het achterplan verzeild door de komst van Romelu Lukaku.

Bij PSG zullen er in de nabije toekomst mogelijk enkele grote namen vertrekken. Keylor Navas zou zijn basisplaats weleens definitief kunnen kwijtspelen aan Donnarumma nu hij geblesseerd is, en dan is het nog maar de vraag of de ervaren Costa Ricaan vrede zal nemen met een rol als invaller. Ook Georginio Wijnaldum komt niet aan de bak en hij zou na een half seizoen al weg kunnen. AC Milan wil de Nederlander graag huren.



FC Barcelona sloeg donderdag een belangrijke slag, want het rondde de contractverlenging van Pedri af. Het 18-jarige toptalent tekende bij tot 2026, waarbij ook de afkoopsom gevoelig de hoogte ingaat. Wie de Spanjaard nu nog wil binnenhalen, zal maar liefst 1 miljard euro moeten neertellen.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Zal er ooit iemand 1 miljard euro betalen voor een speler?

Meest recent

Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

30
30
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

240
240
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

214
214
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

68
68
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

79
79
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

91
91
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

94
94
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

158
158
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

348
348
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

160
160
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

348
348
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

167
167
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

101
101
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

81
81
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

558
558
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

214
214
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

76
76
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

127
127
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

131
131
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

161
161
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

205
205
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

99
99
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

102
102
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

81
81
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

185
185

Meer sportnieuws