TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

door
TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke maanden voor Club Brugge, waar vooral voor Noa Lang de belangstelling groot is. Philippe Clement sloot donderdag op zijn persconferentie ook niet uit dat de Nederlander bij een zéér interessant bod in januari al zal vertrekken. Er zal dan wel minstens 30 miljoen euro op tafel moeten komen.



Maar ook Ignace Van der Brempt zou gegeerd zijn. De 19-jarige rechterflankspelers komt niet al te vaak aan de bak, maar zou wel op het lijstje van Bayer Leverkusen staan. Daarnaast zouden ze ook Jonathan Clauss (RC Lens) en Michal Karbownik (Brighton) op hun radar hebben staan.

Club heeft enkele dagen geleden wel al Karlo Letica laten vertrekken. Nu blijkt dat de doelman, voor wie Club drie jaar geleden nog 3 miljoen euro neertelde, transfervrij vertrokken is naar CFR Cluj. Bij de Roemeense landskampioen kreeg de Kroaat een contract voor drie jaar. Intussen kreeg de 16-jarige Mathis Labro een eerste profcontract. Hij tekende voor drie jaar.



BUITENLAND

Newcastle United zal de komende maanden wellicht nog stevig uithalen op de transfermarkt. Hun eerste grote doelwit zouden ze al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om bij Chelsea een bod van 60 miljoen euro neer te leggen voor Timo Werner. De Duitse aanvaller is in zijn tweede seizoen op Stamford Bridge wat op het achterplan verzeild door de komst van Romelu Lukaku.

Bij PSG zullen er in de nabije toekomst mogelijk enkele grote namen vertrekken. Keylor Navas zou zijn basisplaats weleens definitief kunnen kwijtspelen aan Donnarumma nu hij geblesseerd is, en dan is het nog maar de vraag of de ervaren Costa Ricaan vrede zal nemen met een rol als invaller. Ook Georginio Wijnaldum komt niet aan de bak en hij zou na een half seizoen al weg kunnen. AC Milan wil de Nederlander graag huren.



FC Barcelona sloeg donderdag een belangrijke slag, want het rondde de contractverlenging van Pedri af. Het 18-jarige toptalent tekende bij tot 2026, waarbij ook de afkoopsom gevoelig de hoogte ingaat. Wie de Spanjaard nu nog wil binnenhalen, zal maar liefst 1 miljard euro moeten neertellen.

LEES OOK: FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

Zal er ooit iemand 1 miljard euro betalen voor een speler?

Meest recent

Roer compleet omgegooid bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

4
4
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

51
51
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

90
90
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

53
53
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

28
28
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

197
197
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

343
343
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

551
551
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

287
287
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

95
95
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

105
105
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

393
393
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

158
158
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

247
247
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

105
105
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

268
268
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

461
461
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

195
195
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

568
568
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

324
324

Meer sportnieuws