TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

door
TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke maanden voor Club Brugge, waar vooral voor Noa Lang de belangstelling groot is. Philippe Clement sloot donderdag op zijn persconferentie ook niet uit dat de Nederlander bij een zéér interessant bod in januari al zal vertrekken. Er zal dan wel minstens 30 miljoen euro op tafel moeten komen.



Maar ook Ignace Van der Brempt zou gegeerd zijn. De 19-jarige rechterflankspelers komt niet al te vaak aan de bak, maar zou wel op het lijstje van Bayer Leverkusen staan. Daarnaast zouden ze ook Jonathan Clauss (RC Lens) en Michal Karbownik (Brighton) op hun radar hebben staan.

Club heeft enkele dagen geleden wel al Karlo Letica laten vertrekken. Nu blijkt dat de doelman, voor wie Club drie jaar geleden nog 3 miljoen euro neertelde, transfervrij vertrokken is naar CFR Cluj. Bij de Roemeense landskampioen kreeg de Kroaat een contract voor drie jaar. Intussen kreeg de 16-jarige Mathis Labro een eerste profcontract. Hij tekende voor drie jaar.



BUITENLAND

Newcastle United zal de komende maanden wellicht nog stevig uithalen op de transfermarkt. Hun eerste grote doelwit zouden ze al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om bij Chelsea een bod van 60 miljoen euro neer te leggen voor Timo Werner. De Duitse aanvaller is in zijn tweede seizoen op Stamford Bridge wat op het achterplan verzeild door de komst van Romelu Lukaku.

Bij PSG zullen er in de nabije toekomst mogelijk enkele grote namen vertrekken. Keylor Navas zou zijn basisplaats weleens definitief kunnen kwijtspelen aan Donnarumma nu hij geblesseerd is, en dan is het nog maar de vraag of de ervaren Costa Ricaan vrede zal nemen met een rol als invaller. Ook Georginio Wijnaldum komt niet aan de bak en hij zou na een half seizoen al weg kunnen. AC Milan wil de Nederlander graag huren.



FC Barcelona sloeg donderdag een belangrijke slag, want het rondde de contractverlenging van Pedri af. Het 18-jarige toptalent tekende bij tot 2026, waarbij ook de afkoopsom gevoelig de hoogte ingaat. Wie de Spanjaard nu nog wil binnenhalen, zal maar liefst 1 miljard euro moeten neertellen.

LEES OOK: Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Zal er ooit iemand 1 miljard euro betalen voor een speler?

Meest recent

Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

35
35
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

33
33
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

20
20
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

26
26
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

14
14
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

84
84
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

67
67
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

42
42
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

80
80
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

323
323
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

122
122
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

493
493
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

541
541
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

80
80
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

360
360
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

234
234
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

298
298
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

99
99
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

70
70
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

578
578
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87
Commotie in AA Gent - KV Mechelen: "Spookpenalty!"

Zondagnamiddag stond een cruciaal duel op het programma in de strijd om de Champions' Play-Offs. Zo ...

191
191
Coosemans looft Club-speler: "Sprak met Hans en Simon ..."

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een hoopgevend resultaat geboekt. De Brusselaars gingen namelijk ...

329
329
"De Gouden Schoen 2026" - Grote uitblinker in Club-Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten verdeeld in hun onderlinge duel. Een ...

322
322
Genkse wonde blootgelegd: "Stond soms op een eiland"

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

135
135

Meer sportnieuws