TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

door
TRANSFERUURTJE: 'Het wordt druk bij Club Brugge, PSG stuurt grote namen door'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke maanden voor Club Brugge, waar vooral voor Noa Lang de belangstelling groot is. Philippe Clement sloot donderdag op zijn persconferentie ook niet uit dat de Nederlander bij een zéér interessant bod in januari al zal vertrekken. Er zal dan wel minstens 30 miljoen euro op tafel moeten komen.



Maar ook Ignace Van der Brempt zou gegeerd zijn. De 19-jarige rechterflankspelers komt niet al te vaak aan de bak, maar zou wel op het lijstje van Bayer Leverkusen staan. Daarnaast zouden ze ook Jonathan Clauss (RC Lens) en Michal Karbownik (Brighton) op hun radar hebben staan.

Club heeft enkele dagen geleden wel al Karlo Letica laten vertrekken. Nu blijkt dat de doelman, voor wie Club drie jaar geleden nog 3 miljoen euro neertelde, transfervrij vertrokken is naar CFR Cluj. Bij de Roemeense landskampioen kreeg de Kroaat een contract voor drie jaar. Intussen kreeg de 16-jarige Mathis Labro een eerste profcontract. Hij tekende voor drie jaar.



BUITENLAND

Newcastle United zal de komende maanden wellicht nog stevig uithalen op de transfermarkt. Hun eerste grote doelwit zouden ze al bepaald hebben. Ze zouden van plan zijn om bij Chelsea een bod van 60 miljoen euro neer te leggen voor Timo Werner. De Duitse aanvaller is in zijn tweede seizoen op Stamford Bridge wat op het achterplan verzeild door de komst van Romelu Lukaku.

Bij PSG zullen er in de nabije toekomst mogelijk enkele grote namen vertrekken. Keylor Navas zou zijn basisplaats weleens definitief kunnen kwijtspelen aan Donnarumma nu hij geblesseerd is, en dan is het nog maar de vraag of de ervaren Costa Ricaan vrede zal nemen met een rol als invaller. Ook Georginio Wijnaldum komt niet aan de bak en hij zou na een half seizoen al weg kunnen. AC Milan wil de Nederlander graag huren.



FC Barcelona sloeg donderdag een belangrijke slag, want het rondde de contractverlenging van Pedri af. Het 18-jarige toptalent tekende bij tot 2026, waarbij ook de afkoopsom gevoelig de hoogte ingaat. Wie de Spanjaard nu nog wil binnenhalen, zal maar liefst 1 miljard euro moeten neertellen.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Zal er ooit iemand 1 miljard euro betalen voor een speler?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

47
47
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

50
50
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

165
165
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

157
157
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

254
254
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

360
360
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

519
519
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

293
293
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

276
276
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

175
175
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

283
283
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

70
70
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

137
137
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

66
66
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

258
258
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

216
216
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

199
199
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

129
129

Meer sportnieuws