'Club Brugge lijdt stevig verlies op floptransfer'

625 stemmen
'Club Brugge lijdt stevig verlies op floptransfer'

Club Brugge kende een zeer drukke transferzomer, waarin het zowel op inkomend als uitgaand vlak heel wat werk op de plank had liggen. Eén dossier raakte echter niet afgerond, want Club slaagde er niet in om een nieuwe club te vinden voor Karlo Letica. De Kroatische doelman verkommerde de voorbije maanden daardoor in de C-kern.

De 24-jarige Letica keerde deze zomer terug bij Club na uitleenbeurten aan SPAL en Sampdoria de voorbije seizoenen, maar deze keer werd er geen onderdak voor hem gevonden. Ook na het vertrek van Ethan Horvath werd er echter niet op hem gerekend, want Philippe Clement gaf in de eerste matchen van het nieuwe seizoen de voorkeur aan de 19-jarige Senne Lammens als vervanger van Simon Mignolet.

Daardoor leek Club tot januari met Letica opgescheept te zitten, maar nu werd alsnog een oplossing gevonden. Hij vertrok immers maandag nog naar de Roemeense kampioen CFR Cluj, dat zijn komst officieel aankondigde. Of het gaat om een uitleenbeurt dan wel een definitieve transfer, dat is niet meteen duidelijk.

UPDATE 15/10
Inmiddels zijn de details over het vertrek van Letica wel bekend. Volgens Transfermarkt tekende de Kroaat een contract tot 2024 bij Cluj, wat betekent dat hij Club Brugge dus definitief verlaten heeft. De Roemenen hoefden daarvoor bovendien niet eens een transfersom op tafel te leggen. In 2018 betaalde Club nog 3 miljoen euro om Letica weg te plukken bij Hajduk Split, maar die investering is dus helemaal in rook opgegaan.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Had Club hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

70
70
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

34
34
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

17
17
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

17
17
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

18
18
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

62
62
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

131
131
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

417
417
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

47
47
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

281
281
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

59
59
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

213
213
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

648
648
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

327
327
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

412
412
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

598
598
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

378
378
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

161
161
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

168
168
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

64
64

Meer sportnieuws