'Club Brugge lijdt stevig verlies op floptransfer'

door
'Club Brugge lijdt stevig verlies op floptransfer'

Club Brugge kende een zeer drukke transferzomer, waarin het zowel op inkomend als uitgaand vlak heel wat werk op de plank had liggen. Eén dossier raakte echter niet afgerond, want Club slaagde er niet in om een nieuwe club te vinden voor Karlo Letica. De Kroatische doelman verkommerde de voorbije maanden daardoor in de C-kern.

De 24-jarige Letica keerde deze zomer terug bij Club na uitleenbeurten aan SPAL en Sampdoria de voorbije seizoenen, maar deze keer werd er geen onderdak voor hem gevonden. Ook na het vertrek van Ethan Horvath werd er echter niet op hem gerekend, want Philippe Clement gaf in de eerste matchen van het nieuwe seizoen de voorkeur aan de 19-jarige Senne Lammens als vervanger van Simon Mignolet.

Daardoor leek Club tot januari met Letica opgescheept te zitten, maar nu werd alsnog een oplossing gevonden. Hij vertrok immers maandag nog naar de Roemeense kampioen CFR Cluj, dat zijn komst officieel aankondigde. Of het gaat om een uitleenbeurt dan wel een definitieve transfer, dat is niet meteen duidelijk.

UPDATE 15/10
Inmiddels zijn de details over het vertrek van Letica wel bekend. Volgens Transfermarkt tekende de Kroaat een contract tot 2024 bij Cluj, wat betekent dat hij Club Brugge dus definitief verlaten heeft. De Roemenen hoefden daarvoor bovendien niet eens een transfersom op tafel te leggen. In 2018 betaalde Club nog 3 miljoen euro om Letica weg te plukken bij Hajduk Split, maar die investering is dus helemaal in rook opgegaan.

LEES OOK: Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Had Club hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

95
95
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

164
164
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

184
184
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

32
32
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

108
108
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

174
174
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

239
239
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

220
220
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

62
62
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

292
292
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

149
149
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

396
396
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

250
250
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

466
466
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

189
189
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

395
395
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

97
97
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

76
76
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

559
559
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

884
884
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

114
114
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

92
92
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

179
179

Meer sportnieuws