Speler had Marc Brys bijna mep verkocht in zijn kantoor

door
Speler had Marc Brys bijna mep verkocht in zijn kantoor

Marc Brys kende een uitstekende periode bij Beerschot, al was het geen liefde op het eerst zicht met Denis Prychynenko. In gesprek met Eleven Sports kwam de Duitse verdediger kon even terug op zijn op het Kiel.

Denis Prychynenko was een graag gezien figuur onder de supporters. Al was het in het begin niet makkelijk voor hem. "Ik speelde niet veel en Brys gaf de voorkeur aan Swinkels en Van den Bergh. Op een gegeven moment blesseerde Swinkels zich en speelde ik plots wel drie matchen: 5-0 en tweemaal 3-0. Goeie prestaties en drie clean sheets, ik dacht dat ik bleef staan", aldus Prychynenko.

Na zijn goede beurten hoopte hij het vertrouwen van coach Brys te krijgen, maar dat gebeurde niet. "Toen Swinkels terugkwam, kondigde Brys aan dat hij zou spelen. Ik was zo kwaad, er borrelde iets in mij", blikt de verdediger terug op de situatie. De Duitser ging verhaal halen op het kantoor van Brys. "Hij was wat arrogant en vroeg me: 'Denis, wat ga je nu doen?'" Zonder verpinken zei Prychynenko: "Ik ga je waarschijnlijk vermoorden. Als je zo tegen mij praat, sla ik op je gezicht." 

Zover is het gelukkig nooit gekomen. De rijzige verdediger speelde dat jaar nog meer dan twintig matchen voor Beerschot en maakte de promotie naar 1A mee. Afgelopen zomer werd zijn contract niet verlengd en trok dan maar naar Deinze.

LEES OOK: Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Is Marc Brys een goede people manager?

Meest recent

Grote club: "Sprak met Kompany toen hij bij Anderlecht zat"

Vincent Kompany trok in mei 2022 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij werd richting ...

14
14
'Renard en Borguet lieten zich geweldig ringeloren'

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat ziet iedereen ondertussen. Maar ook aan ...

85
85
Bayat kind aan huis bij Belgische topclub: "60 miljoen euro"

Mogi Bayat was jarenlang héél aanwezig bij clubs als RSC Anderlecht, Standard, AA Gent ...

107
107
'Anderlecht loopt miljoenen mis: wintertransfer op komst'

Bij RSC Anderlecht maakten ze afgelopen zomer heel wat verkeerde keuzes op de transfermarkt. Daar ...

197
197
De Mil zet puntjes op de i na soap over gemiste transfer

Het is een bewogen periode geweest voor Rik De Mil. Enkele weken geleden leek de trainer op weg te ...

32
32
'Diego Moreira versiert absolute knaltransfer'

Toen de Jonge Duivels eerder deze maand knappe zeges boekten tegen Wales en Denemarken, was Diego ...

41
41
Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

157
157
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

259
259
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

182
182
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

61
61
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

250
250
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

65
65
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

375
375
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

364
364
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

46
46
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

245
245
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

1081
1081
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

272
272
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

206
206
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

338
338
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

395
395
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

109
109
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

151
151
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

660
660

Meer sportnieuws