Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

door
Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

Club Brugge trapt vrijdag na een pauze van twee weken de Jupiler Pro League weer op gang. Het neemt het thuis op tegen KV Kortrijk, dat er een woelige week op heeft zitten met de onverwachte trainerswissel. Bij Club moeten ze dan weer al denken aan dinsdag, wanneer Manchester City op bezoek komt in de Champions League. Philippe Clement zal dan ook gaan roteren.


Daarbij zal de trainer mogelijk uitpakken met een grote verrassing. "José Izquierdo zal in de selectie zitten", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Wil dat zeggen dat hij al topfit is voor een hele wedstrijd of de vorm van vroeger heeft? Nee, maar het is wel vroeger dan verwacht dat hij al in de selectie zit. Omdat hij op training al specifieke kwaliteiten toont die de ploeg op het einde van een wedstrijd misschien iets extra kunnen brengen. Ik wil hem op deze manier ook verder integreren in de groep."

Club Brugge haalde de gewezen Gouden Schoen eind augustus transfervrij terug. Bij Brighton had Izquierdo immers geen nieuw contract gekregen na jaren blessureleed, al kon hij op het einde van vorig seizoen al enkele speelminuten meepikken. In Brugge mocht Izquierdo weer aan zijn conditie bouwen en werd er aanvankelijk niet voor december op hem gerekend, maar twee maanden vroeger dan verwacht zit hij dus al in de kern.

UPDATE 17u00

Philippe Clement pakt in zijn selectie voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk uit met een tweede verrassing. Zo heeft hij voor het eerst plaats voor Antonio Nusa, de 16-jarige Noor die in de zomer overkwam van Stabaek. Eder Balanta maakt dan weer geen deel uit van de selectie. De Colombiaan zal na interlandverplichtingen maar morgen voet op Belgische bodem zetten. Dat zou wel eens goed nieuws kunnen zijn voor Ruud Vormer, die nog eens in de basis zou kunnen beginnen. Verder zien we dat Wesley niet in de selectie zit. Het Laatste Nieuws weet dat hij niet speelklaar geraakt is.  

LEES OOK: Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

Goede zet van Clement?

Meest recent

Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

0
0
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

2
2
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

30
30
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

6
6
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

34
34
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

269
269
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

124
124
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

153
153
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

36
36
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

275
275
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

16
16
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

75
75
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

79
79
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

104
104
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

945
945
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

168
168
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

51
51
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

37
37
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

92
92
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

431
431
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

49
49
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

223
223
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

74
74
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

345
345

Meer sportnieuws