Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

door
Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

Club Brugge trapt vrijdag na een pauze van twee weken de Jupiler Pro League weer op gang. Het neemt het thuis op tegen KV Kortrijk, dat er een woelige week op heeft zitten met de onverwachte trainerswissel. Bij Club moeten ze dan weer al denken aan dinsdag, wanneer Manchester City op bezoek komt in de Champions League. Philippe Clement zal dan ook gaan roteren.


Daarbij zal de trainer mogelijk uitpakken met een grote verrassing. "José Izquierdo zal in de selectie zitten", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Wil dat zeggen dat hij al topfit is voor een hele wedstrijd of de vorm van vroeger heeft? Nee, maar het is wel vroeger dan verwacht dat hij al in de selectie zit. Omdat hij op training al specifieke kwaliteiten toont die de ploeg op het einde van een wedstrijd misschien iets extra kunnen brengen. Ik wil hem op deze manier ook verder integreren in de groep."

Club Brugge haalde de gewezen Gouden Schoen eind augustus transfervrij terug. Bij Brighton had Izquierdo immers geen nieuw contract gekregen na jaren blessureleed, al kon hij op het einde van vorig seizoen al enkele speelminuten meepikken. In Brugge mocht Izquierdo weer aan zijn conditie bouwen en werd er aanvankelijk niet voor december op hem gerekend, maar twee maanden vroeger dan verwacht zit hij dus al in de kern.

UPDATE 17u00

Philippe Clement pakt in zijn selectie voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk uit met een tweede verrassing. Zo heeft hij voor het eerst plaats voor Antonio Nusa, de 16-jarige Noor die in de zomer overkwam van Stabaek. Eder Balanta maakt dan weer geen deel uit van de selectie. De Colombiaan zal na interlandverplichtingen maar morgen voet op Belgische bodem zetten. Dat zou wel eens goed nieuws kunnen zijn voor Ruud Vormer, die nog eens in de basis zou kunnen beginnen. Verder zien we dat Wesley niet in de selectie zit. Het Laatste Nieuws weet dat hij niet speelklaar geraakt is.  

LEES OOK: Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Goede zet van Clement?

Meest recent

CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

24
24
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

18
18
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

61
61
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

104
104
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

39
39
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

172
172
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

354
354
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

85
85
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

117
117
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

91
91
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

194
194
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

133
133
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

156
156
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

186
186
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

219
219
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

321
321
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

146
146
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

224
224
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

45
45

Meer sportnieuws