Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

297 stemmen
Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

Club Brugge trapt vrijdag na een pauze van twee weken de Jupiler Pro League weer op gang. Het neemt het thuis op tegen KV Kortrijk, dat er een woelige week op heeft zitten met de onverwachte trainerswissel. Bij Club moeten ze dan weer al denken aan dinsdag, wanneer Manchester City op bezoek komt in de Champions League. Philippe Clement zal dan ook gaan roteren.


Daarbij zal de trainer mogelijk uitpakken met een grote verrassing. "José Izquierdo zal in de selectie zitten", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Wil dat zeggen dat hij al topfit is voor een hele wedstrijd of de vorm van vroeger heeft? Nee, maar het is wel vroeger dan verwacht dat hij al in de selectie zit. Omdat hij op training al specifieke kwaliteiten toont die de ploeg op het einde van een wedstrijd misschien iets extra kunnen brengen. Ik wil hem op deze manier ook verder integreren in de groep."

Club Brugge haalde de gewezen Gouden Schoen eind augustus transfervrij terug. Bij Brighton had Izquierdo immers geen nieuw contract gekregen na jaren blessureleed, al kon hij op het einde van vorig seizoen al enkele speelminuten meepikken. In Brugge mocht Izquierdo weer aan zijn conditie bouwen en werd er aanvankelijk niet voor december op hem gerekend, maar twee maanden vroeger dan verwacht zit hij dus al in de kern.

UPDATE 17u00

Philippe Clement pakt in zijn selectie voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk uit met een tweede verrassing. Zo heeft hij voor het eerst plaats voor Antonio Nusa, de 16-jarige Noor die in de zomer overkwam van Stabaek. Eder Balanta maakt dan weer geen deel uit van de selectie. De Colombiaan zal na interlandverplichtingen maar morgen voet op Belgische bodem zetten. Dat zou wel eens goed nieuws kunnen zijn voor Ruud Vormer, die nog eens in de basis zou kunnen beginnen. Verder zien we dat Wesley niet in de selectie zit. Het Laatste Nieuws weet dat hij niet speelklaar geraakt is.  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Goede zet van Clement?

Meest recent

Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

10
10
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

5
5
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

17
17
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

25
25
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

192
192
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

365
365
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

121
121
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

79
79
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

111
111
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

136
136
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

175
175
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

149
149
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

133
133
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

456
456
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

526
526
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

822
822
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

243
243
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

201
201
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

533
533
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

182
182
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

308
308
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1021
1021
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172

Meer sportnieuws