Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

297 stemmen
Clement heeft nóg een verrassing in selectie Club Brugge

Club Brugge trapt vrijdag na een pauze van twee weken de Jupiler Pro League weer op gang. Het neemt het thuis op tegen KV Kortrijk, dat er een woelige week op heeft zitten met de onverwachte trainerswissel. Bij Club moeten ze dan weer al denken aan dinsdag, wanneer Manchester City op bezoek komt in de Champions League. Philippe Clement zal dan ook gaan roteren.


Daarbij zal de trainer mogelijk uitpakken met een grote verrassing. "José Izquierdo zal in de selectie zitten", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Wil dat zeggen dat hij al topfit is voor een hele wedstrijd of de vorm van vroeger heeft? Nee, maar het is wel vroeger dan verwacht dat hij al in de selectie zit. Omdat hij op training al specifieke kwaliteiten toont die de ploeg op het einde van een wedstrijd misschien iets extra kunnen brengen. Ik wil hem op deze manier ook verder integreren in de groep."

Club Brugge haalde de gewezen Gouden Schoen eind augustus transfervrij terug. Bij Brighton had Izquierdo immers geen nieuw contract gekregen na jaren blessureleed, al kon hij op het einde van vorig seizoen al enkele speelminuten meepikken. In Brugge mocht Izquierdo weer aan zijn conditie bouwen en werd er aanvankelijk niet voor december op hem gerekend, maar twee maanden vroeger dan verwacht zit hij dus al in de kern.

UPDATE 17u00

Philippe Clement pakt in zijn selectie voor de wedstrijd tegen KV Kortrijk uit met een tweede verrassing. Zo heeft hij voor het eerst plaats voor Antonio Nusa, de 16-jarige Noor die in de zomer overkwam van Stabaek. Eder Balanta maakt dan weer geen deel uit van de selectie. De Colombiaan zal na interlandverplichtingen maar morgen voet op Belgische bodem zetten. Dat zou wel eens goed nieuws kunnen zijn voor Ruud Vormer, die nog eens in de basis zou kunnen beginnen. Verder zien we dat Wesley niet in de selectie zit. Het Laatste Nieuws weet dat hij niet speelklaar geraakt is.  

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Goede zet van Clement?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

78
78
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

32
32
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

28
28
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

309
309
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

50
50
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

187
187
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

222
222
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

155
155
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

662
662
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

164
164
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

164
164
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1044
1044
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

665
665
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

832
832
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

826
826
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

134
134
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

487
487
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

393
393

Meer sportnieuws