Belhocine spreekt zich uit over ongewone situatie bij KV Kortrijk

door
Belhocine spreekt zich uit over ongewone situatie bij KV Kortrijk

Bij KV Kortrijk werden ze met verstomming geslagen toen Luka Elsner plotsklaps zijn contract bij de club verbrak om naar Standard te kunnen trekken. De Kerels moesten op zoek naar een nieuwe trainer en vonden die uiteindelijk ook vrij snel in de persoon van Karim Belhocine. De Algerijnse Fransman keert zo na vier jaar terug in het Guldensporenstadion.


"Het is een ongewone situatie maar ik heb het gevoel dat de spelers er vanaf de eerste trainingsdag vol voor gaan zoals zij dat tevoren deden", zegt hij op de website van zijn club over zijn intrede. "Je kunt starten bij een nieuw seizoen met de voorbereiding, ik heb ook al twee keer ingevallen omdat de trainer vertrok maar dan kende ik de groep goed want ik werkte er, maar nu kom ik midden het seizoen bij een ploeg terecht."

Er wacht Belhocine meteen een aartsmoeilijke opdracht in zijn eerste wedstrijd, want Kortrijk moet vrijdag op bezoek bij Club Brugge. Hij kan misschien wel hopen dat ze bij de landskampioen al een beetje met hun hoofd bij dinsdag zullen zitten, wanneer Club in de Champions League het opneemt tegen Manchester City. 

LEES OOK: KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

Is Belhocine een goede trainer voor KV Kortrijk?

Meest recent

Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

59
59
Ophef bij Man City: Doku-tijdbom kan elk moment barsten

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

1
1
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

141
141
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

54
54
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

57
57
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

173
173
Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

140
140
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

103
103
Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

60
60
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

140
140
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

49
49
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

53
53
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

214
214
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

326
326
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

122
122
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

240
240
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

93
93
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

145
145
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

164
164
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

66
66
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijkheid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

289
289
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

178
178
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

307
307
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

222
222
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

226
226

Meer sportnieuws