TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Anderlecht toonden in de zomer beiden nadrukkelijke interesse voor Yuma Suzuki, maar de Japanse spits had geen trek in een transfer naar één van de twee Belgische grootmachten. Ook Charleroi waagde nog een late poging om hem binnen te halen, maar ook zonder succes. Suzuki bleef uiteindelijk gewoon bij STVV en hoopt in één van de volgende mercato's naar het buitenland te kunnen vertrekken.



Anderlecht zal in de komende maanden ook meer duidelijkheid krijgen over de toekomst van Elias Cobbaut. De eenmalige Rode Duivel werd op huurbasis naar Parma gestuurd en de Italianen beschikken ook over een aankoopoptie, maar het valt af te wachten of die gelicht zal worden. Cobbaut sluit zelf alvast een terugkeer naar Paars-Wit niet uit.

Daarnaast zouden ze bij Anderlecht stilaan ook al werk maken van een eerste winteraanwinst. Het wordt immers opnieuw gelinkt aan Cole Bassett, een 20-jarige middenvelder van Colorado Rapids. De Amerikaan zou in januari zijn club willen verlaten, maar Anderlecht krijgt wel concurrentie van Benfica, Vitesse en enkele Duitse clubs.



KRC Genk moet plots gaan vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. Niemand minder dan Atletico Madrid zou zijn zinnen namelijk op de topschutter gezet hebben. De Spaanse kampioen zou de Nigeriaan al meermaals gescout hebben en zelfs al contact opgenomen hebben met het bestuur van Genk. Er is in de Spaanse media sprake van een transfersom van 20 miljoen euro.

Bij Club Brugge wordt de kans dan weer alsmaar kleiner dat ze Charles De Ketelaere nog lang aan boord zullen kunnen houden, want de lijst met geïnteresseerde clubs wordt alsmaar langer. Na AC Milan, Atalanta, Liverpool, Leicester City, Manchester United, Arsenal en Chelsea zouden nu immers ook Napoli, West Ham United en Everton hun oog laten vallen hebben op de 20-jarige Rode Duivel.

BUITENLAND



Jérémy Doku mag dan wel al enkele weken geblesseerd zijn, toch zijn een aantal buitenlandse topclubs de jonge Rode Duivel nog niet vergeten. De kans zou zelfs bestaan dat hij komende zomer Stade Rennes alweer verlaat, want een aantal clubs trekken nog steeds aan zijn mouw. Vooral Liverpool blijft nadrukkelijke interesse tonen.

Eden Hazard kon dit seizoen tot dusver alweer niet helemaal overtuigen bij Real Madrid en een vertrek in de komende maanden lijkt daardoor alsmaar minder uitgesloten. Als het zover zou komen, zou onze landgenoot alvast voldoende opties hebben, want vier clubs zien zijn komst nog altijd zitten. Een terugkeer naar Chelsea zou tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook Juventus, het nieuwe steenrijke Newcastle United en Inter Miami opties zouden kunnen zijn.

LEES OOK: Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase: schorsing

Is Doku al klaar voor een Europese topclub?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

53
53
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

161
161
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

138
138
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

212
212
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

206
206
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

63
63
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

97
97
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

368
368
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

305
305
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

193
193
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

335
335
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

947
947
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

114
114
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

375
375
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

200
200
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

68
68
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws