TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

290
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Anderlecht toonden in de zomer beiden nadrukkelijke interesse voor Yuma Suzuki, maar de Japanse spits had geen trek in een transfer naar één van de twee Belgische grootmachten. Ook Charleroi waagde nog een late poging om hem binnen te halen, maar ook zonder succes. Suzuki bleef uiteindelijk gewoon bij STVV en hoopt in één van de volgende mercato's naar het buitenland te kunnen vertrekken.



Anderlecht zal in de komende maanden ook meer duidelijkheid krijgen over de toekomst van Elias Cobbaut. De eenmalige Rode Duivel werd op huurbasis naar Parma gestuurd en de Italianen beschikken ook over een aankoopoptie, maar het valt af te wachten of die gelicht zal worden. Cobbaut sluit zelf alvast een terugkeer naar Paars-Wit niet uit.

Daarnaast zouden ze bij Anderlecht stilaan ook al werk maken van een eerste winteraanwinst. Het wordt immers opnieuw gelinkt aan Cole Bassett, een 20-jarige middenvelder van Colorado Rapids. De Amerikaan zou in januari zijn club willen verlaten, maar Anderlecht krijgt wel concurrentie van Benfica, Vitesse en enkele Duitse clubs.



KRC Genk moet plots gaan vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. Niemand minder dan Atletico Madrid zou zijn zinnen namelijk op de topschutter gezet hebben. De Spaanse kampioen zou de Nigeriaan al meermaals gescout hebben en zelfs al contact opgenomen hebben met het bestuur van Genk. Er is in de Spaanse media sprake van een transfersom van 20 miljoen euro.

Bij Club Brugge wordt de kans dan weer alsmaar kleiner dat ze Charles De Ketelaere nog lang aan boord zullen kunnen houden, want de lijst met geïnteresseerde clubs wordt alsmaar langer. Na AC Milan, Atalanta, Liverpool, Leicester City, Manchester United, Arsenal en Chelsea zouden nu immers ook Napoli, West Ham United en Everton hun oog laten vallen hebben op de 20-jarige Rode Duivel.

BUITENLAND



Jérémy Doku mag dan wel al enkele weken geblesseerd zijn, toch zijn een aantal buitenlandse topclubs de jonge Rode Duivel nog niet vergeten. De kans zou zelfs bestaan dat hij komende zomer Stade Rennes alweer verlaat, want een aantal clubs trekken nog steeds aan zijn mouw. Vooral Liverpool blijft nadrukkelijke interesse tonen.

Eden Hazard kon dit seizoen tot dusver alweer niet helemaal overtuigen bij Real Madrid en een vertrek in de komende maanden lijkt daardoor alsmaar minder uitgesloten. Als het zover zou komen, zou onze landgenoot alvast voldoende opties hebben, want vier clubs zien zijn komst nog altijd zitten. Een terugkeer naar Chelsea zou tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook Juventus, het nieuwe steenrijke Newcastle United en Inter Miami opties zouden kunnen zijn.

LEES OOK: Doku en De Cuyper bikkelen: bekerconfrontatie wordt thriller

Is Doku al klaar voor een Europese topclub?

Meest recent

Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

4
4
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

18
18
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

39
39
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

26
26
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

60
60
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

100
100
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

264
264
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

85
85
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

70
70
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

177
177
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

164
164
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

712
712
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

60
60
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

70
70
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

360
360
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

168
168
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

101
101
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

192
192
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

238
238
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

175
175
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

124
124
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

234
234

Meer sportnieuws