TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

290 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Anderlecht toonden in de zomer beiden nadrukkelijke interesse voor Yuma Suzuki, maar de Japanse spits had geen trek in een transfer naar één van de twee Belgische grootmachten. Ook Charleroi waagde nog een late poging om hem binnen te halen, maar ook zonder succes. Suzuki bleef uiteindelijk gewoon bij STVV en hoopt in één van de volgende mercato's naar het buitenland te kunnen vertrekken.



Anderlecht zal in de komende maanden ook meer duidelijkheid krijgen over de toekomst van Elias Cobbaut. De eenmalige Rode Duivel werd op huurbasis naar Parma gestuurd en de Italianen beschikken ook over een aankoopoptie, maar het valt af te wachten of die gelicht zal worden. Cobbaut sluit zelf alvast een terugkeer naar Paars-Wit niet uit.

Daarnaast zouden ze bij Anderlecht stilaan ook al werk maken van een eerste winteraanwinst. Het wordt immers opnieuw gelinkt aan Cole Bassett, een 20-jarige middenvelder van Colorado Rapids. De Amerikaan zou in januari zijn club willen verlaten, maar Anderlecht krijgt wel concurrentie van Benfica, Vitesse en enkele Duitse clubs.



KRC Genk moet plots gaan vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. Niemand minder dan Atletico Madrid zou zijn zinnen namelijk op de topschutter gezet hebben. De Spaanse kampioen zou de Nigeriaan al meermaals gescout hebben en zelfs al contact opgenomen hebben met het bestuur van Genk. Er is in de Spaanse media sprake van een transfersom van 20 miljoen euro.

Bij Club Brugge wordt de kans dan weer alsmaar kleiner dat ze Charles De Ketelaere nog lang aan boord zullen kunnen houden, want de lijst met geïnteresseerde clubs wordt alsmaar langer. Na AC Milan, Atalanta, Liverpool, Leicester City, Manchester United, Arsenal en Chelsea zouden nu immers ook Napoli, West Ham United en Everton hun oog laten vallen hebben op de 20-jarige Rode Duivel.

BUITENLAND



Jérémy Doku mag dan wel al enkele weken geblesseerd zijn, toch zijn een aantal buitenlandse topclubs de jonge Rode Duivel nog niet vergeten. De kans zou zelfs bestaan dat hij komende zomer Stade Rennes alweer verlaat, want een aantal clubs trekken nog steeds aan zijn mouw. Vooral Liverpool blijft nadrukkelijke interesse tonen.

Eden Hazard kon dit seizoen tot dusver alweer niet helemaal overtuigen bij Real Madrid en een vertrek in de komende maanden lijkt daardoor alsmaar minder uitgesloten. Als het zover zou komen, zou onze landgenoot alvast voldoende opties hebben, want vier clubs zien zijn komst nog altijd zitten. Een terugkeer naar Chelsea zou tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook Juventus, het nieuwe steenrijke Newcastle United en Inter Miami opties zouden kunnen zijn.

LEES OOK: 'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Is Doku al klaar voor een Europese topclub?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

36
36
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

180
180
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

52
52
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

51
51
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

477
477
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

142
142
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

59
59
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

102
102
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

325
325
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

503
503
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

305
305
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

616
616
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

231
231
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

312
312
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

114
114
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

466
466
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

233
233
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

290
290
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

180
180
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

515
515
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

304
304

Meer sportnieuws