TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Doku lonkt, Hazard gegeerd'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Anderlecht toonden in de zomer beiden nadrukkelijke interesse voor Yuma Suzuki, maar de Japanse spits had geen trek in een transfer naar één van de twee Belgische grootmachten. Ook Charleroi waagde nog een late poging om hem binnen te halen, maar ook zonder succes. Suzuki bleef uiteindelijk gewoon bij STVV en hoopt in één van de volgende mercato's naar het buitenland te kunnen vertrekken.



Anderlecht zal in de komende maanden ook meer duidelijkheid krijgen over de toekomst van Elias Cobbaut. De eenmalige Rode Duivel werd op huurbasis naar Parma gestuurd en de Italianen beschikken ook over een aankoopoptie, maar het valt af te wachten of die gelicht zal worden. Cobbaut sluit zelf alvast een terugkeer naar Paars-Wit niet uit.

Daarnaast zouden ze bij Anderlecht stilaan ook al werk maken van een eerste winteraanwinst. Het wordt immers opnieuw gelinkt aan Cole Bassett, een 20-jarige middenvelder van Colorado Rapids. De Amerikaan zou in januari zijn club willen verlaten, maar Anderlecht krijgt wel concurrentie van Benfica, Vitesse en enkele Duitse clubs.



KRC Genk moet plots gaan vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. Niemand minder dan Atletico Madrid zou zijn zinnen namelijk op de topschutter gezet hebben. De Spaanse kampioen zou de Nigeriaan al meermaals gescout hebben en zelfs al contact opgenomen hebben met het bestuur van Genk. Er is in de Spaanse media sprake van een transfersom van 20 miljoen euro.

Bij Club Brugge wordt de kans dan weer alsmaar kleiner dat ze Charles De Ketelaere nog lang aan boord zullen kunnen houden, want de lijst met geïnteresseerde clubs wordt alsmaar langer. Na AC Milan, Atalanta, Liverpool, Leicester City, Manchester United, Arsenal en Chelsea zouden nu immers ook Napoli, West Ham United en Everton hun oog laten vallen hebben op de 20-jarige Rode Duivel.

BUITENLAND



Jérémy Doku mag dan wel al enkele weken geblesseerd zijn, toch zijn een aantal buitenlandse topclubs de jonge Rode Duivel nog niet vergeten. De kans zou zelfs bestaan dat hij komende zomer Stade Rennes alweer verlaat, want een aantal clubs trekken nog steeds aan zijn mouw. Vooral Liverpool blijft nadrukkelijke interesse tonen.

Eden Hazard kon dit seizoen tot dusver alweer niet helemaal overtuigen bij Real Madrid en een vertrek in de komende maanden lijkt daardoor alsmaar minder uitgesloten. Als het zover zou komen, zou onze landgenoot alvast voldoende opties hebben, want vier clubs zien zijn komst nog altijd zitten. Een terugkeer naar Chelsea zou tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook Juventus, het nieuwe steenrijke Newcastle United en Inter Miami opties zouden kunnen zijn.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Is Doku al klaar voor een Europese topclub?

Meest recent

Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

16
16
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

138
138
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

74
74
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

145
145
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

228
228
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

128
128
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

268
268
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

106
106
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

302
302
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

604
604
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

101
101
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

99
99
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

149
149
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

218
218
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

723
723
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

95
95
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

292
292
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

96
96
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

163
163
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

908
908
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

122
122
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

263
263
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

557
557
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

161
161
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

537
537

Meer sportnieuws