'Vier clubs willen Hazard uit zijn lijden verlossen bij Real Madrid'

1662 stemmen
'Vier clubs willen Hazard uit zijn lijden verlossen bij Real Madrid'

Eden Hazard trok in de zomer van 2019 voor 100 miljoen euro van Chelsea naar Real Madrid. Die overgang is tot op heden een grote flop. Ook dit seizoen loopt het niet goed in Madrid en een vertrek lijkt aanstaande.

De 30-jarige Rode Duivel werd al gelinkt aan Juventus, maar Spaanse media maken nu melding van interesse van Chelsea. The Blues zouden hun voormalige sterspeler zo terug in de armen willen sluiten en weer laten schitteren. Hazard zelf zal wellicht ook niet weigerachtig staan tegenover een terugkeer.

Hazard kende prachtige jaren bij Chelsea. Hij won er twee landstitels, één FA Cup, één League Cup en twee keer de Europa League. Hazard speelde in totaal 352 wedstrijden voor Chelsea. Daarin was hij goed voor 110 doelpunten en 92 assists. Bij de fans is hij nog altijd zeer populair.

UPDATE 13/10

Eden Hazard kent tot op heden geen goed seizoen bij Real Madrid. Als hij zich de komende maanden alsnog kan doorzetten, lijkt een verlengd verblijf mogelijk. Voorlopig lijkt hij echter te mogen vertrekken en Chelsea en Juventus zouden interesse hebben. Al is er momenteel nog niets concreet. 

Andere opties zouden volgens Engelse media Newcastle en Inter Miami zijn. Newcastle heeft nieuwe eigenaars en zij willen graag uithalen op de transfermarkt. Miami is dan weer de club van David Beckham en ze hebben met spelers als Gonzalo Higuain en Blaise Matuidi al enkele grote namen rondlopen.

LEES OOK: Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

🚀

Wat zou de beste oplossing zijn voor Hazard?

Meest recent

Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

40
40
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

173
173
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

67
67
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

319
319
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

9
9
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

308
308
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

255
255
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

92
92
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

178
178
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

420
420
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

102
102
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

83
83
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

186
186
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

105
105
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

114
114
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

420
420
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

147
147
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

1429
1429
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

82
82
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

63
63
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

111
111
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

262
262
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

184
184
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

427
427
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

266
266

Meer sportnieuws