'Inter wil Lukaku doen vergeten met transfervrije slag'

door
'Inter wil Lukaku doen vergeten met transfervrije slag'

Internazionale pakte vorig seizoen zijn eerste landstitel in tien jaar, maar de Nerazzurri werden snel weer met de voetjes op de grond gezet. Met trainer Antonio Conte en prijsschutter Romelu Lukaku zagen ze in de zomer immers de twee belangrijkste architecten van de titel vertrekken en over heel erg veel financiële middelen beschikten ze niet om dat op te vangen.


Daardoor moest Inter creatief zijn en de 35-jarige Edin Dzeko binnenhalen als vervanger voor Lukaku. De Bosniër doet het momenteel wel uitstekend met zes goals in zeven wedstrijden, maar desondanks lijken ze in Milaan nog niet tevreden te zijn. Er mag nog een extra spits bij en daarvoor wil Inter komende zomer een transfervrije slag slaan.

Fabrizio Romano schuift hen immers naar voor als kandidaat om Andrea Belotti gratis weg te plukken bij Torino. De Italiaanse international is in 2022 einde contract en voorlopig ging hij nog niet in op voorstellen om bij te tekenen. Inter toonde net als Zenit Sint-Petersburg vorige zomer al interesse, maar wellicht zullen zich de komende maanden nog een aantal teams melden voor de 27-jarige goalgetter.


POLL: Zou hij Lukaku kunnen doen vergeten?

Meest recent

Club Brugge reageert fel op stadionverbod in Anderlecht

De incidenten in de marge van de bekerfinale blijven niet zonder gevolgen, want de burgemeester van ...

188
188
'Renard laat oogje vallen op oude bekende Anderlecht'

Olivier Renard legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo Cvetkovic al twee aanwinsten vast, maar dan nog ...

80
80
Spanning stijgt in JPL: aanduidingen refs speeldag 8 bekend

De beker is voor Club Brugge, maar ook de titelrace én degradatiestrijd stevenen af op hun ...

102
102
VRT dumpt Extra Time, maar Joos blijft gewoon zitten

In veel Vlaamse huiskamers staat maandagavond al jarenlang synoniem met Extra Time, onze wekelijkse ...

452
452
'KRC Genk verneemt pittig prijskaartje opvolger Penders'

Ondanks de schamele één op 15 maakt KRC Genk nog steeds aanspraak op de titel, al ...

130
130
Anderlecht grijpt drastisch in: Club Brugge-fans verbannen

Met duels tegen achtereenvolgens Union, Club Brugge én KRC Genk kan RSC Anderlecht straks ...

479
479
'AA Gent houdt adem in: steunpilaar naar Club Brugge?'

Club Brugge rekent straks op de medewerking van de drie zogenaamde 'kneusjes' in de Champions' ...

749
749
'Hasi hakt knoop door over toekomst, Anderlecht beslist'

Besnik Hasi werd vlak voor de Champions Play-Offs aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van RSC ...

317
317
Müller zadelt Kompany op met mysterie: “Sneer of ludiek?”

Thomas Müller zorgde voor een groot mysterie in Duitsland. De 35-jarige routinier van het ...

58
58
Clubicoon Patrick Goots zet Antwerp stevig op zijn plek

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC en nu is de voormalige aanvaller analist bij ...

124
124
‘Anderlecht neemt al zeker afscheid van vier basispionnen’

RSC Anderlecht staat komende zomer voor een heuse transformatie. Paars-Wit kon dit seizoen weer geen ...

623
623
Racismedossier rond Anderlecht – Club Brugge barst los

De bekerfinale tussen RSC Anderlecht en Club Brugge blijft de gemoederen bezighouden. Blauw-Zwart ...

738
738
‘KRC Genk oordeelt over Penders, plan B al in vizier’

KRC Genk heeft met Mike Penders een supertalent onder de lat staan. De 19-jarige sluitpost werd ...

105
105
BV-voorzitters naar Dubai? Rik Verheye zorgt voor grote shock

Rik Verheye en Sam Kerkhofs hebben er andermaal een vruchtbaar seizoen opzitten bij Sporting ...

90
90
Transfervisie Renard onthuld: ‘Die weg wil Anderlecht op’

RSC Anderlecht liep de beker mis na de nipte nederlaag tegen Club Brugge. In het Koning ...

420
420
Union SG vreest gevaar: "Groot verschil met Club Brugge"

De titelstrijd gaat nog tussen Union SG en Club Brugge. De manschappen van Sebastien Pocognoli zijn ...

424
424
’PSV zwiert amokmaker Noa Lang op straat’

Noa Lang blijft de gemoederen in Nederland bezighouden. Of hij nu de pannen van het dak speelt of ...

712
712
Philippe Albert snapt niets van Hayen: “Hij móét starten!”

Club Brugge is nog steeds op koers voor de prestigieuze dubbel. In de finale van de Croky Cup werd ...

481
481
‘Emilio Ferrera aan de slag bij verrassende Belgische club'

Emilio Ferrera heeft een rijk verleden op de Belgische velden. Als trainer stond hij onder meer aan ...

157
157
TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en Club Brugge, Genk slaat toe’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

547
547

Meer sportnieuws