TRANSFERUURTJE: 'Man Utd wil Haaland, Newcastle gaat voor stunts'

167 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Man Utd wil Haaland, Newcastle gaat voor stunts'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE. 


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht staat er alweer een talent in de kijker van het buitenland. Marco Kana komt dit seizoen opnieuw amper aan de bak, maar zou wel op het verlanglijstje van Bologna staan. De Italianen lijken op zoek naar versterking met het oog op de toekomst, maar Anderlecht lijkt niet geneigd om mee te werken aan een overgang van de 19-jarige.

BUITENLAND

Manchester United stuntte deze zomer al door Cristiano Ronaldo terug te halen, maar ook na dit seizoen zouden de Engelsen nog een absolute toptransfer willen realiseren. Ze zouden zich immers in de strijd om Erling Haaland willen mengen. Die kan straks voor 75 miljoen euro vertrekken bij Borussia Dortmund, maar zowat elke topclub in Europa aast op zijn handtekening.



FC Barcelona zit daar niet bij, want zij kunnen zich de komst van de Noor financieel niet veroorloven. Real Madrid wil dan weer wel een inspanning doen en bereid al een opkuis voor om de komst van Haaland te financieren. Isco, Marco Asensio, Luka Jovic en ook Eden Hazard zouden allemaal op het lijstje met potentiële vertrekkers staan.

Newcastle United werd nog maar net overgenomen door steenrijke Saudi's en die zijn van plan om met de club de Engelse top te bestormen. Daarvoor willen ze een reeks sensationele transfers doen. Zo mikken ze nu al hun pijlen op Real Madrid en FC Barcelona, waar ze Gareth Bale, Luka Jovic en Philippe Coutinho zouden willen wegplukken. Daarnaast komt er mogelijk ook een nieuwe trainer, waarvoor Antonio Conte in beeld zou zijn.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Moet Kana meer speelkansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

16
16
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

20
20
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

16
16
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

91
91
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

34
34
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

155
155
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

73
73
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

152
152
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

28
28
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

243
243
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

166
166
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

811
811
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1056
1056
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

363
363
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

181
181
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

259
259
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

201
201
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

57
57
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

158
158
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

89
89
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

185
185
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

108
108
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121

Meer sportnieuws