TRANSFERUURTJE: 'Man Utd wil Haaland, Newcastle gaat voor stunts'

167 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Man Utd wil Haaland, Newcastle gaat voor stunts'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE. 


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht staat er alweer een talent in de kijker van het buitenland. Marco Kana komt dit seizoen opnieuw amper aan de bak, maar zou wel op het verlanglijstje van Bologna staan. De Italianen lijken op zoek naar versterking met het oog op de toekomst, maar Anderlecht lijkt niet geneigd om mee te werken aan een overgang van de 19-jarige.

BUITENLAND

Manchester United stuntte deze zomer al door Cristiano Ronaldo terug te halen, maar ook na dit seizoen zouden de Engelsen nog een absolute toptransfer willen realiseren. Ze zouden zich immers in de strijd om Erling Haaland willen mengen. Die kan straks voor 75 miljoen euro vertrekken bij Borussia Dortmund, maar zowat elke topclub in Europa aast op zijn handtekening.



FC Barcelona zit daar niet bij, want zij kunnen zich de komst van de Noor financieel niet veroorloven. Real Madrid wil dan weer wel een inspanning doen en bereid al een opkuis voor om de komst van Haaland te financieren. Isco, Marco Asensio, Luka Jovic en ook Eden Hazard zouden allemaal op het lijstje met potentiële vertrekkers staan.

Newcastle United werd nog maar net overgenomen door steenrijke Saudi's en die zijn van plan om met de club de Engelse top te bestormen. Daarvoor willen ze een reeks sensationele transfers doen. Zo mikken ze nu al hun pijlen op Real Madrid en FC Barcelona, waar ze Gareth Bale, Luka Jovic en Philippe Coutinho zouden willen wegplukken. Daarnaast komt er mogelijk ook een nieuwe trainer, waarvoor Antonio Conte in beeld zou zijn.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Moet Kana meer speelkansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

14
14
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

54
54
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

151
151
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

44
44
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

610
610
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

149
149
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

194
194
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

350
350
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

75
75
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

441
441
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

99
99
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

227
227
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

129
129
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

78
78
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

259
259
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

28
28
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

66
66
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

217
217
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

184
184
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

68
68
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

475
475
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

235
235

Meer sportnieuws